konec (1:2, 0:1, 3:0) Stav série: 2:0

25.03.2021, 17:30 • Semifinále • Tomáš Hládek sk

Tipsport: 1.26 5.71 8.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odomňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalší prenos. (20:04:11)
V tretej tretine sa podarilo domácim otočiť zápas v ktorom prehrávali na začiatku tretej tretiny o dva presné zásahy. Najskôr Petráš, po ňom vyrovnával Urban a víťazstvo pre Vlkov zabezpečil Marek Drtina.

59:51

Vhadzovanie v strednom pásme po offside.

59:45

Jurčík získal puk a pozbieral nejaké sekundy.

59:30

Vhadzuje sa v pásme dubničanov, Kristín sa vracia do brány.

59:30

Hra prerušená, jeden z hostí ostal ležať za domácou bránou.

59:21

Domáci vyhadzujú puk ihneď z pásma.

59:21

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Jaborník – 2 min., podrazenie).

59:15

Dubničania sa usadzujú v pásme.

58:20

Hostia bez brankára.

58:07

Vhadzuje sa v pásme Vlkov. Pripomínam že oddzchový čas už si hostia vyčerpali.

57:58

Petráš sa zrazil s Hegyim mimo súboja pri lavičke hostí, krátku strkanicu prerušuje asistent rozhodcu.

57:27

Dubnica s piatimi hráčmi.

56:17

Mikula vymyslel šikovnú prihrávku spoza brány, jeho spoluhráčovi sa ju nepodarilo poslať do siete.

55:42

Vlci sa nepresnou strelou vyháňajú z pásma.

55:27

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Janík – 2 min., hákovanie).

55:27

Petráša teraz musel faulovať jeden z hostí. Žilina si zahrá presilovku.

54:50

Vlci stále v tlaku pred Kristínom.

54:14

Do obrovskej šance sa dostal Skladaný, ktorý si vytiahol brankára z brány no už bol príliš z uhla na to aby mohol lepšie zakončiť.

53:06

Vlci Žilina dali gól!

A aj sa im to podarilo. Po obrovskom tlaku prvého žilinského útoku sa k puku dostal Marek DRTINA, obkrúžil s ním bránu a bekhendom sa mu podarilo poslať puk do siete za chrbát brankára Kristína.

52:30

Domáci cítia príležitosť a snažia sa zápas strhnúť na svoju stranu.

52:15

Pacalajova strela takmer vypadla Kristínovi pri ktorom bol ihneď dobiedzajúci hráč.

51:30

Súboj o puk v rohu pre domácich.

51:09

Vlci si teraz nerozumeli v rozohrávke a tak sa po zakázanom uvoľnení hra presúva pred Romančíka.

50:51

Skončili sa tresty pre Pacalaja aj Kristína.

50:10

Chatrnúch zle rozohrával no Vlci toto zaváhanie nepotrestali.

50:04

A Vlci mohli ísť aj do vedenia zásluhou Safaraleeva, ktorý sa pred brankárom dokázal uvoľniť a z otočky po ľade zakončoval.

49:09

Vhadzovanie pred Kristínom.

48:15

A je bleskovo vyrovnané po strele od modrej sa k dorážke dostal navrátilec do zostavy Tomáš URBAN a je vyrovnané.

48:10

Na trestnej lavici aj Filip Nemček za previnenie Kristína Mi. – predstieranie pádu.

47:25

Vlci v plnom počte.

46:54

Domáci odpaľujú puk cez všetky čiary.

45:42

Domáci dali až príliš veľa času Miroslavovi Kristínovi, ten ich pre túto chvíľu netrestá.

45:26

Hostia vyhrali vhadzovanie a usadili sa v pásme.

45:25

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Pacalaj – 2 min., krosček).

44:55

Trška pekne dával na teč Ďurišovi, dobrý zákrok Romančíka.

43:59

Skladaný padá za bránou ale rozhodca mu ukazuje, že z tohto dve minúty nebudú.

43:07

Koyš naviezol puk do pásma ale Vlci nič nevymysleli.

