1:7
konec (0:3, 1:2, 0:2)
02.10.2021, 12:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Jakub Štěrba (@sterba19))
Technika Hockey Brno – Mountfield HK
1:7
konec (0:3, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 32. Straka (Janovský, Sladký) – 3. Král (Vencl, Hora), 6. Novotný (Klíma), 18. Trejbal (Pavlík, Vencl), 22. Bezpalec (Burda, Novotný), 29. Síla (Samek, Hora), 43. Klíma (Síla), 57. Mach (Klíma, Síla)
Karty:
Neproměněná penalta:
Technika Hockey Brno:
Rygl (Hnízdil) – Vildomec, Pospíšil (C), Hrabinec, Barčák, Dvořák, Hejduk (A) – Sladký, Netopil, Apolenář, Langmann, Straka (A), Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK:
Mrázek (Kasal) – Fiala, Žaba (A), Černý, Burda, Bezpalec, Samek – Pavlík, Vencl (C), Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Novotný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Karpíšek – Husák, Smetková
Diváci:
1. třetina | ||||
2:20 | HKM | 0:1 | Král (Vencl, Hora) | |
5:42 | HKM | 0:2 | Novotný (Klíma) | |
17:13 | HKM | 0:3 | Trejbal (Pavlík, Vencl) | |
18:00 | TEC | 2 | Vildomec, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:32 | HKM | 0:4 | Bezpalec (Burda, Novotný) | |
24:30 | HKM | 2 | Trejbal, vražení na hrazení | |
28:19 | HKM | 0:5 | Síla (Samek, Hora) | |
30:11 | HKM | 2 | Burda, podrážení | |
31:36 | TEC | 1:5 | Straka (Janovský, Sladký) | |
37:18 | HKM | 2 | Samek, sekání | |
39:22 | HKM | 2 | Fiala, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:41 | HKM | 1:6 | Klíma (Síla) | |
56:27 | HKM | 1:7 | Mach (Klíma, Síla) | |
57:17 | TEC | 2 | Novotný, faul kolenem | |
Konec |
Buffalo – Pittsburgh 01:00 1:2
New Jersey – NY Rangers 01:00 7:1
Florida – Dallas 01:00 6:3
Tampa – Carolina 01:00 8:5
Ottawa – Montreal 01:00 7:2
Chicago – St. Louis 02:30 3:6
Calgary – Vancouver 03:00 4:1
Vegas – Los Angeles 04:00 4:0
Seattle – Edmonton • po prodl. 04:00 2:1
NY Islanders – New Jersey • po prodl. 20:00 1:2
Jihlava – Motor ČB 12:00 5:4
Zlín – Přerov 12:00 2:5
Třemošná – Liberec 12:15 1:7
Mladá Boleslav – Hvězda Praha 12:30 4:0
Technika Brno – Mountfield HK 12:30 1:7
Havlíčkův Brod – Pardubice 13:00 0:3
Sparta – Kobra 13:00 11:1
Kometa Brno – Vítkovice 13:00 2:4
Třinec – HK MD Šumperk 13:00 5:1
Poruba – Havířov 13:15 5:2
HC Litvínov – Kladno • po prodl. 13:30 6:5
Tábor – Slavia 14:45 0:6
Vsetín – Olomouc 15:30 5:2
K. Vary – PZ Kladno 17:00 10:1
57:17
39:22
37:18
30:11
24:30
18:00