5:1

konec (0:1, 4:0, 1:0)

26.03.2021, 02:00 • Ball Arena, Denver • Jan Prošek

Tipsport: 1.92 4.26 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky povedené druhé třetině vyhrává domácí celek tento zápas naprosto jednoznačně. Colorado svého soupeře jasně přehrálo 5:1, přestříleno 32:18. Vegas dnes předvedlo jeden z nejhorších výkonů v sezoně. (04:44:11)

59:00

Poslední minuta hry, nyní sledujeme plynulejší pasáž hry.

58:12

Vegas rozehrává od své branky, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase. Vegas si utkání prohrálo druhou třetinou.

57:53

Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje střelecký pokus soupeře, následně jeho spoluhráči puk odehráli do bezpečí.

57:00

Probíhají poslední tři minuty zápasu. Colorado vyhraje tento mač.

56:38

Joonas Donskoi a Valerij Ničuškin si vypracovali zajímavou střeleckou pozici, ale brankář Marc-Andre Fleury byl připravený.

56:13

Tyson Jost (Colorado) se probojoval do útočného pásma, ale hostující obrana jej nenechala vypálit na branku.

55:23

V poklidném tempu se zápas dohrává. O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina.

55:01

Mark Stone (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.

54:52

Nazem Kadri (Colorado) pálil od modré čáry, ale jeho rána končí vedle branky, následně se znovu do ofsajdu dostalo Vegas.

54:36

Nicolas Roy (Vegas) sice dostal puk do branky, ale domácí celek si vzal trenérskou výzvu. Video ukázalo, že gólu předcházel ofsajd. Branka neplatí.