konec (0:1, 3:2, 3:1) Stav série: 4:1

26.03.2021, 17:20 • ČEZ stadion, Kladno • Čtvrtfinále • Anna Ardonová

Tipsport: 1.45 5.0 5.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek všechno, přeji krásný zbytek večera. (19:57:03)
Poslední třetina byla spíše klidnější, ale i tak se opět Slavia ujala vedení v zápase po trefě Říhy. To si ale Kladno nenechalo líbit a v té samé minutě opět srovnalo zásluhou Machaly. Skóre tak bylo vyrovnané. Domácí ovšem dostali skvělou možnost, když po faulech hostů si mohli zahrát přesilovku pět na tři. A toho taky využil Kubík. Konečné skóre zápasu zpečetil Hlava trefou do prázdné branky.

59:51

59:51 Nicolas HLAVA - 6:4

59:51

Kladno právě vstřelilo branku!
A Kladno dává gól do prázdné branky. Přes celé hřiště přejel NICOLAS HLAVA, který využívá prázdné branky a Kladno má tak jasný postup do semifinále!. Bez asistence.

59:40

Branka hostů zůstává prázdná.

59:40

Oddechový čas pro hosty.

59:38

Michajlov opouští svoji branku, ale píská se hra vysokou holí.

58:30

58:30 Adam KUBÍK - 5:4

58:30

A Kladno využívá přesilovou hru! ADAM KUBÍK dostal krásnou přihrávku mezi kruhy od Marosze a posílá Kladeňáky do vedení 5:4. Asistence: Rostislav Marosz, Tomáš Plekanec.

58:19

Vhazování vyhráli opět domácí.

58:18

Kladno je teď v obrovské šanci.

58:18

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., sekání).

58:06

Vhazování vyhrálo Kladno.

58:05

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Kuťák – 2 min., nedovolené bránění).

56:40

Kladno se teď nedokázalo osvobodit a ke střele se dostal Kružík. Košarišťan ale svůj tým podržel.

56:17

Domácí opět vyhazují kotouč pryč ze svého pásma.

55:23

Kladno se osvobozuje.

55:10

Slavia si vylepšila přesilovou hru.

6:4

Branky a nahrávky: 36. Plekanec (Kubík), 37. Machala, 38. Pitule (Hlava), 49. Machala (Jágr, Frye), 59. Kubík (Marosz, Plekanec), 60. Hlava – 16. Jaroslav Brož, 30. Šteiner (Pšenička), 33. J. Doležal (M. Ondráček, Vampola), 49. J. Říha (Vampola)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Snuggerud, V. Sorokin, Suchánek, S. Zacharčuk, Zelingr – Machala, Plekanec (C), Jágr (A) – Filip, Marosz, Račuk (A) – Hlava, Pitule, Melka – Guman, Machač, Kubík.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – D. Krejčí, Sedlák, Jeřábek, Buchta, J. Říha, J. Novák (C), Barák – J. Doležal, Poletín, M. Ondráček – Kafka, Vampola (A), Šmerha – Kuťák, Vlček, Kružík – Pšenička, Šteiner, Jaroslav Brož.

Rozhodčí: Petružálek, Wagner – Štofa, Beneš

07:52 SLA 2 Barák, hákování
10:57 KLA 2 Plekanec, sekání