8:4
konec (0:1, 2:1, 6:2)
23.10.2021, 13:00 • MFH Ostrava • 13. kolo • Monika Baloghová
HC Vítkovice Ridera – HC Dukla Jihlava
8:4
konec (0:1, 2:1, 6:2)
Branky a nahrávky: 23. Machů (Kubík), 25. Macias K.T. (Kotásek, Puchala), 42. Kubík (Bystroň, Gebauer), 45. Macias K.T. (Kotásek, Machů), 47. Kotásek (Rajčan, Macias K.T.), 48. Kotásek, 54. Slusarczyk (Rajčan, Macias K.T.), 56. Machů – 9. Jungwirth (Menšík, Číhal), 31. Čermák, 54. Matějíček (Vyvial), 60. Menšík (Melenovský, Rauš)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Irgl (Bartošák) – Hodinář, Bystroň (A), Smolka, Puchala, Prčík, Machů, Bialy – Slusarczyk, Kotásek (C), Tvrdý, Schauer, K. T. Macias, Holaník, Rajčan, Skřipčák, Kubík, Gebauer (A)
Náhradníci:
Trenér:
HC Dukla Jihlava:
Maláč (Krejčí) – Kerber, Sapík (A), Matějíček, Vranka, Číhal – Báťa, Melenovský, Bačkovský, Zdarsa, Vyvial (C), Jungwirth, Menšík (A), Rauš, Čermák, Bulík, Nevšímal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Kořistka
Diváci:
1. třetina | ||||
03:41 | JIH | 2 | Vyvial, hákování | |
08:45 | JIH | 0:1 | Jungwirth (Menšík, Číhal) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:37 | VIT | 1:1 | Machů (Kubík) | |
24:12 | VIT | 2:1 | Macias K.T. (Kotásek, Puchala) | |
27:34 | JIH | 2 | Melenovský, podrážení | |
28:33 | JIH | 2 | Menšík, sevření puku rukou | |
30:41 | JIH | 2:2 | Čermák | |
34:19 | VIT | 2 | Tvrdý, držení hole | |
JIH | 2 | Kerber, krosček | ||
37:36 | VIT | 2 | Schauer, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:53 | JIH | 2 | Vranka, hákování | |
41:37 | VIT | 3:2 | Kubík (Bystroň, Gebauer) | |
42:38 | JIH | 2 | Číhal, hrubost | |
44:07 | VIT | 4:2 | Macias K.T. (Kotásek, Machů) | |
46:11 | VIT | 5:2 | Kotásek (Rajčan, Macias K.T.) | |
47:37 | VIT | 6:2 | Kotásek | |
51:54 | VIT | 2 | Hodinář, podrážení | |
53:18 | JIH | 6:3 | Matějíček (Vyvial) | |
53:59 | VIT | 7:3 | Slusarczyk (Rajčan, Macias K.T.) | |
55:04 | VIT | 8:3 | Machů | |
59:22 | JIH | 8:4 | Menšík (Melenovský, Rauš) | |
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
51:54
42:38
40:53
37:36
34:19
28:33
27:34
03:41