01.10.2021, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 10. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 2.45 4.05 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:59

59:59 Jakub LEV - 2:0

59:59

Hradec právě vstřelil branku!
A máme definitivně rozhodnuto, vteřinu před koncem poslední periody totiž domácí trefují prázdnou bránu! JAKUB LEV zamířil od boleslavské střídačky přesně a razantní střelou se trefil ke vzdálenější tyčce – 2:0. Asistence: Jordann Perret, Petr Kalina.

59:25

Jan Růžička je zpět na střídačce a Lukáš Cingel svým vyhozením jen těsně minul odkrytou bránu!

58:58

Petr Koukal se vehementně snažil vyhodit puk a David Šťastný proti němu zasáhl hákováním, poměr sil na ledě se tak srovnává a Růžička se vrací do brány.

57:49

Jan Růžička zůstává na střídačce a Boleslav hraje v šesti proti čtyřem!

57:49

Bruslaři si před početní výhodou vybírají oddechový čas!

57:49

Maris Bičevskis nedokázal tečovat nabídku před bránu a místo toho skončil v síti sám, za což obdržel dvouminutový trest Jakub Lev – hákování. Boleslav tak má skvělou příležitost srovnat z přesilovky!

55:15

55:15 Graeme MCCORMACK - 1:0

55:15

Přesilovku Mountfield využívá a necelých pět minut před koncem třetí třetiny otevírá skóre a je blíže v zisku bodů! GRAEME McCORMACK napřáhl vysoko nad sebe a využil clony před gólmanem k ráně do levého vinglu, jeho střele ještě významně pomohla nechtěná teč soupeře – 1:0. Asistence: Aleš Jergl, Jakub Orsava.

54:27

Jan Stránský už usedl k trestoměřičům z důvodu držení, Mountfield tedy bude hrát čtyři na tři a po 26 vteřinách pět na čtyři.

53:46

Valentin Claireaux se ocitl ve skvělé palebné pozici mezi kruhy, jeho ráně vystavil Štěpán Lukeš parádní semafor!

52:53

Současně odcházejí na trestnou lavici hradecký Kevin Klíma za hrubost a boleslavský David Šťastný za držení. Pokračovat se bude čtyři na čtyři.

46:07

Nebezpečnou situaci před Lukešem vyřešil Petr Koukal úmyslným posunutím brány, vyfasoval tak dvě minuty a Středočeši si po komerčce zahrají další přesilovku.

44:04

Jakub Orsava se dostal úplně sám před gólmana a položil si ho na led, jenže nedokázal zasunout kotouč mezi tyč a tělo!

37:17

Smoleňákova teč propadla za betony, odtud je ale hosté stihli včas odpálit. Hradec má v přesilovce obrovský tlak!

37:01

Jakub Orsava se proháčkoval těsně před gólmana, odkud puk za čáru nedotlačil, herní předmět následně doletěl k Aleši Jerglovi, jehož dělovce vystavil Růžička parádní semafor!

35:40

Přesilovou hru si vyzkouší dnes poprvé domácí, za podrážení jde pykat Jan Dufek.

33:38

Jan Eberle se ještě s jedním spoluhráčem ocitl sám před Lukešem, ani v přečíslení dvou na nikoho ovšem Lukeše obelstít nedokázali! Na řadě je komerční přestávka.

31:00

Pavel Kousal nastřelil z pravého kruhu spojnici tyčí, to už je dnes potřetí, co stadionem zní zvuk napálené hradecké konstrukce!

30:39

Zatím se tresty pískají jen na hradecké straně, další oslabení si domácí zahrají teď, protože Lukáš Cingel je vyloučen za hrubost.

24:56

Třetí vyloučení Hradeckých, na trestnou lavici jde tentokrát za držení Jakub Orsava.

23:14

Hradec je kompletní, těsně předtím napálil Jan Dufek spojnici tyčí z pozice od modré lajny!

22:25

Jan Dufek vypálil od levého mantinelu a puk se otřel o tyčku, následně Mountfield vyhodil.

21:14

Ovšem nyní čeká Východočechy 44 vteřin v dvojnásobném oslabení, Filip Pavlík totiž podrážel!

20:37

Štěpán Lukeš si připsal výborný zákrok proti střele Pavla Pýchy, kterou těsně před brankářem ještě někdo tečoval.

19:59

Vteřinu před sirénou vyfasoval dvě minuty Graeme McCormack, jelikož vyhodil kotouč mimo kluziště, Boleslav si tedy po přestávce zahraje v početní převaze.

17:53

Střela Kaliny mířila mimo bránu, jeden z hostujících beků ji ale nechtěně srazil na Růžičku a rázem z toho byla šance!

15:51

Aleš Jergl se postavil k trestnému střílení sám, rozjel se a zvolil střelu na pravou tyč, tu měl ale Růžička dobře pokrytou!

15:51

Aleš Jergl byl faulován Pavlem Pýchou ve vyložené šanci a je nařízené trestné střílení!

14:55

Jan Růžička vylej za bránu, aby pomohl s rozehrávkou a na druhé straně z toho byla konečně větší šance! David Moravec se ocitl sám před pravou tyčí, v rychlosti však nezamířil na delší tyč přesně.