BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno B

6:0

konec (2:0, 3:0, 1:0)

05.08.2021, 18:00 • ZS Kotlina • Tomáš Sochor

Je tu konec! Kometa si ve třetí třetině ještě vytvořila pár slibných šancí, které ale překazil téměř zázračnými zákroky Martin Nedvěd. Naopak Bruslaři skórovali pět minut před koncem zápasu pošesté, a z druhého přípravného zápasu si tak odnášejí zaslouženou výhru 6:0.

To dnes bude ode mne vše. Těším se, že se potkáme u dalšího přenosu. (20:04:25)

59:43

Bruslaři nyní padali do střel Komety. A jejich snažení se vyplácí, jelikož vyváží kotouč pryč z obranného pásma.

59:27

Bruslaři přežili oslabení. Do konce utkání zbývá půlminuta.

58:53

Kometa nyní hraje dost vabank a domácí, i když hrají v oslabení, se dostávají do zakončení.

58:27

Domácí mužstvo vyváží kotouč pryž od své brány.

57:54

Bruslaři se snaží udržet čisté konto. Hosté jsou rozestavení v útočném pásmu a kombinují.

57:18

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Najman – 2 min., podrážení).

55:07

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Při signalizované výhodě si JIŘÍ BENÁK drze najel přímo před Zdeňka Slavíčka. Mladému obránci se podařilo nejen zakončit, ale i skórovat, a zvýšit tak skóre již na 6:0. Asistence: Jan Bulín, Aleš Padělek

53:44

Z pozice vrcholku pravého kruhu nahodil kotouč Martin Nepokoj. Nikdo z Bruslařů ale nebyl připraven tečovat, nebo dorážet.

52:40

Kometa se snaží ostřelovat havlíčkobrodskou bránu z každé pozice. Žádná z posledních ran však neměla gólové parametry.

52:07

Ke střele z levého kruhu se dostal Jakub Kadlec. Martin Nedvěd lapačkou stáhl další pokus hostů.

51:08

Domácí gólman likviduje další střelu hostujícího týmu.

50:44

Domácí nadvakrát překazili rozehrávku Brna, a šetří tak cenné sekundy.

50:13

Hosté se nemohli dostat ke kotouči. Až téměř po polovině přesilové hry se dostali ke střele, kterou likviduje výtečný Nedvěd.

49:19

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tecl – 2 min., faul loktem).

49:05

Do úniku se dostával Marek Tecl. Byl však dojet a k zakončení se nakonec nedostal.

48:37

Hosté se znovu dostali k puku. V této části hýří aktivitou.

46:52

Bruslaři teď měli párkrát na mále jsou rádi, že mohou na chvilku podržet puk.

6:0

Branky a nahrávky: 8. Voříšek (Olejník, Mlynář), 20. T. Ludvík (Tecl, Padělek), 29. Čejka (J. Košťál), 31. Mlynář (D. Košťál, Voříšek), 39. Padělek (Čermák, Olejník), 56. Benák (Bulín, Padělek)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Čermák, Padělek, Nepokoj, J. Ludvík, Najman, Benák – D. Košťál, Čejka, Bulín – Olejník, Mlynář, Voříšek (C) – Holenda, T. Ludvík (A), Tecl – J. Košťál, Kalač

HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Švejda, Kališ (A), Trnka, Jeřábek, Studený – Moskal (C), Kadlec (A), Havlát, Hasoň, Říčka, Krejčí, Škvrně, Popelka, Vašíček, Novosedlík, Mokrohajský, Štrauch, Račický

Rozhodčí: Vít Stehlík – Petr Křivohlavý, Marek Honza

06:09 KMB 2 Moskal, podrážení
07:59 HBR 1:0 Voříšek (Olejník, Mlynář)
19:26 HBR 2:0 T. Ludvík (Tecl, Padělek)
28:39 HBR 3:0 Čejka (J. Košťál)
30:39 HBR 4:0 Mlynář (D. Košťál, Voříšek)