5:2

konec (1:2, 4:0, 0:0)

01.10.2021, 17:30 • Steel Aréna(Košice) • 4. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.46 5.19 5.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme nakoniec nevideli ani jeden gól, preto sa na skóre 5:2 pre Košice nič nezmenilo a domáci môžu oslavovať prvé víťazstvo v sezóne. Aj keď to s Košicami nevyzeralo v prvej tretine vôbec dobre, pretože Liptovský Mikuláš išiel do dvojgólového vedenia vďaka Ventelämu. Domáci však stihli rýchlo zareagovať ešte v prvej tretine, keď kontaktný gól strelil Slovák. No a o svojom víťazstve Košice definitívne rozhodli v druhej tretine, keď zápas otočili dvomi gólmi Bartánusa a po jednom pridali Chovan a Klhúfek. Odo mňa je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte príjemný piatkový večer! (19:54:45)

59:20

Hostia stratili útočné pásmo v početnej výhode a domáci fanúšikovia už len tlieskajú svojim hráčom za prvé body.

58:29

Vylúčenie v tíme HC Košice (Deyl – 2 min. hákovanie).

57:37

Už len niečo vyše dvoch minút delí Košice od prvých bodov v tejto sezóne a hneď to bude víťazstvo za tri body.

56:40

Skôr to vyzerá, že Košice by mohli pridať ešte šiesty gól, ale Vošvrda zakročil proti strele Milého.

55:40

Domáci majú puk v moci stále veľmi často a nedávajú zatiaľ žiadnu šancu pomýšľať hosťom na prípadný gól.

54:28

Bartánus sa dostal do dobrej streleckej pozície, ale Vošvrda jeho strelu zastavil betónom a následne pokryl aj jeho dorážku lapačkou.

53:14

Liptovský Mikuláš zrejme nezvládne využiť ani túto obrovskú príležitosť na strelenie tretieho gólu, keďže sa píska ofsajd hostí.

52:41

Hovorka už vystrelil, pretože hostia sa snažia využiť presilovku 5 na 3, ale Riečický nedovolil dorážku Paločkovi.

52:03

Vylúčenie v tíme HC Košice (Slovák – 2 min., podrazenie).

51:17

Vylúčenie v tíme HC Košice (Lapšanský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:45

Ďalší ofsajd pri prechode do útoku v podaní hostí a nevyzerá to, že by sa zápas ešte nejakým spôsobom zdramatizoval.