41:44

Po veľmi zlej strele Pacalaja sa puk odrazil k Safaraleeovi ktorý to posunul Šimonovi PETRÁŠOVI a ten spomedzi kruhov znižuje na rozdiel jediného gólu.

40:30

Vlkom sa nepodarilo dostať do pásma a tak to skúšajú znova.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Jarábeka zatiaľ nevidíme v prvej obrane nachytaný Urban.
V druhej tretine sme videli už viac play-off hokej. Z oboch strán vidíme veľa emócií a tvrdších zákrokov. Dubničanom sa podarilo navýšiť svoj náskok vďaka presilovkovému zásahu Ondruša.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:46

Záver druhej tretiny ovplyvňujú emócie najmä na domácej strane.

39:26

Tým hráčom je Ján Jarábek ktorý mieri do šatne, uvidíme či v tretej tretine bude pokračovať.

39:26

Hra prerušená, jeden z hráčov hostí leží na ľade a už k nemu smeruje aj lekár. Drží sa za ruku.

38:53

Pekný zákrok lapačkou predviedol Romančík po strele z kruhu.

38:31

Hru teraz prerušujú často technické priestupky.

38:15

Ďalšie zakázané uvoľnenie na strane Dubnice.

37:13

Útočnú aktivitu zastavuje domácim postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

37:08

Po zakázanom uvoľnení si tréner hostí berie oddychový čas pretože jeho mužstvo už bolo na ľade poriadne dlho.

36:40

Vlci teraz poriadne zvierajú súpera.

36:00

Fatul si nakorčuľoval do vynikajúcej šance, chýbalo tomu lepšie zakončenie.

35:32

Sekundu pred koncom Maniačekovho trestu sa vhadzuje v útočnom pásme domácich.

35:19

Po ďalšej bombe od Jaborníka sa snažili domáci dorážať, čo im samozrejme nedovolili hosťujúci obrancovia a bola z toho menšia šarvátka.

34:48

Tak predsa len pohrozili aj domáci, bombe Jaborníka príliš nechýbalo.

34:12

Veľká šanca Filipa Ondruša na druhý gól v zápase. Domáci zle rozohrali a Ondruš to dával pekne na vyrážačku. Romančík úspešný.

33:42

Ako prvý v presilovke pohrozil Kristín ktorý to skúšal otočkou.

33:33

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Maniaček – 2 min., napadnutie).

32:47

Striedanie v tíme Vlci Žilina: z ihriska odchádza Mikoláš, prichádza Romančík.

32:47

Dubnica dáva gól!

Teraz to tam už muselo padnúť! Dubničania si vypracovali v krátko čase 3 obrovské šance z ktorých sa ujala až tá Filipa ONDRUŠA a ten svoj tím posiela do dvojgólového vedenia.

32:09

Hosťom sa podarilo usadiť v pásme.

31:21

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Safaraleev – 2 min., držanie).

31:19

Ondruš sa pripomenul za hostí strelou z hruhu.

30:40

Offside Žilina.

30:11

Hráči začínajú pritvrdzovať v súbojoch a už si aj čo-to medzi sebou povedali.

29:38

Tlak ukončuje až Kristín ktorý chytá na druhý pokus strelu od modrej.

28:58

Vlci dlhšie zatlačili hostí v pásme a bolo z toho niekoľko nebezpečných dorážok.

28:24

Safaraleev sa natlačil do dobrej pozície, no nezakončil.

27:38

Vhadzovanie v strednom pásme.

27:21

26:27

Dubičania sa nevedia usadiť v pásme, posledných 30 sekúnd.

25:30

Domáci sa oslobodzujú a držia puk v obrannom pásme hostí.

25:21

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Koyš – 2 min., podrazenie).

24:51

Hra je teraz prerušená pretože na ľade ostal ležať jeden z hostí.

24:25

Fatul výborne vystrelil od modrej, s jeho pokusom si Kristín poradil vyrážačkou.

24:21

Ihneď po vhadzovaní v útočnom pásme sa puk dostal ku Kristínovi a tak sa situácia zopakuje.

