Liga juniorů

HK Mladí Draci Šumperk – BK Havlíčkův Brod

3:2

konec (1:0, 0:0, 2:2)

26.09.2021, 12:15 • Škoda aréna, Šumperk • 5. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Je za námi klání Havlíčkova Brodu ze skupiny Západ, který hostili Mladí Draci ze Šumperka. Domácí šli do vedení jíž v 6. minutě díky střele z hole Tomáše Minaříka. Následně se ve druhé třetině góly neurodily, zato byla k vidění pomalejší hra, kterou rozkouskovala četná vyloučení na obou stranách. Třetí třetina však branky přinesla a radovali se opět nejprve domácí. Ve 44. minutě se trefil Marek Netolický, následně v 50. minutě dával gól Adam Polách. Hosté se ale ještě za vcelku jasného výsledku pro domácí vzmužili a vstřelili dvě rychlé branky. V 51. minutě se prosadil Dan Fiala, na samém sklonku zápasu, v 60. minutě, skóroval Filip Dymák. To bylo z holí hostů z Vysočiny vše a domácí Draci nakonec uhájili jednobrankové vítězství a připisují si první tři body do tabulky. (21:01:59)

59:40

Kotouč je zašlápnut za modrou čárou v útočném pásmu Mladých Draků.

59:27

Hosté hrají bez brankáře.

59:17

Oddechový čas pro hosty.

59:17

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tohle ještě může být drama. V posledních sekundách Havlíčkův Brod snižuje na rozdíl jediného gólu. Bielecký si nyní nepohlídal prostoru kolem lapačky a FILIP DYMÁK vykřesal naději pro hostující celek. Asistence: Jan Kuchta

58:16

Havlíčkův Brod se snaží probojovat do útočné třetiny.

57:12

56:40

Havlíčkův Brod tuší, že jde o poslední minuty, kdy může změnit nebo poupravit skóre. a vyráží kupředu i ve třech.

55:12

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Číhal – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřička – 2 min., nesportovní chování).

54:23

Brod se pokouší se skóre něco udělat, rán Práška končí mezi betony Bieleckého.

53:55

51:55

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Šotkovský – 2 min., nebezpečná výstroj).

50:49

Mladí Draci se poměrně uspokojili dobrým výsledkem a zapomněli poněkud na hru dozadu. Havlíčkův Brod snižuje ránou z hole DANA FIALY. Zda se hosté dostanou do utkání, to už je jen otázkou zbývajících minut. Stav je nyní 3:1. Asistence: Jaroslav Prášek a Jan Kuchta.

49:36

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Domácí fanoušci se nyní zlobili, že nebyl odpískán faul na jednoho z šumperských. Však kompenzací je, že Mladí Draci vedou už 3:0! Z nenápadné akce je prosadil ADAM POLÁCH. Asistence: Jakub Horký a Marek Kesler.

48:32

Draci bojují v útočném pásmu.

46:40

45:37

3:2

Branky a nahrávky: 6. Minařík (Ševčík), 44. Netolický (Koutecký), 50. Polách (Horký, Kesler) – 51. Fiala (Prášek, Kuchta), 60. Dymák (Kuchta)

HK Mladí Draci Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Plhal (C), Koutecký, Sviták, Cekr F., Netolický, Minařík, Křivohlávek – Blaháček, Ševčík. Tomiczek, Horký, Kesler (A), Šotkovský, Stodůlka, Polách (A), Haas. Trenér: Petr Rutar

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Kukeň) – Číhal, Besmák, Endl, Kuchta, Hrbek, Kutlvašr, Augusta – Holedna, Hrdlička, Pártl (C), Dymák, Janko, Fiala (A), Jurčička, Mlejnek (A), Kravec, Prášek. Trenér: Václav Adam.

Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Šesták

05:46 MDS 1:0 Minařík (Ševčík)
08:48 HBR 2 Dymák, podrážení
16:00 HBR 2 Augusta, hrubost
22:13 MDS 2 Minařík, držení
32:00 HBR 2 Číhal, podrážení