Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

Hradečtí opět úřadovali, opět se jim podařilo dostat se za kolínské obránce a ohrozit kolínskou svatyni. Sajdl si tento atak pohlídal.

Dominik Zumr ukázkovou kličkou prošel do útočného pásma, kde namířil na přihrávku po jeho levoboku. Tam ale stihl dojet hradecký obránce a akce byla přerušena.

56:09

Nyní hosté zamkli domácí u Sajdla a útočí za vyrovnáním.

54:23

Kozlové právě vstřelili branku!
Zdeněk Čáp podržel puk na holi, objel branku hostí a přihrál do mezikruží na volného DAVIDA ŠAFRÁNKA, který propálil vše co mu v cestě stálo a domácí tým dostal zpět do vedení. Stav utkání 2:1. Asistence: Zdeněk Čáp.

52:40

52:06

Václav Čížek od modré tvrdě vystřelil na Tichého, kterého trefil do masky. Hra je přerušena.

51:24

Hosté vyhodili puk na druhou stranu hřiště, kdy se na moment ubránili a při dalším přesunu domácích do útočného pásma byl odpískán ofsajd.

50:40

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jaroslav Kašpar – 2 min., faul kolenem).

48:20

Matěj Beneš z mezikruží vystřelil na Sajdla, ale ten puk vyrazil do rohu. Hra pokračuje.

47:18

Zakázané uvolnění Hradce.

46:05

Radek Pilař rozduněl mantinel za Sajdlovou brankou. Puk je stále ve hře.

44:16

Kolínská první formace zaútočila na Tichého, který si s pukem poradil.

42:48

Jakub Müller nahodil na Tichého, který neviděl přes clonící kolínské útočníky. Puk za jeho záda nakonec neprošel.

42:10

Martin Štohanzl ukázkovou kličkou obehrál obranu hostí, ale Tichého ne. Hra přerušena.

41:49

Na moment se hosté přiblížili k Sajdlovi, ale kozlové je ihned ze své třetiny vyprovodili.

40:53

Filip Jirásek od modré orazítkoval mantinel za hradeckou brankou. Hra pokračuje.

40:23

Ihned po buly se domácí dostali do třetiny k Tichému, kde probíhá souboj o puk u mantinelu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:00.

40:00

39:59

Hradec právě vstřelil branku!
Vyrovnáno v posledních 8 setinách druhé třetiny. Takzvaný gól do šatny si sebou domácí nesou. Tomáše Sajdla překonal důrazný JAROSLAV KAŠPAR a srovnává skóre na 1:1. Asistence: Petr Poppel, Radim Šalda.

39:37

Kozlové vyhazují puk ze své třetiny a snaží se nepustit zpět Lvy.

38:14

Vyloučení v týmu SC Kolín (Václav Čížek – 2 min., nedovolené bránění).

37:17

Zakázané uvolnění Kozlů.

36:04

Velkou příležitost měl rozjetý Václav Jankovský, který se dostal za všechny hráče. Jeho bekhendovou kličku, ale Tichý vychytal svým betonem. Hra přerušena.

35:38

35:22

Domácí se ubránili a vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

34:14

Další přerušení hry. Hosté jdou tvrdě po vyrovnání, ale Sajdl si s pukem zatím vždy poradil.

33:55

Kelly Klíma od modré vypálil puk na kolínskou branku, ve které je dnes pozorný Sajdl a puk zachytil do své lapačky.

33:38

Vyloučení v týmu SC Kolín (Zdeněk Čáp. – 2 min., držení).

33:06

Nyní probíhá výhoda hostů, kteří útočí ze všech pozici na Sajdla.

31:37

Hradečtí zabrali útočné pásmo. Sudí po chvíli přerušil hru u zdlouhavého souboje u mantinelu.

30:22

Zakázané uvolnění Lvů.

29:01

Radim Šalda z mezikruží též vyzkoušel pozornost Tomáše Sajdla, ale opět kolínský gólman drží svůj celek.

28:21

Hra přerušena. Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

27:07

Velká šance Lvů. Od modré prudce vystřelil Matěj Beneš, Sajdl puk chytá.

24:50

Vojtěch Síla v dresu Hradce zaútočil na kolínskou svatyni. Tomáš Sajdl jeho puk chytil do lapačky a hru přerušil.

24:35

24:01

Václav Jankovský u modré vybojoval puk a vyhnal hru z obranného pásma.

22:43

Další příležitost hostů k vyrovnání stavu. Podaří se jim v této dvouminutové přesilovce vyrovnat skóre?

22:35

Vyloučení v týmu SC Kolín (René Piegl – 2 min., sekání).

20:20

Domácí ihned v začátku druhé třetiny obsadili útočnou třetinu a snaží se dostat puk za brankovou čáru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:15.

20:00

19:50

Poslední sekundy se odehrávají v útočném pásmu Kozlů.

18:51

Hosté se dostali do přečíslení, ve kterém zaúřadoval Patrik Lamper. Tomáš Sajdl předvedl skvělý zákroky i při porážce z Lamperovi hole, po které puk zachytil a hru přerušil. Vysloužil si velký potlesk celého publika.

