DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno

4:5

po prodl. (3:1, 1:2, 0:1 - 0:1)

01.10.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 8. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Konec zápasu. (19:40:34)

62:27

Kometa právě vstřelila branku!
Přesilovka využita a Brno vítězí! Po přihrávce Erika Meluzína vystřelil bonusový bod svému týmu JAKUB MALÝ. Asistence: Erik Meluzín.

62:10

Adámek z kruhů trefil připraveného Schnattingera.

61:50

Bočan likviduje střely ze všech směrů a drží naději svého týmu na zisk druhého bodu.

61:17

Fajmon trefil obránce, kombinace hostů tím však nekončí.

60:52

Karlovarští vyhazují a na led naskakuje nová trojice.

60:33

Oddechový čas pro hosty.

60:33

Nepříjemnost pro Energii! Vítek Benda (KVA) je na dvě minuty vyloučen za podrážení a Brno si zahraje přesilovku.

60:21

Puk se přesouvá ze strany na stranu a zatím se nevystřelilo.

60:01

Ve třetí části se Kometě povedlo zápas zásluhou gólu Erika Meluzína v 54. minutě srovnat a souboj tak dojde minimálně do prodloužení.

60:00

59:40

Pohanka zpoza kruhů trefil betony hostujícího brankáře.

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:04

Energetici se vlastní nepřesností vyhánějí z útočného pásma.

57:29

Rymon to zkusil zprvní a poté se před Schnattingerem utvořil mírný závar, branka z toho však nepadla.

57:11

Hosté vyhazují.

56:54

Oddechový čas pro domácí.

56:54

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček I. – 2 min., nesportovní chování).

4:5

Branky a nahrávky: 5. Rymon (Kupčo), 8. Šlechta (Pohanka, Botoš), 16. Vogel (Botoš), 33. Sapoušek – 13. Šalé (Sedláček I., Meluzín), 36. Malý (Sedláček J.), 37. Fajmon (Šalé, J.), 54. Meluzín (Šalé, Sedláček I.), 63. Malý (Meluzín)

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Dybal) – Benda "A", Bulka, Pohanka, Krajčík, Kočí, Vogel – Ekrt, Rymon, Botoš, Šlechta, Sapoušek "A", Šmajda, Adámek L. "C", Seidler, Adámek M., Kupčo, Kusak

HC Kometa Brno: Schnattinger (Postava) – Řehák, Fajmon, Holemý, Sedláček J. "C", Ulbricht, Němec – Cápay, Bartes "A", Hrnčíř, Šalé, Meluzín, Sedláček I., Horký, Malý "A", Otava, Boltvan, Nesvadba

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Belko

04:19 KVA 1:0 Rymon (Kupčo)
07:50 KVA 2:0 Šlechta (Pohanka, Botoš)
12:11 KOM 2:1 Šalé (Sedláček I., Meluzín)
13:27 KVA 2 Vogel, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
15:36 KVA 3:1 Vogel (Botoš)