2:3

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

27.09.2021, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.9 3.95 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemně strávený pondělní den. Na počtenou! (04:48:41)

Hity: 24 – 20
První přípravný duel před novou sezonou ovládla Ottawa, která Winnipeg zdolala 3:2 po prodloužení. Ve 12. minutě se ujala vedení, ale v poslední minutě první části domácí Dubois srovnal. Po pauze se trefil i Suess a následně museli diváci na další branku čekat hned 30 minut. Ottawa srovnala zásluhou Alexe Formentona, který měl podíl i na rozhodujícím gólu Shanea Pinta.

60:25

60:25 Shane PINTO - 2:3

60:25

Ottawa právě vstřelila branku!
Prodloužení netrvalo dlouho! Rozdílovou trefu zaznamenal SHANE PINTO, který předvedl v útočném pásmu ukázkové sólo. Objel bránu Winnipegu, dostal se na pravý kruh a následně vymetl horní růžek u zadní tyče. 2:3 po prodloužení. Asistence: Alex Formenton a Erik Brännström.

60:01

60:00

58:54

Eric Comrie měl s nahozením od modré čáry velké potíže. Puk vyskočil nad něj, ale dorážka nepřišla.

57:58

Harkins nabil k modré čáře, kde stál Heinola. Obránce Jets ale mezírku mezi betony Gustavssona nenašel.

56:34

Na konci třetí třetiny je Winnipeg jasně lepším týmem. Znovu drží útočné pásmo.

55:44

Nikolaj Ehlers se krásně uvolnil. Zpoza brány si najel před ni, přičemž rychle i zakončil. Dost možná orazítkoval horní tyč ottawské brány.

54:54

Rána Suesse od modré čáry nebyla povedená ani trochu. Útočník Jets zlomil hokejku, takže si hned musel dojet pro novou.

54:02

Domácí si tentokrát chtěli pomoct nahozením k zadnímu mantinelu. Tam se ale objevil Gustavsson, který rychle rozehrál.

52:41

Záhy mohl odpovědět Copp, jehož ránu ale Gustavsson opravdu výborně zastavil.

52:17

52:17 Alex FORMENTON - 2:2

52:17

Ottawa se v 53. minutě dočkala vyrovnání! Útočnou akci založila v opravdu velké rychlosti. Agozzino poté na levém křídle oslovil ALEXE FORMENTONA, který uspěl naprosto přesně umístěnou střelou. 2:2. Asistence: Andrew Agozzino a Dillon Heatherington.

51:11

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Logan Stanley – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Austin Watson – 5 min., bitka).

2:3

Branky a nahrávky: 20. Dubois (Harkins, Ehlers), 23. Suess (Dillon, Pionk) – 12. Greig (Aberg, Thomson), 53. Formenton (Agozzino, Heatherington), 61. Pinto (Formenton, Brännström)

Winnipeg Jets: Comrie (Berdin) – Pionk (C), Dillon, Heinola, Beaulieu, Stanley, Kovacevic – Ehlers (A), Dubois, Copp (A) – Harkins, Riley Nash, Vesalainen – Svečnikov, Gustafsson, Suess – Johnson, Perfetti, Toninato

Ottawa Senators: Forsberg (31. Gustavsson) – Mete, J. Brown (A), Guenette, Thomson, Brännström, Heatherington – Formenton, Pinto, Watson (A), Greig, Shaw, Agozzino, Kelly, Aberg, Kastelic, Jerventie, Ennis, Sokolov

Rozhodčí: Morton, Hebert – Johnson, Galloway

02:36 WPG 2 Johnson, hákování
05:13 WPG 2 Pionk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
09:48 OTT 2 Formenton, sekání
11:07 WPG 2 Ehlers, podrážení
11:30 OTT 0:1 Greig (Aberg, Thomson)