Play-off Chance ligy

HC Slavia Praha – Rytíři Kladno

6:5

po prodl. (2:0, 2:5, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:2

23.03.2021, 17:00 • Zimní stadion Eden • Čtvrtfinále • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 3.1 4.2 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a těším se u hokeje zase na počtenou! (19:56:53)
Hokejisté Slavie porazili ve třetím zápase Kladno po dramatickém průběhu 6:5 v prodloužení! O vítěznou branku se v nastaveném čase postaral Filip Vlček. Čtvrté utkání se hraje ve středu opět v Edenu.

65:10

65:10 Filip VLČEK - 6:5

65:10

Slavia právě vstřelila branku!
Rychlý protiútok a slávisté vítězí! Kuťákovu střelu vyrazil Košarišťan nad sebe, kotouč spadl do brankoviště, kde ho nejrychleji našel FILIP VLČEK a uklidil ho do sítě. Asistence: Filip Kuťák.

63:41

Kladenský protiútok zastavil obranný zákrok Pšeničky, na druhé straně Vlček zkoušel bekhendovou střelou překvapit Košarišťana, avšak neúspěšně.

62:34

Kladenští si nerozuměli při rozehrávce a vyhodili na zakázané uvolnění.

61:53

Michajlov teď fantastickými zákroky zachránil Slavii! Frye zachytil nepřesnou rozehrávku sešívaných a nabil na velkou šanci Hajnému, kterého výborně zastavil slávistický brankář. Zastavil také dorážku Kubíka.

61:18

Vampola chtěl dlouhým pasem vysunout Šmerhu, ale ten na kotouč těsně nedosáhl.

60:22

Slávisté vyhodili na zakázané uvolnění, následuje vhazování po pravici Michajlova.

60:01

Stejně jako ve druhém zápase, tak i v dnešním třetím utkání rozhodne o vítězi prodloužení. Slávisté v závěrečné periodě základní hrací doby zásluhou Michala Poletína srovnali na 5:5. Nyní nás čeká patnáctiminutová přestávka, po které začne nastavený čas.

60:00

59:55

Slavia v závěru třetí třetiny čelí náporu, puk teď Michajlov raději podržel. Vhazování po jeho pravici, pět sekund do konce.

59:40

Plekanec nahodil puk na Michajlova, oba týmy teď svádí souboje u mantinelů a za brankou.

59:00

Minuta do konce základní hrací doby.

58:19

Dvě chyby slávistů v obraně znamenaly střely pro Plekance a Melku, narazily však na připraveného Michajlova.

57:25

Michajlov drží Slavii! Vychytal velkou šanci Machaly, který mířil v přečíslení na odkrytou část branky.

57:11

Slávistům ujel na levém křídle Kubík, který vzhledem k vracejícím se domácím obráncům zvolil prudkou střelu. Michajlov ji v bezpečí pokryl.

6:5

Branky a nahrávky: 13. Kafka (Šmerha, Barák), 18. Šmerha (D. Krejčí, J. Novák), 26. D. Krejčí (J. Novák), 40. Šteiner (Kafka, Jaroslav Brož), 47. Poletín (Vlček, J. Novák), 66. Vlček (Kuťák) – 21. Plekanec (Hlava, Jágr), 23. Melka (Pitule, Hlava), 35. Machala (Suchánek, Plekanec), 36. Frye (Guman), 36. Machala (Jágr)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Sedlák, D. Krejčí, Buchta, Jeřábek, J. Novák, J. Říha, Barák – M. Ondráček, Poletín, J. Doležal – Šmerha, Vampola, Kafka – Kružík, Vlček, Pšenička – Jaroslav Brož, Šteiner, Kuťák.

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Kehar, V. Sorokin, Snuggerud, S. Zacharčuk, Suchánek – Machala, Plekanec, Jágr – Guman, Marosz, Račuk – Hlava, Pitule, Melka – Hajný, Filip, Kubík.

Rozhodčí: Petružálek, Wagner – Kreuzer, Polonyi

02:40 KLA 2 Frye, hrubost
08:22 SLA 2 Jeřábek, krosček