konec (1:2, 0:1, 3:0) Stav série: 2:0

25.03.2021, 17:30 • Semifinále • Tomáš Hládek sk

Tipsport: 1.26 5.71 8.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odomňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalší prenos. (20:04:11)
V tretej tretine sa podarilo domácim otočiť zápas v ktorom prehrávali na začiatku tretej tretiny o dva presné zásahy. Najskôr Petráš, po ňom vyrovnával Urban a víťazstvo pre Vlkov zabezpečil Marek Drtina.

59:51

Vhadzovanie v strednom pásme po offside.

59:45

Jurčík získal puk a pozbieral nejaké sekundy.

59:30

Vhadzuje sa v pásme dubničanov, Kristín sa vracia do brány.

59:30

Hra prerušená, jeden z hostí ostal ležať za domácou bránou.

59:21

Domáci vyhadzujú puk ihneď z pásma.

59:21

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Jaborník – 2 min., podrazenie).

59:15

Dubničania sa usadzujú v pásme.

58:20

Hostia bez brankára.

58:07

Vhadzuje sa v pásme Vlkov. Pripomínam že oddzchový čas už si hostia vyčerpali.

57:58

Petráš sa zrazil s Hegyim mimo súboja pri lavičke hostí, krátku strkanicu prerušuje asistent rozhodcu.

57:27

Dubnica s piatimi hráčmi.

56:17

Mikula vymyslel šikovnú prihrávku spoza brány, jeho spoluhráčovi sa ju nepodarilo poslať do siete.

55:42

Vlci sa nepresnou strelou vyháňajú z pásma.

55:27

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Janík – 2 min., hákovanie).

55:27

Petráša teraz musel faulovať jeden z hostí. Žilina si zahrá presilovku.

54:50

Vlci stále v tlaku pred Kristínom.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Mikula (Skladaný, Jaborník), 42. Petráš (Safaraleev), 49. Urban (Mikula, Skladaný), 54. Drtina (Jurčík) – 4. Kristín Miroslav (Beták), 11. Ďuriš (Kristín Miroslav), 33. Ondruš (Kristín Miroslav, Beták)

DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Romančík) – Dubeň, Lenďák – Jaborník, Malina – Pacalaj, Drtina – Rehák S., Fatul – Jurčík, Markovič, Koyš – Mikula, Urban, Skladaný – Safaraleev, Linet, Cíger – Petráš, Jakubík, Macek

TSS GROUP Dubnica: Kristín Ma. (Kutej) – Jarábek, Trška – Chatrnúch, Urban – Janík, Dúžek – Popela, Putala – Beták, Ďuriš, Kristín Mi. – Síkela, Ondruš, Nemček – Haščák, Hegyi, Kopáč – Maniaček, Dmitriev, Kanaet

Rozhodčí: Šefčík, Jobbágy, Valo, Riš, Gajan (VBR)

Diváci: bez divákov

03:12 DUB 0:1 Kristín Miroslav (Beták)
05:28 ŽILINA 1:1 Mikula (Skladaný, Jaborník)
10:15 DUB 1:2 Ďuriš (Kristín Miroslav)
14:35 DUB 2 Kristín Miroslav, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
25:21 ŽILINA 2 Koyš, podrážení
31:21 ŽILINA 2 Safaraleev, držení
32:47 DUB 1:3 Ondruš (Kristín Miroslav, Beták)
32:47 ŽILINA -Mikoláš +Romančík (Střídání)
33:33 DUB 2 Maniaček, napadení
41:44 ŽILINA 2:3 Petráš (Safaraleev)
45:25 ŽILINA 2 Pacalaj, krosček
48:10 DUB 2+2 Mi., hákování