23:37

22:55

Drtinovu strelu od modrej tečoval pred brankárom Koyš no nie smerom do brány.

22:05

Žilinčania sa márne pokúšajú dostať sa do pásma, hostia dobre bránia.

21:13

Drtina to skúšal z ostrého uhla, Kristín si bližšiu žrď postrážil.

21:03

Puk za domácou bránou.

20:05

Vlci začínajú aktívne.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme za sebou prvú tretinu v ktorej sa lepšie darilo hosťujúcemu mužstvu, keď sa dvakrát dostali do vedenia, ktoré sa im podarilo udržať aj počas presilovej hry domácich.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:53

Do zakončenia sa dostával ešte tesne pred koncom Jakubík no jeho strela smerovala len do korčúľ jedného z obrancov.

18:44

Teraz tesné ale odpískané zakázané uvoľnenie keď si to v rýchlostnom súboji rozdali Kristín s Dubeňom.

18:18

Vhadzovanie v obrannom pásme hostí.

18:04

Jurčík sa krásne dostal do zakončenia cez obrancu a opäť dobrý zákrok Kristína.

17:10

Hostia sa už ubránili aj popresilovkovému tlaku a hrajú s pukom v pásme.

16:35

Hostia v plnom počte.

15:37

ďalšie zakončenie domácich zblokované a hostia sa oslobodili.

14:50

Vlci sa ihneď rozostavili, aj pekne zakombinovali. Na konci akcie to skúšal z prvej Skladaný no Kristín si pripísal dôležitý zákrok.

14:35

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Kristín Miroslav – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

13:52

Domáci to teraz skúšali hybridným icingom ale brankár Kristín včas zareagoval a pomohol svojim obrancom.

13:11

Zakázané uvoľnenie Vlci Žilina.

12:43

Hostí teraz zastavil offside.

12:30

11:53

Vlci sa ihneď snažili o odpoveď ale do lepšieho zakončenia sa nedostali.

10:15

Ale to už neplatí na opačnej strane. Hostia vymysleli jednoduchú akciu cez os klziska, do nájazdu sa dostal Oliver ĎURIŠ a pomedzi betóny posiela svoj tím opäť do vedenia. Avizovaný trest sa ruší.

09:11

Krásna akcia 4. žilinského útoku ktorí sa dostali až pred Kristína, kde zakončoval osamotený hráč Vlkov no nebol z toho gól.

08:32

Domáci Drtina teraz poriadne zakúril. Najskôr sa mu nepodarilo vyhodiť puk cez napádajúceho hráča, následne prihrával cez bránkovisko, kde sa to snažil prerušiť Mikoláš a bola z toho poriadna mela.

08:07

Po kombinácii v strednom pásme sa peknou strelou prezentoval Safaraleev.

07:20

Vhadzovanie v útočnom pásme domácich.

07:00

Momentálne sa hrá zo strany na stranu no bez nejakých šancí.

05:28

František Skladaný sa pekne zbavil za bránou jedného z obrancov, puk poslal pred bránu na Ondreja MIKULU a ten už presne vedel čo s ním a vyrovnáva na 1:1.

05:12

V dobrej pozícii pred Kristínom sa ocitol Jurčík, snažil sa to dať dva krát po ľade. Hostia sa bránia za cenu zakázaného uvoľnenia.

04:46

Žilinská 4. päťka získala vhadzovanie v pásme a okamžite schádza z ľadu.

04:35

Icing Žilina.

04:09

Safaraleev našiel z druhej vlni nakorčuľovaného Pacalaja, tomu vo výbornej pozícii zliezol puk z čepele a nezakončil.

03:12

Na druhý pokus sa to už Miroslavovi KRISTÍNOVI podarilo, keď mu puk posunul popred bránku Beták a skúsený kanonier hostí si položil Mikoláša a zasunul puk do brány.

02:48

Miroslav Kristín vystihol rozohrávku domácich, išiel sám na Mikoláša no puk mu skĺzol a nezakončil dobre.

02:24

Petráš sa dostal až k zakončeniu, jeho strele nechýbala razancia ale presnosť.

