30.09.2021, 18:30 • Sportoviště univerziády Šen-čen • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 7.04 6.35 1.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:43

58:43 Michail FISENKO - 3:5

58:43

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí chybovali na útočné modré, Galijev ujel do situace dva na jednoho a nechrtil. Naopak předal puk MICHAILU FISENKOVI a ten neměl problém trefit prázdnou klec. Asistence: Stanislav Galijev.

54:42

Petunin výborně vybojoval mezi kruhy kotouč a nahrál na vrchol pravého kruhu pro Vadima Šipačova, jehož tvrdá rána skončila přesně v místech, kde byl připravený Jeremy Smith.

51:19

Hosté hráli v pěti a domácím se nabízí jedna z posledních šancí na srovnání. Přesilová hra bude následovat po komerční přestávce.

50:21

Domácí rozjíždí spoza své branky další útočnou akci a ta rozhodně nebyla špatná. Luke Lockhart přebral výborný pas na levé straně do jízdy a z kruhu vystřelil na teploměr Jerjomenka, který zachránil dobrým zákrokem svůj tým!

44:09

44:09 Stanislav GALIJEV - 3:4

44:09

Spencer Foo si na trestné lavici moc nepobyl, jelikož hosté využívají přesilovku pět na tři hned po buly. Šipačov poslal puk křížem na vrchol levého kruhu pro STANISLAVA GALIJEVA, který přesně umístěnou střelou nad ledem poslal puk kolem betonu Smithe do sítě a hosté tak znovu vedou. Asistence: Vadim Šipačov, Eric O'Dell.

44:05

Těžké chvíle pro domácí. Dynamo má totiž 1:53 minuty dlouhou přesilovku pět na tři po faulu Brandona Yipa kolenem.

43:58

Spencer Foo jde na dvě minuty ven za podrážení.

39:33

Vojnov zachytil puk na modré a nahodil ho na branku. Z pravé strany dorážel Vadim Šipačov, ale ani on recept na opětovné vedení Dynama nenašel.

38:34

Jeremy Smith bude zřejmě v permanenci i nyní, neboť Tyler Wong, další autor dnešní branky, jde na dvě minuty ven za držení hole.

38:08

Výborná rána Erika O'Della, který mohl z pravého kruhu přidat svou druhou branku ve druhé třetině. Dostal chviličku prostoru a pálil na vzdálenější tyč, kde Jeremy Smith dobře zasáhl.

32:04

Eric O'Dell, který se zasloužil o zatím poslední branku svého týmu, nyní musí zvládnout jiný zápis do statistik – dvě minuty za vysokou hůl.

28:28

Šance pro domácí, jak opět otočit stav. Alexandr Petunin dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

24:10

24:10 Spencer FOO - 3:3

24:10

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Podruhé v utkání je vyrovnáno, tentokrát na straně Kunlunu! SPENCER FOO se totiž mezi kruhy krásně uvolnil, když oklamal Andreje Mironova a poté nedal svižnou střelou Jerjomenkovi žádnou šanci na úspěšný zákrok. Zakončil přesně k tyči. Asistence: Lucas Lockhart, Parker Foo.

21:36

21:36 Eric O'DELL - 2:3

21:36

Nyní se již hosté radují. Sergejev totiž od modré nestřílel, nýbrž si počkal, až mu mezi kruhy najede ERIC O'DELL, jehož utažená střela prošla přesně do levé šibenice, kam se Smith natahoval lapačkou marně. Asistence: Andrej Sergejev.

18:47

Alex Riche přijel jako tank do útočného pásma, kde přebruslil Mironova. Už se řítil sám na branku, bek Dynama ho ale stačil ještě trošku a dovoleně rozhodit, proto mu ztížil zakončení a Jerjomenko puk vyráží.

16:10

16:10 Stanislav GALIJEV - 2:2

16:10

Kunlun sice hned po buly vyhodil kotouč do středního pásma, ale hosté se rychle dostali před branku Smithe. A ostrostřelec STANISLAV GALIJEV zapisuje svůj osmý gól v sezoně, když dostal na vrchol levého kruhu ideální pas a jeho pumelice se zastavila až v síti, kterou puk div neprotrhl. Asistence: Vjačeslav Volkov, Vadim Šipačov.

15:43

A právě obránce Victor Bartley hasil celou situaci v obranném pásmu, kde se provinil držením soupeře.

15:34

Už se zdálo, že Kunlun stahuje smyčku před brankou Jerjomenka, ale zakončení Bartleyho nebylo přesné a hosté šli rázem do situace čtyři na tři.

11:18

11:18 Andrej PEDAN - 2:1

11:18

Hosté jsou opět v utkání. ANDREJ PEDAN překvapil gólmana tvrdou střelou od modré hned po vyhraném vzahování, kterou Jeremy Smith pravděpodobně neviděl a puk našel až v síti. Asistence: Jegor Bryzgalov, Michail Fisenko.

07:08

07:08 Tyler WONG - 2:0

07:08

Když Tiraspol může v Lize mistrů vyhrát na stadionu Realu Madrid, proč by Kunlun nemohl porazit poprvé v historii Dynamo Moskva? TYLER WONG vlastně celou akci sám započal, když si po pravé straně sjel před branku. Jejromenko jeho střelu vyrazil před sebe, Yip se také ještě neprosadil, ale puk se doklouzal k levé tyčce na hůl volného Wonga a ten střílí svůj druhý gól v sezoně. Asistence: Brandon Yip.

02:41

02:41 Jang CHU - 1:0

02:41

Dvanáctý zápas a vůbec první gól v letošní sezoně, navíc proti jednomu z nejlepších týmů KHL: Sproul zadovkou od pravého kruhu našel na modré JANG CHU, který si připravil puk na střelu, sjel si blíže k brance a poté se trefil nechytatelně nad vyrážečku brankáře. Asistence: Ryan Sproul, Christopher Seto.

3:5

Branky a nahrávky: 3. J. Chu (Sproul, Seto), 8. Wong (Yip), 25. S. Foo (Lockhart, P. Foo) – 12. Pedan (Bryzgalov, Fisenko), 17. Galijev (Volkov, Šipačov), 22. O'Dell (An. Sergejev), 45. Galijev (Šipačov, O'Dell), 59. Fisenko (Galijev)

Red Star Kunlun: J. Smith (Lazušin) – Sproul (A), N. Chlystov, Chelios, Yuen, Fram, Bartley (A), Jen – S. Foo, Lockhart, P. Foo – Yip (C), Werek, Wong – Nicholls, Riche, C. Kane – J. Chu, Seto, Ying.

Dynamo Moskva: A. Jerjomenko (I. Bočarov) – Vojnov, Mironov (A), Volkov, An. Sergejev, Pedan, J. Zajcev, S. Bojkov, Novikov – Galijev, Petunin, Šipačov (C) – Klinkhammer, O'Dell (A), Raševskij – Fisenko, Bryzgalov, Michajlov – Čebykin, Igumnov, V. Jefremov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Ilja Koljasnikov, Roman Maximovskij

02:41 KUN 1:0 J. Chu (Sproul, Seto)
07:08 KUN 2:0 Wong (Yip)
11:18 DMS 2:1 Pedan (Bryzgalov, Fisenko)
15:43 KUN 2 Bartley, držení
16:10 DMS 2:2 Galijev (Volkov, Šipačov)
21:36 DMS 2:3 O'Dell (An. Sergejev)
24:10 KUN 3:3 S. Foo (Lockhart, P. Foo)
28:28 DMS 2 Petunin, nedovolené bránění