Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC´ 05 Banská Bystrica

2:4

konec (1:1, 1:2, 0:1)

26.09.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 2. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.49 5.25 5.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:19

Poprad dostáva azda poslednú šancu na nejaký zvrat v tomto zápase. Ján Brejčák je vylúčený na dve minúty za nedovolené bránenie, Čiliak odišiel z bránky, Poprad so šiestimi korčuliarmi a vhadzovanie pred bránkou Bystrice.

38:50

V závere druhej tretiny získavajú kamzíci presilovú hru. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Marc Crevier.

30:40

Presilovku budú hrať hráči Banskej Bystrice. Dve minúty za držanie dostáva Michael Vandas.

16:46

Banská Bystrica si zahrá prvú presilovku. Dve minúty za hákovanie dostáva Adam Drgoň.

04:52

Prvú presilovku v zápase si zahrajú hokejisti Popradu. Dávid Šoltés dostáva dve minúty za pád pod nohy.

2:4

Branky a nahrávky: 19. Bjalončík (Livingston, Skokan), 40. Basaraba (Svitana, Drgoň) – 14. Fossier (Berger, Ďatelinka), 34. Jendroľ (Crevier), 35. Mistele (Bubela, Bdžoch), 55. Berger (Śoltés, Fossier)

HK Poprad: Čiliak (Tomek) – Drgoň, D. Brejčák (A), Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Hudec – Svitana (C), Skokan (A), Livingston – Vandas, Mešár, Handlovský – Basaraba, Bortňák, Matej Paločko – Valigura, Bjalončík, Jevoš – Šotek

HC´ 05 Banská Bystrica: Belányi (Gajan) – J. Brejčák, Breton, Ďatelinka (C), Boldižár, Bdžoch, Crevier, Žiak – Mistele, Ihnačák, Bubela – Šoltés, Berger, Fossier – Jendroľ, Gabor (A), Vašaš – Kabáč (A), Tamáši, Vyhonský

Rozhodčí: Smrek, Štefik – Knižka, Beniač

04:52 POP 2 Šoltés
13:08 BBY 0:1 Fossier (Berger, Ďatelinka)
16:46 BBY 2 Drgoň, hákování
18:42 POP 1:1 Bjalončík (Livingston, Skokan)