01:40

Zakázané uvoľnenie na strane Dubnice.

01:09

Buly pred Kristínom lepšie zvládli domáci a vyťažili z toho strelu, situácia sa zopakuje.

00:53

Icing Vlci Žilina. Vhadzuje sa po ľavici Mikoláša.

00:16

Koyš sa dostal do zakončenia z kruhu, Kristín si s ním poradil. Oba celky striedajú.

00:01

Buly pre hostí.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Spartak Dubnica: Kristín Ma. (Kutej) – Jarábek, Trška – Chatrnúch, Urban – Janík, Dúžek – Popela, Putala – Beták, Ďuriš, Kristín Mi. – Síkela, Ondruš, Nemček – Haščák, Hegyi, Kopáč – Maniaček, Dmitriev, Kanaet

Rozhodca: Šefčík, Jobbágy, Valo, Riš, Gajan (VBR).
V prvom zápase semifinálovej série zvíťazili domáci hokejisti po samostatných nájazdoch, keď rozhodol žilinský kapitán Jaroslav Markovič. Žilinčania mali dobrý vstup do zápasu, pretože v prvej tretine nepustili hostí k strele a vyhrávali 1:0 zásluhou Cígera. V druhej sa podarilo hosťom vyrovnať po góle Betáka. Dubničania sa dostali do vedenia v tretej tretine po dorážke Hegyiho, ale necelé 3 minúty pred koncom poslal zápas do predĺženia Drtina. V predĺžení domáci najskôr nepúšťali hostí vôbec k puku a vypracovali si niekoľko vyložených príležitostí, udrieť však mohli aj hostia. No nestalo sa tak a rozhodli už spomínané samostatné nájazdy.

Dnes nás však čaká nový zápas a ako sa v play-off hovorí, včerajší zápas je minulosťou a my sa môžeme tešiť na to, čo si pre nás hokejisti prichystali dnes.

Vlci Žilina – MHK Dubnica nad Váhom 3:2 sn

18. Cíger (Linet, Fatul), 57. Drtina (Markovič), rozh. náj. Markovič – 35. Beták (Jarábek, Miroslav Kristín), 52. Hegyi (Maniaček)
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Mikula (Skladaný, Jaborník), 42. Petráš (Safaraleev), 49. Urban (Mikula, Skladaný), 54. Drtina (Jurčík) – 4. Kristín Miroslav (Beták), 11. Ďuriš (Kristín Miroslav), 33. Ondruš (Kristín Miroslav, Beták)

DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Romančík) – Dubeň, Lenďák – Jaborník, Malina – Pacalaj, Drtina – Rehák S., Fatul – Jurčík, Markovič, Koyš – Mikula, Urban, Skladaný – Safaraleev, Linet, Cíger – Petráš, Jakubík, Macek

TSS GROUP Dubnica: Kristín Ma. (Kutej) – Jarábek, Trška – Chatrnúch, Urban – Janík, Dúžek – Popela, Putala – Beták, Ďuriš, Kristín Mi. – Síkela, Ondruš, Nemček – Haščák, Hegyi, Kopáč – Maniaček, Dmitriev, Kanaet

Rozhodčí: Šefčík, Jobbágy, Valo, Riš, Gajan (VBR)

Diváci: bez divákov

03:12 DUB 0:1 Kristín Miroslav (Beták)
05:28 ŽILINA 1:1 Mikula (Skladaný, Jaborník)
10:15 DUB 1:2 Ďuriš (Kristín Miroslav)
14:35 DUB 2 Kristín Miroslav, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
25:21 ŽILINA 2 Koyš, podrážení
31:21 ŽILINA 2 Safaraleev, držení
32:47 DUB 1:3 Ondruš (Kristín Miroslav, Beták)
32:47 ŽILINA -Mikoláš +Romančík (Střídání)
33:33 DUB 2 Maniaček, napadení
41:44 ŽILINA 2:3 Petráš (Safaraleev)
45:25 ŽILINA 2 Pacalaj, krosček
48:10 DUB 2+2 Mi., hákování