Play-off KHL

CSKA Moskva – Lokomotiv Jaroslavl

3:2

konec (2:0, 1:1, 0:1) Stav série: 3:2

25.03.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Čtvrtfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.98 3.85 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:48

49:48 Teemu PULKKINEN - 3:2

49:48

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hosté následný protiútok přetavují v branku a v Moskvě je to znovu jen o gól! Obrana CSKA si nyní nepohlídala TEEMU PULKKINENA, který se dostal do úniku a následně uklidil puk z levé tyči moskevské branky – 3:2! Bez asistence.

36:49

36:49 Maxim MAMIN - 3:1

36:49

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí tři minuty před koncem třetiny opět odskakují do dvoubrankového trháku! Souhra mezi Okulovem a MAXIMEM MAMINEM dnes funguje – první jmenovaný z kruhu poslal puk před brankoviště na hůl toho druhého, který poté pryž bekhendem poslal do bližšího horního rohu branky – 3:1! Asistence: Konstantin Okulov.

27:55

27:55 Teemu PULKKINEN - 2:1

27:55

Hosté početní výhodou nepohrdli, kýžený kontaktní gól je na světě! Marčenko se po chvilce rozmýšlení rozhodl poslat puk na pravý kruh volnému TEEMU PULKKINENOVI, který následně prudkou střelou rozvlnil síť moskevské svatyně! Asistence: Alexej Marčenko.

18:02

18:02 Maxim MAMIN - 2:0

18:02

Minutu a osmapadesát sekund před koncem tu máme další gól, armádnici rozšiřují svůj náskok na dvě branky! Po křídle nyní do útočného pásma prorazil MAXIM MAMIN, který se dotěrnému protihráči navzdory dostal do zakončení a z hranice brankoviště překonal Pasqualeho – 2:0! Asistence: Konstantin Okulov, Maxim Šalunov.

00:51

00:51 Maxim MAMIN - 1:0

00:51

No, tak tohle bylo hodně rychlé! Moskevské publikum na úvodní zásah střetnutí čekalo jen jednapadesát sekund, CSKA ještě před koncem první minuty odskakuje do vedení! Střeleckou listinu utkání otevírá KONSTANTIN OKULOV, jehož střela z modré čáry se se štěstím odrazila za brankáře hostů – 1:0! Bez asistence.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Okulov, 19. Mamin (Okulov, Šalunov), 37. Mamin (Okulov) – 28. Pulkkinen (A. Marčenko), 50. Pulkkinen

CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Kiselevič (A), Gilmour, Blažijevskij, M. Robinson (A), Čajka – Andronov (C), P. Karnauchov, Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Slepyšev, M. Kempe, Loktionov – Tělegin, Alexandr Popov, Sorkin – Světlakov.

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – Rafikov, A. Marčenko (A), M. Osipov, Barancev, Čerepanov, Ohtamaa, Misjul – Kovalenko, Kraskovskij, Alexejev – A. Petersson, V. A. Tkačov (C), Korškov – Pulkkinen, Kajumov, Lander (A) – Ivanov, Ťutněv, Iljenko – Beljajev.

Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Sivov, Šalagin.

Diváci: 5 465

00:51 MOS 1:0 Okulov
11:33 JAR 2 Kovalenko, vysoká hůl
18:02 MOS 2:0 Mamin (Okulov, Šalunov)
18:58 JAR 2 Ivanov, sekání