Extraliga dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

4:5

po prodl. (1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)

27.09.2021, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina Západ • Matěj Hodoval (@M_Hodoval)

Hráči obou týmů předvedli v celém zápase úctyhodný výkon. Každá třetina nabídla dramatickou podívanou bohatou na rychlou útočnou hru a spousty napínavých akcí. O výsledku zápasu rozhodlo prodloužení, do nějž Karlovarští vstoupili v početní nevýhodě. Tuto šanci Plzeňští využili, a tak si ze zápasu odnáší dva cenné body. (18:19:09)

60:37

Plzeň právě vstřelila branku!
Zmatek v karlovarském brankovišti znamená definitivní konec utkání. Dybal jen bezmocně ležel, Benák se dobře zorientoval za brankou a přihrávkou v mezikruží vybídl JOSEFA EICHLERA, jenž se vykoupil za spálenou šanci na konci třetí třetiny. Asistence: Adam Benák, Aleš Mazanec.

60:22

Plzeň začíná prodloužení v početní výhodě.

60:01

60:00

59:59

Josef Eichler mohl být hrdinou. V posledních vteřinách se zjevil sám na levém kruhu, nicméně v poslední chvíli zaváhal a promarnil příležitost jak ke střele, tak k přihrávce.

59:15

Podruhé v utkání se Karlovarským nepovedlo střídání. Dvouminutový trest odpyká Peter Palaj (KVA).

57:16

A je to ještě o něco dramatičtější. Svůj tým oslabuje Adam Buzek (PLZ) – dvě minuty za podrážení.

57:04

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Neuvěřitelná podívaná, je znovu vyrovnáno! Jansovi propadl puk po jedné střele a ve správný čas na správném místě byl PETR PAVELEC, který už jen dorazil puk do brány. Bez asistence.

52:12

Matěj Zeman teď měl obrovskou příležitost vyrovnat! Karlovarská třiatřicítka unikla hostující obraně, tváří v tvář Jansovi ale neuspěla. Mírnou zásluhu na tom měl i jeden z dojíždějících indiánů.

49:53

Pro nestranného diváka je to dnes zajímavá podívaná, máme tu další zvrat. Eichler předložil puk ADAMU BENÁKOVI, který se potřetí zapsal mezi střelce a tím pádem zkompletoval hattrick. Asistence: Josef Eichler.

48:56

To byla rána jako z děla. Mazanec nabil MARKOVI HOŘEJŠÍMU, který prudkou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Aleš Mazanec.

48:02

Závar před svatyní Energie! Dybal vychytal dvě střely z bezprostřední blízkosti a následně se v brankovišti strhla mela.

46:25

Kočího nahození od modré nadělalo Jansovi potíže, puk nakonec ale končí v rohu.

41:39

Radim Handl se prohnal po pravém mantinelu a prověřil pozornost Jansy.

40:35

Dybal podržel své spoluhráče a uhájil karlovarské vedení. Hořejší zkoušel střelu na vyrážečku, ale právě ta jej zastavila.

40:35

Jakub Anton fauloval unikajícího Marka Hořejšího a plzeňský útočník má k dispozici trestné střílení.

40:01

4:5

Branky a nahrávky: 9. Csabi, 33. Handl (Adámek, Kočí), 40. Adámek (Kočí, Zeman), 58. Pavelec – 12. Benák (Mazanec, Eichler), 16. Benák (Buzek, Mazanec), 49. Hořejší (Mazanec), 50. Benák (Eichler), 61. Eichler (Benák, Mazanec)

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Kočí, Kubíček, Anton, Cipko, Mähler – Zeman, Adámek, Csabi (C), Palaj, Pastor, Šmíd, Handl, Váňa, Pavelec.

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Buzek (A), Eichler, Jiříček, Hromádka, Lučan (A), Skala, Tolar – Mazanec, Benák, Hořejší (C), Makovec, Kučera, Bílek, Pittr, Řehoř, Hofrajtr.

Rozhodčí: Kostourek – Belko, Matys

08:08 KVA 1:0 Csabi
10:01 KVA 2+10 Pavelec, hrubost+nesportovní chování, odpyká Palaj
11:24 KVA 2 Mähler, příliš mnoho hráčů
11:37 PLZ 1:1 Benák (Mazanec, Eichler)
15:20 PLZ 1:2 Benák (Buzek, Mazanec)