9:3

konec (0:1, 2:2, 7:0)

01.10.2021, 18:30 • Nevoga aréna • Marek Hruška

Tipsport: 1.8 5.15 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Orli si připisují v pořadí třetí domácí výhru. Souboj s Grazem rozhodla závěrečná třetina, ve které domácí nasázeli soupeři sedm branek! Konečné skóre se nakonec zastavilo na stavu 9:3. Znojmo se může pochlubit hned dvěma dvougólovými střelci. Filip Ahl a Sebastian Gorčík zapsali do výsledkové listiny po dvou přesných zásazích. V neděli čeká Znojmo venkovní utkání na ledě Villachu. Děkujeme za pozornost a u dalšího textového přenosu nashledanou. (21:15:53)

59:08

Jordon Southorn ani Anthony Luciani v obrovských šancích na dvojciferné skóre stav neposunuli.

57:10

Orli právě vstřelili branku!
Nádhernou individuální akci Jakuba Kövera zakončil VLADIMÍR OŠČÁDAL, jenž uklidil precizní přihrávku za bezmocného brankáře Grazu. Ve vzduchu visí desítka!
Asistence: Jakub Köver, Michal Kvasnica

55:03

Ve třetí třetině na ledě existuje jediné mužstvo a je jím domácí Znojmo. Od větší pohromy pro Graz opět uchránil svůj tým gólman Nußbacher.

54:12

Proti Němcově kličce teď skvěle zasáhl Nußbacher a změna stavu se díky jeho reflexu nekoná.

52:27

Tohle bude pro Graz ještě hodně dlouhých sedm minut, Orli teď po ledě doslova létají a šance střídá šanci. Hosté se do útočného pásma dostávají sporadicky.

50:49

Hostující obránci pravděpodobně definitivně rezignovali. Jejich nemohoucnost v obranném pásmu tentokrát potrestal VOJTĚCH NĚMEC.
Asistence: Filip Ahl, Ryan Culkin

49:45

Graz se snažil o alespoň kosmetickou úpravu skóre, střele Ackereda ale chyběl clonící hráč před Grohem, a proto neměl domácí gólman žádnou velkou práci.

49:17

48:25

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Fejes – 2 min.).

48:04

SEBASTIAN GORČÍK stál na konci krásné kombinační akce třetího znojemského útoku a střelou z prostoru mezi kruhy navyšuje stav na 7:3 pro domácí.
Asistence: Radim Matuš, Radek Prokeš
Dnešní utkání sleduje 2523 diváků.

46:03

Domácí fanoušci se teď baví! Aby ne! Orli kompletně rozebrali Graz a během několika minut hned čtyřikrát úspěšně trefili prostor třech tyčí.

44:57

Neuvěřitelné, Znojmu tam teď spadne opravdu všechno. Střelu Huntera Fejese odvrátil Nußbacher pouze před sebe, kde ale číhal připravený FILIP AHL a podruhé skóruje.
Asistence: Adam Sedlák

44:09

Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Gordon – 2 min., krosček). Rozhodčí dlouho zkoumali zákrok Gordona na videu a nakonec jej posílají pod sprchy.

43:35

Další branka Orlů! Nußbacher popáté loví puk ze sítě. JOSHUA BRITTAIN navyšuje vedení Znojma na 5:3.
Asistence: Anthony Luciani.

43:00

Znojmo během několika vteřin otáčí skóre! SEBASTIAN GORČÍK krásným blafákem posílá Orly do vedení.
Asistence:

42:43

Skvělá práce švédského útočníka FILIPA AHLA. Ten nejprve zblokoval střelu v obranném pásmu a následně si našel kotouč na opačné straně kluziště. Svoji střelou procedil puk mezi betony gólmana Graze.

9:3

Branky a nahrávky: 24. Svoboda (Sedlák, Němec), 32. Luciani (Fejes, Brittain), 43. Ahl, 43. Gorčík, 44. Brittain, 45. Ahl (Sedlák), 49. Gorčík (Matuš, Prokeš), 51. Němec (Ahl, Culkin), 58. Oščádal (Köver, Kvasnica) – 7. Ograjensek (Pfeffer), 22. Blood (Hjalmarsson, Ograjensek), 36. Zalewski

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Stránský, Younan – Svoboda T., Němec, Ahl – Luciani, Brittain, Fejes – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Köver, Oščádal.

Moser Medical Graz 99ers: Nußbacher (Schachenhofer) – Kirschläger, Ackered, Blood, Pfeffer, Boivin, Kernberger, Altmann – Grafenthin, Martin, Gordon – Hjalmarsson, Zelewski, Ograjensek – Kainz, Schiechl, Alagic – Pesendorfer, Krainz, Sjödin.

Rozhodčí: Fichtner, Siegel – Bedynek, Gatol