1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

05.08.2021, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Na počtenou! (20:01:33)
Skončilo nám utkání mezi hokejisty Přerova a Frýdku-Místku. Hosté se dostali do vedení ve 12. minutě zásluhou Štěpána Macháčka. Tento hráč se prosadil i ve třetině druhé, to ale až po vyrovnávací brance Víta Seemanna. V periodě třetí se prosazovali už jen hosté. Nejprve se trefil Matouš Čmiel a poté do prázdné brány i Michal Matiaško. Frýdek-Místek tedy zvítězil na přerovském ledě 4:1.

59:45

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté přidávají ještě jednu branku, tentokrát do opuštěné klece. Po přihrávce Nica Geidla skóroval MICHAL MATIAŠKO. 1:4. Asistence: Nico Geidl.

59:17

Přerov se už naplno usadil v útočném pásmu. Štěstí zkusil Hrdinka, jehož ránu Šimonů vyrazil.

58:55

Bojovník Geidl dokázal dostat kotouč alespoň do neutrální zóny. Záhy mohl vystřídat.

58:22

Vyhození hostů zamířilo zhruba metr vedle levé tyče. Místo branky tedy přišlo na řadu zakázané uvolnění.

58:06

Domácí kouč Vladimír Kočara si vzal oddechový čas. Žurek zamířil na střídačku a Přerov tedy zkusí hru bez brankáře.

57:50

Zack Malík se s pukem vrátil až k vlastní modré čáře, tam ale přišla chyba. Radim Kolařík z levé strany netrestal, Šimonů totiž zasáhl hrudí.

57:19

Hosté odehráli dobrou minutu v útočném pásmu. Vůbec teď nepouští svého dnešního soupeře ke kotouči.

56:02

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Svoboda – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., hrubost).

56:02

Jan Svoboda se v útočném pásmu domácího týmu pustil na frýdeckomísteckého Davida Klimšu. Byl z toho pro diváky velice atraktivní pěstní souboj.

55:49

Billovo nahození bylo dokonale zakryto, brankář hostů toho moc neviděl. Ke smůle domácích puk nezapadl do brány.

55:08

Šimonů měl opět práci, tentokrát musel likvidovat nepříliš nebezpečnou ránu Filipa Dvořáka, která přišla těsně za modrou čárou.

54:41

Zabloudilovo tečované nahození zapadlo do ochranné sítě nad přerovskou bránou.

53:59

Klimša přidržel černou gumu v rohu kluziště, poté ale nepřihrál přesně na modrou čáru ke Zbořilovi. Hosté ale šetří cenné vteřiny v útočném pásmu.

53:29

Přerovskou ránu z otočky brankář Šimonů okamžitě vytřepal z lapačky. Frýdek-Místek mohl prostřídat.

52:32

Nebezpečná rána Matouše Čmiela pořádně zaduněla o zadní mantinel. V první chvíli se Žurek za sebe jen ohlédl. Nakonec měl štěstí, že neinkasoval.

52:05

1:4

Branky a nahrávky: 36. Seemann (Kuchta) – 12. Macháček (Teper), 38. Macháček (Malík), 44. Čmiel (Zbořil, Teper), 60. Matiaško (Geidl)

HC ZUBR Přerov: Postava (32. Žurek) – Hrdinka, Seemann, Ševčík, Gréč (A), Billa, Holík, Hanák – M. Svoboda, Dvořák (C), Novák – Dobša, Indrák (A), J. Svoboda – Kuchta, Halík, Kleniar – Štíbr, Kolařík, Brázda

HC Frýdek-Místek: Foltán (32. Šimonů) – Zbořil (C), Teper (A), Adámek, Malík, Marcinko, Kareš – Macháček, Klimša (A), Matiaško – Blaško, Čmiel, Zabloudil – Geidl, Matěj, Jobánek

Rozhodčí: Rapák, Cabák – Veselý, Rožánek