4:3

konec (3:0, 0:2, 1:1)

02.10.2021, 17:00 • DD Elektromont Aréna • 7. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 2.2 4.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (19:33:59)
Máme tu konec dnešního utkání. HC Stadion nakonec vítězí v utkání 4:3 a připisují si do tabulky velice cenné a důležité tři body. Soukup dnes vychytal dva samostatné nájezdy Špačka a jednou mu pomohla při střele Hoťka tyč.

59:37

Matýs a Formánek vyváží puk do středního pásma.

59:00

Muštukovs opět na střídačce.

58:53

58:53 Markus KORKIAKOSKI - 4:3

58:53

Poruba právě vstřelila branku!
Hosté snižují. Rána z levé strany z těžkého úhlu skončila za zády Soukupa. Střelcem branky je MARKUS KORKIAKOSKI. Asistence: Tomáš Guman, Jakub Husa.

58:31

Puk v hledišti. Vhazování po pravici Soukupa. Hra je ještě nyní na chvilku přerušena, protože se bude znovu ukotvovat domácí branka.

57:10

Domácí se snaží hrát nyní už úsporně a zaváží puky pouze do útočné třetiny a tam šetří čas.

56:22

Matýs se přes tři obránců ke střele nedostal.

55:40

Ofsajd nyní zastavil akci TORAXU.

54:38

Hosté se nepřesnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.

54:00

Szathmáry od modré trefil ochrannou síť.

53:57

Kozákův pokus od modré našel lapačku Soukupa.

53:33

Nahození Jelínka od modré nebylo přesné.

52:48

Poruba se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale zatím se do šancí nedostává.

51:54

Urbanec ranou od modré našel lapačku Soukupa.

51:35

Chalupa proti přesile v útočném pásmu neuspěl.

50:45

Jelínek se přes Husu ke střele nedostal.

50:28

Soukup raději puk ve svém brankovišti přikryl lapačkou a uklidňil tak hru.

49:39

Toman z mezikruží v dobré šanci přestřelil.

49:16

Urban v útočném pásmu s Kučerou střelu nevymyslely.

48:17

Bitten vypálil z levého kruhu, Soukup zasáhl betonem.

47:42

47:42 Tomáš KAUT - 4:2

47:42

Vrchlabí vstřelilo branku!
Domácí využívají druhou přesilou hru v utkání a berou si zpět dvoubrankové vedení. Linhart našel přesnou přihrávkou na levém kruhu TOMÁŠE KAUTA, který vypálil z první a trefil přesně místo nad lapačkou. Asistence: Tomáš Linhart, Patrik Urban.

47:15

Jelínek od modré trefuje lapačku Muštukovse.

46:39

Poruba ihned vyhazuje.

46:28

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Guman – 2 min., hrubost).
Dnešní utkání sleduje 606 diváků.

45:50

Domácí nahazují do pásma a střídají.

45:01

Linhartův pokus od modré našel na těle Muštukovs.

44:10

Matýsova dělovka z mezikruží šla nad.

43:49

Bitten měl prázdnou branku, ale v tísni nezakončil přesně.

43:19

Puk na domácí střídačce. Vhazování po levici Soukupa.

43:13

Špaček ujel sám po pravé straně na Soukupa a ten ho stejně jako ve druhé třetině vychytal.

43:03

Puk ztratil rozhodčí ve skrumáži těl za brankou hostů z dohledu a proto odpískal. Vhazování po levici Muštukovse.

42:41

Matýs z pravého kruhu nepřekvapil schovanou střelou Muštukovse.

42:14

Husův pokus přizvedl nad branku Linhart.

41:51

Chalupa v obrovské šanci vychytán Muštukovsem.

41:27

Chalupovo zakončení našlo lapačku Muštukovse.

41:17

Puk v hledišti. Vhazování po levici Soukupa.

40:44

Oba týmy poprvé ve třetí třetině střídají.

40:01

Buly pro TORAX.

40:01

Hráči se nám pomalu vrací zpět na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 18:54.
Po druhé třetině vede domácí Vrchlabí již jen 3:2. Druhá část patřila jasně TORAXU, který zásluhou dvou využitých přesilových her snížili na rozdíl jediné branky. Branky vstřelil Guman a Kozák.

40:00

39:38

Kozákovo nahození od modré Soukup vyrazil betonem.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:05

Matýs se proti přesile do útočného pásma nedostal.

37:44

37:07

Po chybě Matýse ujel sám na Soukupa Špaček a vyzkoušel kličku do bekhendu, ale Soukup situaci přečetl a puk vyrazil vyrážečkou.

36:31

Linhartova rána od modré šla nad branku a poté následně vyhazují.

35:44

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Šimon Szathmáry – 2 min., držení).

35:44

Kučera si výborně vybruslil s pukem před branku a moc nechybělo,aby Muštukovse překonal.

35:22

Zakázané uvolnění TORAXU.

34:54

Domácí se snaží dostat do útočného pásma a ohrozit Muštukovse.

33:44

Zemanovo bekhendové zakončení šlo vedle branky.

33:13

Puk skončil na domácí střídačce. Vhazování ve středním pásmu.

32:54

Icing Poruby.

32:42

Formánkův skrytý pokus z pravého kruhu zamířil do náruče Muštukovse. Následuje komerční přestávka.

32:34

Puk v ochranné síti. Vhazování po levici Soukupa.

32:18

Čtvrtá domácí formace se snaží něco v útočném pásmu vymyslet.

30:51

30:51 Lukáš KOZÁK - 3:2

30:51

A máme to už jen o gól. TORAX využil druhou přesilovou hru. Jenyš našel přesně na pravém kruhu LUKÁŠE KOZÁKA, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Jenyš, Tomáš Guman.

30:28

Chalupa odpaluje puk až na Muštukovse.

30:01

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Marek Voženílek – 2 min., krosček).

29:50

Vylučovat se nebude. Jakub Soukup zahrál puk v ochranném pásmu.

29:50

Soukup výborně vyjel a vypíchl puk, ale rozhodčí se jdou poradit.

28:13

Hoťěk málem z levé strany překvapil Soukupa, ten tak tak vyrazil puk vedle branky.

27:32

Zeman nahazuje na Muštukovse a domácí tak mohou po oslabení srovnat své řady.

27:07

26:12

Jakub Soukup odpaluje puk do středního pásma, kde se hosté provinili hrou vysokou holí.

25:42

Kautova rána z pravého kruhu skončila v připravené lapačce Muštukovse.

25:07

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Zeman – 2 min., sekání).

25:00

Domácí půjdou opět do čtyř.

24:20

24:20 Tomáš GUMAN - 3:1

24:20

TORAX snižuje na rozdíl dvou branek z přesilové hry. TOMÁŠ GUMAN si vybruslil na levý kruh a přesnou ranou mezi betony překonal Soukupa. Asistence: Šimon Szathmáry, Pavel Jenyš.

23:56

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Kaut – 2 min., hákování).

23:46

Kučera z levé strany neprostřelil pozorného Muštukovse.

22:52

Bitten ani Kanko se s pukem do útočné pásma nepodívali.

22:13

Soukup si pohlídal místo u své bližší tyčky a včas zasáhl.

22:05

Zeman našel mezi kruhy Pochobradského, který ještě místo střely volil přihrávku zpět na Zemana, což bylo špatné řešení.

21:29

Jenyš z levé strany přestřelil.

21:10

Puk skončil v ochranné síti za brankou Soukupa. Vhazování ve středním pásmu.

20:19

Nahození ze středního pásma si Soukup pohlídal.

20:01

Buly pro Porubu.

20:01

Hráči se nám vrací zpět na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 17:58.
Po první třetině vede Vrchlabí 3:0, když se 2x trefil Mrňa a jednou Matýs. Hosté trefili zásluhou Hoťka v největší šanci tyčku.

18:35

Domácí vedou již o tři branky. ONDŘEJ MATÝS si s pukem vybruslil po levé straně do útočného pásma a přesnou ranou na lapačku překonal Muštukovse. Asistence: František Formánek, Tomáš Jelínek.

18:06

Poruba se snaží ještě do konce první třetiny snížit, ale nedaří se jim v útočném pásmu nic vymyslet.

17:08

Ofsajd Poruby.

16:25

16:25 Pavel MRŇA - 2:0

16:25

Domácí vedou o dvě branky a využívají přesilovou hru. Patrik Urban našel přesnou přihrávkou mezi kruhy PAVLA MRŇU, který vymetl horní růžek branky. Asistence: Patrik Urban.

16:06

Poruba vyhazuje na Soukupa.

15:54

Linhartovo nahození od modré se značil ještě tečovat Pochobradský, Muštukovs puk udržel na těle.

15:42

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Lukáš Kozák – 2 min., krosček).

15:35

Formánek hledal přihrávkou Matýse, ale obránce před ním puk srazil do ochranné sítě.

15:05

Oba týmy střídají puk je za brankou TORAXU.

14:07

Jelínek poslal dělovku z pravého kruhu a ta pouze zaduněla o betony Muštukovse.

13:42

Voženílkův pokus od modré protáhl Muštukovse.

13:25

13:19

Mrňa to vzal na sebe, ale trefil pouze obránce stojícího před sebou.

13:09

Komerční přestávka.

13:05

Michal Hotěk trefuje tyč.

11:50

Jelínkovo dělo od modré vyrazil Muštukovs betonem do rohu.

