05.08.2021, 17:00 • enteria arena • Tomáš Jirsa

Tipsport: 1.7 4.44 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:19:27)

63:28

63:28 CIENCALA - 3:1

63:28

Krásný gól! Nejprve DAVID CIENCALA odmítl soupeře v rohu hřiště, předal puk Ondřeji Romanovi, který mu puk vrátil a David Ciencala tak skoro do prázdné branky rozhodl prodloužení. Nájezdy se konat nebudou. Pardubice zvládly i prodloužení.

62:35

Jakub Soukup vytáhl skvělý zákrok proti Vilému Burianovi, který už už zvedal ruce nad hlavu.

62:25

Filip Koffer nádherně našel Jana Košťálka, který ale nezasunul puk přesně tam, kam chtěl.

61:51

V dobré příležitosti se objevil Ondřej Rohlík, který obkroužil pásmo, ale nepřekonal Lukáše.

60:59

Hecl netrefil branku.

60:40

Do dvou velkých šancí se dostala Mora. Soukup však vše dokázal vyřešit.

60:01

Ve třetí třetině už jsme branku neviděly, a tak zůstal stav utkání 3:1 pro Pardubice. Nyní následuje prodloužení 3 na 3.

59:45

Vědom si toho, že se nebude jednat o zakázané uvolnění, zkoušel Ondřej Roman z vlastní třetiny trefit branku soupeře. To se mu však nepovedlo.

59:29

Oddechový čas pro domácí. Richard Král, trenér Dynama, si také vyžádal oddechový čas, aby své svěřence připravil na situaci 4 proti 6.

59:29

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kolář – 2 min., sekání).

59:23

Jako velký bojovník se projevil Marek Hecl, který skočil do tvrdé střely, kterou schytal do nohy.

59:10

Oddechový čas pro hosty.

59:01

Kohouti jsou nastěhovaní před brankou Soukupa, nicméně ten dokázal puk pokrýt.

58:44

Olomouc hraje bez brankáře!

58:09

Znovu Pochobradský. Tentokrát hledal Herčíka, který jeho přihrávku ale netrefil.

57:42

Pochobradský trefil rameno Jana Lukáše. Na druhé straně se ke střele dostal Rutar, ale jeho pokus byl zblokován.

3:1

Branky a nahrávky: 14. Štetka (Hrádek), 18. Roman (Košťálek), 32. Herčík (Košťálek), 64. Ciencala (Roman) – 30. Kolouch

HC Dynamo Pardubice: Soukup (Frodl) – Robertson, Košťálek, Kolář, Hrádek, Vála, Zdráhal – Hecl, Musil, Blümel – Štetka, Roman, Cienciala – Koffer, Rohlík, Matýs – Pochobradský, Herčík, Anděl

HC Olomouc: Lukáš (Kmec) – Rašner, Rutar, Groch, Dujsík, Valenta, Černý, Mareš, Řezníček – Klimek, Kučera, Tomeček – Burian, Knotek, Ministr – Bambula, Navrátil, Kunc – Tomajko, Kolouch, Mácha