3:5

konec (2:2, 1:1, 0:2)

30.09.2021, 18:30 • Sportoviště univerziády Šen-čen • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 7.04 6.35 1.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Dynamo Moskva otočilo zápas proti Kunlunu z 0:2 na 5:3 a porazilo tak svého soupeře pojedenácté za sebou, se s Vámi loučí a hezký čtvrteční večer přeje Tomáš Lysý. (20:48:15)
Využití: 0-2.
Dnešní zajímavý zápas je u konce. Kunlun v první třetině na úvod šokoval soupeře, když v osmé minutě vedl po brankách Jung Chu a Tylera Wonga již 2:0. Jenže za devět minut později bylo srovnáno po trefách Andreje Pedana a Stanislava Galijeva. Zkraje druhé části šli hosté do vedení díky další hezké ráně Erika O'Della, ovšem domácí záhy srovnali Spencerem Foo, jenž zakončil z kruhů po hezké individuální akci.

Rozhodnutí tak přinesla třetí třetina. Stanislav Galijev v čase 44:09 vstřelil svůj devátý gól v sezoně, druhý v zápase a rozhodl utkání. Ihned totiž využil dlouhou přesilovku pět na tři, kterou hosté dostali. Ačkoliv se Kunlun snažil s výsledkem ještě něco udělat a zkusit dostat zápas alespoň do prodloužení, ani pojedenácté za sebou Dynamo Moskva neporazil. Výhru hostí pečetl trefou do prázdné branky Michail Fisenko po přihrávce Galijeva – 3:5.

59:07

Kunlun ještě jednou zkouší hru bez gólmana.

58:43

58:43 Michail FISENKO - 3:5

58:43

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí chybovali na útočné modré, Galijev ujel do situace dva na jednoho a nechrtil. Naopak předal puk MICHAILU FISENKOVI a ten neměl problém trefit prázdnou klec. Asistence: Stanislav Galijev.

58:31

Domácí zkouší hru bez brankáře.

58:00

Probihají poslední dvě minuty třetí třetiny. Otázka je, zda i celého zápasu.

57:55

Hned po buly vypálil Saša Petunin a Jeremy Smith zapsal další zákrok.

57:52

Tohle se hostům zcela jistě líbí, Jeremy Smith totiž musel zastavit puk a bude se vhazovat před jeho svatyní.

57:30

Andrej Pedan zkušeně podržel puk v útočném pásmu a následně ještě přihrál pro spoluhráče.

56:58

V pravém rohu za brankou hostí získali právě hráči v bílém a modrém kotouč a opět ho vyváží na druhou stranu do relativního bezpečí.

56:23

Jason Fram byl za brankou jako první u puku a následně je hned pískáno zakázané uvolnění hostí.

56:01

Další dobrá obranná práce hostí, kteří zastavili rozehrávku soupeře už ve středním pásmu.

55:27

Hosté se v útočném pásmu na pravé straně snaží zašlápnout puk, to se jim ale nedaří a domácí ho mají na svých hokejkách.

54:42

Petunin výborně vybojoval mezi kruhy kotouč a nahrál na vrchol pravého kruhu pro Vadima Šipačova, jehož tvrdá rána skončila přesně v místech, kde byl připravený Jeremy Smith.

53:19

Velice špatná přesilovka Kunlunu končí, Dynamo oslabení zvládlo na jedničku.

53:11

Nyní navíc nebyl daleko k zakončení Vladislav Jefremov, který se na levé straně před brankou Smithe už sápal k puku. Poté ještě dokázal ušetřit cenné sekundy dobrým napadáním.

3:5

Branky a nahrávky: 3. J. Chu (Sproul, Seto), 8. Wong (Yip), 25. S. Foo (Lockhart, P. Foo) – 12. Pedan (Bryzgalov, Fisenko), 17. Galijev (Volkov, Šipačov), 22. O'Dell (An. Sergejev), 45. Galijev (Šipačov, O'Dell), 59. Fisenko (Galijev)

Red Star Kunlun: J. Smith (Lazušin) – Sproul (A), N. Chlystov, Chelios, Yuen, Fram, Bartley (A), Jen – S. Foo, Lockhart, P. Foo – Yip (C), Werek, Wong – Nicholls, Riche, C. Kane – J. Chu, Seto, Ying.

Dynamo Moskva: A. Jerjomenko (I. Bočarov) – Vojnov, Mironov (A), Volkov, An. Sergejev, Pedan, J. Zajcev, S. Bojkov, Novikov – Galijev, Petunin, Šipačov (C) – Klinkhammer, O'Dell (A), Raševskij – Fisenko, Bryzgalov, Michajlov – Čebykin, Igumnov, V. Jefremov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Ilja Koljasnikov, Roman Maximovskij

02:41 KUN 1:0 J. Chu (Sproul, Seto)
07:08 KUN 2:0 Wong (Yip)
11:18 DMS 2:1 Pedan (Bryzgalov, Fisenko)
15:43 KUN 2 Bartley, držení
16:10 DMS 2:2 Galijev (Volkov, Šipačov)
21:36 DMS 2:3 O'Dell (An. Sergejev)
24:10 KUN 3:3 S. Foo (Lockhart, P. Foo)
28:28 DMS 2 Petunin, nedovolené bránění