11:43

11:33

Voženílkův pokus vyrazil Muštukovs betonem nad sebe a puk skončil na horní síťce branky a proto je hra přerušena.

11:02

Tomanův pokus od modré si našel cestu do lapačky Soukupa.

10:13

Další icing na straně hostů.

10:03

Zakázané uvolnění na straně TORAXU.

09:55

Zemanovo nahození srazil vyrážečkou do rohu Muštukovs.

09:24

Ofsajd zastavuje útočný pokus HC Stadionu.

09:06

Matýsova rána z otočky, Muštukovse na bližší tyči nepřekvapila.

08:47

Kajínkova rána byla přizvednuta do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

08:33

Jenyšova dělovka od modré šla vysoko nad.

07:37

Zcela volný Guman dostal přesnou přihrávku mezi kruhy, domácí měli nyní štěstí, že mu zakončení nesedlo.

07:11

06:30

Mrňa dostal přihrávku mezi kruhy do Urbana, Muštukovs se nyní vytáhl.

05:57

TORAX vyhazuje až na Soukupa.

05:40

Ránu z pravého kruhu Muštukovs pokryl, Mrňa číhal na případnou dorážku.

05:21

Kautova rána z levého kruhu trefila Muštukovse do vyrážečky.

05:11

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Guman – 2 min., krosček).

04:58

Nahození Kajínka od modré Muštukovs vyrazil pouze před sebe, ale Kloz nedokázal usměrnit puk do prázdné branky.

04:18

Urban místo střely volil přihrávku na Chalupu, což nebylo dobré řešení.

03:40

Puk se dotkl hostující střídačky. Vhazování po pravici Muštukovse.

03:06

02:54

Hotěk tečoval nahození od modré vedle branky.

01:56

01:56 Pavel MRŇA - 1:0

01:56

Domácí otevírají skóre dnešního utkání. PAVEL MRŇA dostal přesnou přihrávku na pravou stranu od Chalupy, vybruslil si s pukem mezi kruhy a prudkou ranou na vyrážečku překonal Muštukovse. Asistence: David Chalupa.

01:16

Gumanova rána z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.

00:53

Hosté začali utkání hodně aktivně.

00:29

Korkiakoski to vyzkoušel z otočky, ale byl zablokován.

00:01

Úvodní buly pro Porubu.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (C), T. Jelínek, Kajínek, Oliva, M. Voženílek, Nedbal – Mrňa, Matýs, T. Kaut (A) – Formánek, T. Zeman, Chrtek – Pochobradský, D. Chalupa, Urban – L. Kučera, M. Kloz, T. Kynčl.

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Brízgala) – M. Houdek, Husa, Urbanec, T. Voráček, Szathmáry, Lukáš Kozák (A) – Jenyš, Vachovec (C), Korkiakoski – Häring, Toman, Špaček – Guman, Bitten, Gřeš – Kanko (A), Hotěk, Brodek.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Horažďovský, Juránek.
Vzájemné zápasy

2021 Poruba – Vrchlabí 2:5
2020 Vrchlabí – Poruba 3:2
2009 Poruba – Vrchlabí 2:3
HC RT TORAX Poruba 2011

TORAX má odehráno pět utkání. Poruba se po těchto zápasech nachází na 9. místě ze 17, když si připsala bilanci 2-1-1-1 při skóre 15:17. Na venkovních kluzištích si z 2 odehraných zápasu připsala bilanci 1-0-0-1 při skóre 3:7. Po utkání s Vrchlabím je čeká domácí utkání proti Litoměřicím.

HC Stadion Vrchlabí

HC Stadion má odehráno šest utkání. Vrchlabí se to těchto utkáních nachází na 5. místě ze 17, když si připsali bilanci 2-2-1-1 při skóre 17:14. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 3 odehraných utkání připsali bilanci 1-1-1-0 při skóre 6:4. Po utkání s Porubou je čeká utkání na ledě Přerova.

Oliver Štěpánek 2.00 prů. na záp. 89,47%
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze 7. kola Chance ligy, které přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a HC RT TORAX Poruba 2011. Úvodní buly je plánováno na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Mrňa (D. Chalupa), 17. Mrňa (Urban), 19. Matýs (Formánek, T. Jelínek), 48. T. Kaut (Linhart, Urban) – 25. Guman (Szathmáry, Jenyš), 31. Lukáš Kozák (Jenyš, Guman), 59. Korkiakoski (Guman, Husa)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Brízgala) – M. Houdek, Husa, Urbanec, T. Voráček, Szathmáry, Lukáš Kozák (A) – Jenyš, Vachovec (C), Korkiakoski – Toman, Špaček, Guman – Bitten, Gřeš, Kanko (A) – Hotěk, Brodek.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Horažďovský, Juránek