12:1

konec (3:1, 5:0, 4:0)

02.10.2021, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 5. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.25 7.0 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak je dohráno. LVI rozdrtili tým BK Nová Paka poměr 12:1. Ve třetí třetině navýšili svůj náskok a po brankách ve 47. minutě Františka Bakrlíka 9:1, 52. minuta Jaroslav Šimeček 10:1, 56.minuta František Bakrlík 11:1 a 58.minuta Štěpán Urbánek 12:1 nadělili hostům pěkně hořkou dvanáctku. Loučím se s vámi a těším se na příští zápas. (19:47:22)

59:20

LVI ujeli ve třech a dávali si až do prázdné. Jejich úmysl však vyčápl Ivan Malyshev

58:30

Mostečtí fans vymysleli nové bojové pokřiky

58:00

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2 min., faul kolenem).

57:19

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Tak již se nám trefují i sváteční střelci. Branku střílí ŠTĚPÁN URBÁNEK a roztočil mosteckou dvanáctku. Asistence Jakub Procházka a Josef Stříbrný

55:43

A z krásné kombinační akce střílí i svůj dnešní hattrick FRANTIŠEK BAKRLÍK. Jestli dobře počítám, tak je to třetí basa. Asistence: Jaroslav Šimeček a David Šesták

51:51

A už víme, kdo platí basičku. Desátou branku střílí po chybě hostující obrany JAROSLAV ŠIMEČEK

47:54

Dominik Havlík vyzkoušel na Artemu Pushkovovi tvrdost mosteckého plexiskla. To drží dobře

47:25

Kotouč je v hledišti

46:04

Hlava nahoře, dobrý rozhled, branku nemohl dát nikdo jiný než FRANTIŠEK BAKRLÍK. Rychlá svižná. Asistence: Jaroslav Šimeček a Roman Fučík

45:21

Nyní je hra nepřesná na obě strany

43:31

Dominik Havlík zkoušel trefit Denise Malysheva mezi nohy. Ten kryje

12:1

Branky a nahrávky: 7. Bakrlík (Šimeček, Böhm), 15. Havlůj (Písařík, Stříbrný), 20. Šimeček (Šesták, Bakrlík), 28. Havlůj (Bakrlík, Šesták), 32. Drašar (Mical), 36. Procházka (Stříbrný, Písařík), 38. Drašar (Řehoř, Mical), 38. Drašar (Mical, Řehoř), 47. Bakrlík (Šimeček, Fučík), 52. Šimeček, 56. Bakrlík (Šimeček, Šesták), 58. Urbánek (Procházka, Stříbrný) – 9. Nezbeda (Krsek)

Mostečtí Lvi: Hosnedl – Urbánek, Havlůj (C), Šesták, Fučík, Havlík M, Havlík D., Hoffmann – Procházka, Písařík, Stříbrný – Böhm (A), Bakrlík, Šimeček – Mical, Řehoř, Drašar – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda

BK Nová Paka: Vacek (Malyshev) – Serov, Leder, Filip, Jonáš, Hroudný, Šípek, Junek – Krsek, Pushkov, Kerekanič – Petrov, Malík (C), Nezbeda (A) – Parashakov, Klíma, Netušil – Hnik (A), Foerster, Janoušek – Ivashchenko. Trenér: Aleš Pulpán

Rozhodčí: Domský – Goltsch, Beneš