2:1
po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
23.10.2021, 17:15 • MEO Aréna, Přerov • 14. kolo • Daniel Doležal
Tipsport: 1.55 5.0 4.24 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.55 - 5.0 - 4.24
HC ZUBR Přerov – HC Slovan Ústí nad Labem
2:1
po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Jakub Svoboda (Herman), 64. Jakub Svoboda (Herman) – 35. Přindiš
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Petrásek (Postava) – R. Černý, D. Krenželok, Hamrlík, Hrabal, Seemann, Krisl (C), Ševčík – T. Doležal (A), Pšurný (A), Sebera – M. Kratochvil, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – Jan Svoboda, D. Indrák, Dobša.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Hamalčík (L. Cikánek) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Trefný, Přindiš, Vladimír Brož (A), L. Chalupa, Záruba – Trávníček (C), Vrdlovec, Štěpán Bláha – M. Tůma, Milfait, Ondřej Bláha – Jouza, T. Čermák, Ouřada – Kulhánek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Vrba – Hranoš, Kučera
Diváci: 912
1. třetina | ||||
14:05 | PRE | 1:0 | Jakub Svoboda (Herman) | |
14:25 | PRE | 2 | Krisl, sekání | |
19:29 | UNL | 2 | Ondřej Bláha, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:46 | UNL | 2 | Milfait, držení | |
24:08 | PRE | 2 | D. Indrák, hákování | |
34:20 | UNL | 1:1 | Přindiš | |
39:35 | UNL | 2 | Vrdlovec, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:37 | UNL | 2 | Ondřej Bláha, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
52:20 | PRE | 2 | M. Kratochvil, hákování | |
54:30 | PRE | 2 | R. Černý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
56:21 | UNL | 2 | Hamalčík, odpyká T. Čermák | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:16 | PRE | 2:1 | Jakub Svoboda (Herman) | |
po prodl. |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
56:21
54:30
52:20
45:37
39:35
24:08
21:46
19:29
14:25