konec (2:1, 4:1, 1:0)

02.10.2021, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Vít Muzikář

Tipsport: 2.66 4.05 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (04:01:43)
Montreal tak má po dnešku padesátiprocentní úspěšnost v přípravě ze čtyř odehraných duelů. Ottawa si připsala druhé vítězství ze tří zápasů.
Obhájce finále Stanleyova poháru schytal debakl 2:7. Ottawa dnes prakticky celý zápas dominovala. Pro Senators je snad jediným negativem skutečnost, že kvůli zákroku Pezzetty nedohrál Kelly a v poslední třetině byl trnem v oku pro domácí hokejisty, kteří ho naháněli po ledě. Uvidíme, jak bude vypadat odveta, která je na programu hned v noci na neděli. Akorát s tím rozdílem, že se bude hrát tentokráte v Montrealu.

59:34

Při střele z úhlu na levé straně si kryl Poulin přední tyč.

58:49

White na poslední chvíli uhnul v době, kdy projížděl brankovištěm, nohou proti Pulinovi.

58:13

Batherson neuspěl v souboji s obráncem na pravé straně, rozehraje tak Wideman.

57:36

Zajcev míchá pukem za svou brankou, Ottawa střídá.

56:48

Dva hráči chytali Aggozina na levé straně, nepovedlo se. Po střele na přední tyč se domácí natahovali po dorážce.

56:05

White se neprosadil jeden na jednoho na levé straně a domácí tak musí začít od Holdena.

55:13

V posledních minutách to není zrovna dvakrát pohledný hokej a člověk má tak trošku pocit, že se utkání už jen dohrává.

54:45

Přechodová fáze Montrealu nebyla ideální, Zajcev tak rozehrává.

53:30

Montreal se víceméně nedostal do útočného pásma.

7:2

Branky a nahrávky: 4. Watson (Pinto, Paul), 17. Formenton (Zub, Norris), 22. Paul (Pinto), 29. Batherson (Formenton, Chabot), 34. Sokolov (Kelly), 39. Norris (Batherson, Chabot), 41. Formenton (Batherson, Norris) – 15. Belzile (Wideman, Drouin), 33. Dvorak (Wideman, Drouin)

Ottawa Senators: Murray (32. – 33. Sogaard) – Zub, Chabot (A), Zajcev (A), Del Zotto, Holden, Mete – Batherson, Norris, Formenton – Ennis, White, Reinhardt – Sokolov, Agozzino, Kelly – Watson, Pinto, Paul (A).

Montreal Canadiens: Allen (41. Poulin) – Savard (A), Guhle, Chiarot, Niku, Wideman, Fairbrother – Armia, Evans, Harvey-Pinard – Anderson (A), Dvorak, Drouin – Belzile, Poehling, Vejdemo – Fortin, Myšák, Pezzetta.

Rozhodčí: Nicholson, Hebert – Brisebois, O´Quinn

03:59 OTT 1:0 Watson (Pinto, Paul)
14:35 MTL 1:1 Belzile (Wideman, Drouin)
16:14 OTT 2:1 Formenton (Zub, Norris)
16:38 OTT 2 Batherson, hrubost
19:13 MTL 2 Pezzetta, podrážení