1:4

konec (1:1, 0:2, 0:1)

26.09.2021, 17:30 • 3. kolo • Info o důležitých událostech (Filip Kosnáč) sk

Tipsport: 1.8 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sme na konci a Skalica dnes uštedrila Humennému prvú prehru v sezóne po veľmi dobrom výkone, ktorého výsledkom je víťazstvo 4:1. Za hostí skórovali Janáč, Jaša a až dvakrát Nemec, domáci sa zmohli iba na jediný gól zásluhou Farkaša. Odo mňa je z tohto zápasu všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte príjemný nedeľný večer! (19:47:22)

56:48

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Jaša – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

56:25

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Štumpf – 2 min., zovretie puku).

55:38

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Hujsa – 2 min., hrubosť).

49:19

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Šátek – 2 min., podrazenie).

45:44

Skalica dala gól!
Možno je definitívne rozhodnuté o víťazstve Skalice, keď pekný individuálny prienik Štumpfa gólovo zakončil RICHARD NEMEC, pre ktorého je to zároveň už druhý presný zásah v zápase! Asistencia: Štumpf

43:29

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Solomonchak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

40:32

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Pichnarčík – 2 min., podrazenie).

40:10

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Štumpf – 2 min., podrazenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine majú Skaličania trochu prekvapivo našliapnuté k trom bodom, keďže pred poslednou tretinou vedú už o dva góly po zásahoch Jašu a Nemca. Humenné musí výrazne zabrať a streliť minimálne dva góly, inak si pripíše na konto prvú prehru v sezóne. Tretia tretina sa začína približne o 19:13.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

37:10

Toto už vyzerá na vážnejší problém pre domácich, pretože Skalica odskakuje na rozdiel dvoch góloch a tretí gól hostí strieľa RICHARD NEMEC, ktorý môže byť v konečnom zúčtovaní kľúčový! Asistencia: Jaša

34:46

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Velichkin – 2 min., nešportové správanie).

32:18

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Hujsa – 2 min., podrazenie).

29:59

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Janík – 2 min., krosček).

27:06

Hostia idú druhýkrát do vedenia a tentokrát využívajú hru v početnej prevahe, keď sa presadil DAVID JAŠA a Humenné musí opäť doťahovať! Asistencia: Vidovič