Extraliga dorostu

HC Slavia Praha – Technika Hockey Brno

5:2

konec (2:1, 1:0, 2:1)

30.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden • Skupina Střed • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy na počtenou! (20:01:26)
Dorostenci Slavie vyhráli nad Technikou Brno 5:2. Do vedení se dostali už v první třetině a poté si ho ve třetí třetině dalšími dvěma brankami pohlídali. Ze zápasu si tak odváží důležitou výhru.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:58

57:41

Tomas pálil od modré čáry, Rygl jeho střelu vyrazil do rohu.

57:08

Slávisté ztratili při rozehrávce puk, Pospíšil toho však využít nedokázal.

55:54

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Barčák – 2 min., nedovolené bránění).

55:18

Hodic musel zasahovat proti střele jednoho z hostujících hráčů.

54:23

Slávisté hrají velmi dobrou defenzivní hru a nepouštějí Techniku do šancí.

53:29

Slavia právě vstřelila branku!
Důležitý gól pro Slavii, která se ujímá možná rozhodujícího vedení. Postaral se o ni jeden z nejaktivnějších hráčů sešívaných v zápase MAXMILIAN CURRAN. Asistence: Márton Nemes.

51:44

Sešívaní dorostenci opět odskakují na rozdíl dvou gólů. Rygla překonal dalekonosnou střelou od modré obránce DANIEL KŘIŽENECKÝ. Asistence: Radek Tomas.

51:25

51:05

Rygl musel zastavovat tvrdou Švecovu střelu z levé strany.

49:25

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Janík – 2 min., nedovolené bránění).

48:03

Technika právě vstřelila branku!
Těsně po konci přesilové hry se Brno přece jenom prosazuje. Na hranici brankoviště byl nejaktivnější JINDŘICH SLADKÝ a dorazil puk za záda Hodice. Asistence: Miloš Langmann.

47:51

46:52

Curran se prokličkoval středem kluziště a bez přípravy v oslabení vypálil směrem na branku. Minul.

45:49

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomas – 2 min., sevření puku rukou).

5:2

Branky a nahrávky: 6. Curran (Tomas, Skalský), 12. Krejčí, 33. Kubánek (Vosmík, Nemes), 52. Kříženecký (Tomas), 54. Curran (Nemes) – 17. Janovský (Sladký, Barčák), 49. Sladký (Langmann)

HC Slavia Praha: Hodic (Vavřena) – Ciolek, Kříženecký, M. Tichý, Málek, Hubinka, Švec, Kubánek – Curran, Nemes, Krejčí, J. Tichý, Chludil, Hlavička, Skalský, Tomas, Němeček, Vosmík.

Technika Hockey Brno: Rygl (Hnízdil) – Vildomec, Pospíšil, Hrabinec, Barčák, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenář, Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš

01:54 SLA 2 Málek, vražení na hrazení
05:13 SLA 1:0 Curran (Tomas, Skalský)
11:56 SLA 2:0 Krejčí
15:21 SLA 2 Kříženecký, vražení na hrazení
15:29 SLA 2 Kubánek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo