Příprava NHL

Seattle Kraken – Edmonton Oilers

2:1

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

02.10.2021, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Tipsport: 2.79 3.95 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas v prodloužení, prosadil se Jared McCann. (06:55:55)

64:02

Tým Seattle právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, domácí tento zápas vyhrají, trefuje se JARED MCCANN.

61:04

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Kailer Yamamoto – 2 min., hákování).

60:01

V poslední minutě dokázal domácí celek vyrovnat, tečí se trefil Schwartz. Uvidíme prodloužení.

60:00

59:02

Je vyrovnáno, výbornou tečí střely spoluhráče se z předbrankového prostoru prosazuje JADEN SCHWARTZ. Asistence: Mark Giordano a Alex Wennergr

40:01

40:00

38:18

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Tyson Barrie – 2 min., vražení na hrazení).

34:57

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Filip Berglund – 2 min., sekání).

25:14

Edmonton právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče se dokázal prosadit a brankáře Grubauera prostřelit BRENDAN PERLINI. Asistence: Seth Griffith a Devin Shore.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový stav. Podle oficiálních statistik je poměr střel na branku 7:9.

20:00

17:44

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Marcus Johansson – 2 min., držení).

17:36

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Carsen Twarynski – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Brad Malone – 5 min., bitka).

09:42

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Vice Dunn – 2 min., vysoká hůl).

2:1

Branky a nahrávky: 60. Schwartz (Giordano, Wennergr), 65. McCann – 26. Perlini (Griffith, Shore)

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Giordano, Dunn, H. Fleury, Soucy, Lauzon, Oleksiak – Eberle, McCann, Schwartz – M. Johansson, Wennberg, Järnkrok – S. Wilson, Henman, Lind – Bastian, True, Twarynski

Edmonton Oilers: S. Skinner (Rodrigue) – Koekkoek, Barrie, Broberg, Berglund, Lagesson, Kemp – Hyman, D. Ryan, Yamamoto – Perlini, D. Shore, Griffith – Benson, McLeod, Sceviour – Hamblin, Malone, Marody

01:45 SEA 2 Bastian, sekání
09:42 SEA 2 Dunn, vysoká hůl
17:36 SEA 5 Twarynski, bitka