18:17

Václav Čížek drží puk v obranném pásmu a čeká až jeho tým vystřídá. Sbírá cenné vteřiny první třetiny.

17:35

Hosté se snaží vyrovnat skóre před koncem první třetiny. Usídlili se před Sajdlem a kombinují.

16:32

Matyáš Svoboda si skvěle našel DOMINIKA SKLENÁŘE, který v brejku poprvé vypálil na Tichého. Ten puk vyrazil před sebe a tak kolínský útočník ještě jednou důrazně zavelel před hradeckou brankou a puk vsunul do odkryté klece. Kozlové jsou ve vedení 1:0. Asistence: Matyáš Svoboda, Jakub Müller

14:39

Hosté v šanci, kdy se dostali před kolínskou obranu, ale posledního kolíňáka Sajdla nepřekonali.

14:24

13:57

Domácí se ihned v 5 usídlili do útočné třetiny, ale hosté je ke střele nepustili.

13:09

12:50

Kolínští po vyhranou buly využili, tak že se vydali do přečíslení 2 na 1. Ve kterém Lukáš Krejčík od kruhu tvrdě vystřelil na hradeckou branku, ale o kousek minul.

12:19

Další střela Kelly Klímy však pozastavila hru, neboť Tomáš Sajdl chytl nebezpečný puk do své lapačky.

12:00

Kelly Klíma se dostal ke střele, ale Sajdl svým levým ramenem puk vyrazil do levého rohu a hra pokračuje.

11:10

První přesilová hra hostů je tady, využijí ji ve svůj prospěch?

11:09

Vyloučení v týmu SC Kolín (Štohanzl – 2 min., podrážení).

10:17

Před Tichým to vře, domácí se snaží ze všech pozic otevřít skóre, ale hradecký gólman je nyní na správném místě.

08:59

Opět se nabízel volný Petrželka, ale šance využita nebyla.

07:48

Jakub Müller výtečně svým rychlým útokem zabral útočnou třetinu, posléze přesně namířil na Svobodu, který stihl vystřelit, ale branku hostů minul. Ti pak protiútokem zabrali pásmo u Sajdla.

07:15

Hradecký obránce od modré tahem vystřelil na kolínskou svatyni, ale domácí gólman byl ve střehu a hru přerušil.

05:51

David Šafránek z levého kruhu v útočném pásmu nasměroval puk na volnou hůl Jakuba Petržílky, který minul a hra se přesouvá do středního pásma.

04:26

Filip Jirásek se svým útok ohrozil branku Tichého. Gólman Hradce puk čapl do své lapačky a nedal kolínskému forwardovi šanci.

03:51

Hra opět přerušena a to z důvodu zakázaného uvolnění domácích.

03:29

Další šanci hostů Sajdl pochytil a vhazovat se bude po jeho levici.

03:18

Na druhé straně Patrik Lamber zkoušel Sajdla prostřelit mezi betony. Domácí gólman mu, ale šanci nedal a hra je opět přerušena.

02:33

Radek Jelínek od modré vystřelil a z mezikruží se snažil ještě usměrnit puk Jakub Semirád, ale Tichý kotouč zalehl a hru přerušil.

02:09

Kozlové si drží pásmo a bojují s hosty o puk u mantinelu.

01:53

Zakázané uvolnění hostů.

01:08

Domácí obránce skokem do střely zabránil nebezpečné akci hostů a poslal hru na druhou stranu k Tichému.

00:43

Hosté zatáhli kotouč do útočné třetiny, kde se snaží probojovat ke střele.

00:01

SC Kolín: Sajdl (Sejpal) – Čáp, Kukla, Váchal, Čížek, Piegl, Müller, Jelínek, Zdeněk – Jankovský, Šafránek, Jirásek, Sklenář J., Morong, Krejčík, Sklenář D., Štohanzl, Svoboda, Zumr, Semirád, Petrželka.

Mountfield HK: Tichý (Dvořák) – Gaspar, Kalina, Klodner, Šalda, Naar, Pelda – Klíma Kevin, Pilař "C", Klíma Kelly, Beneš, Kašpar, Lamper, Síla, Poppel, Dvořák..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Sklenář Dominik (Svoboda, Müller), 55. David Šafránek (Zdeněk Čáp) – 40. Jaroslav Kašpar (Petr Poppel, Radim Šalda)

SC Marimex Kolín: Sajdl (Sejpal) – Čáp, Kukla, Váchal, Čížek, Piegl, Müller, Jelínek, Zdeněk – Jankovský, Šafránek, Jirásek, Sklenář J., Morong, Krejčík, Sklenář D., Štohanzl, Svoboda, Zumr, Semirád, Petrželka.

11:09 KOL 2 Štohanzl, podrážení
16:32 KOL 1:0 Sklenář Dominik (Svoboda, Müller)
22:35 KOL 2 René Piegl, sekání
33:38 KOL 2 Zdeněk Čáp., držení
38:14 KOL 2 Václav Čížek, nedovolené bránění
39:59 HKM 1:1 Jaroslav Kašpar (Petr Poppel, Radim Šalda)
50:40 HKM 2 Jaroslav Kašpar, faul kolenem
54:23 KOL 2:1 David Šafránek (Zdeněk Čáp)