5:4

po prodl. (1:0, 2:3, 1:1 - 1:0)

05.02.2021, 18:00 • Steel aréna, Košice • 37. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.67 4.5 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa zaujímavé stretnutie medzi Košicami a Miškovcom. Domáci celok v ňom dvakrát viedol o dva góly, ale o svojom víťazstve napokon rozhodol až v predĺžení. Výhru 5:4 pp zabezpečil oceliarom tromi gólmi v zápase Klhůfek. (20:17:28)

60:06

Košice dali gól!
A je to tak. PAVEL KLHŮFEK vyhral buly, okamžite vyštartoval dopredu a po tretíkrát v zápase rozvlnil Adorjánovu sieť. Hetrikom tak rozhodol o košickom víťazstve. Asistencie: Oliver Jokeľ, Žiga Pavlin.

60:02

Ja len pripomeniem, že päťminútové predĺženie prinesie atraktívny formát troch proti trom. Budeme preto zvedavý, či niektorý z celkov viac priestoru na ľadovej ploche využije.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila sa riadna hracia doba, o víťazovi nerozhodla. Po minútovej prestávke bude nasledovať päťminútové predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:25

Chovan miešal puk na čepeli, ale dostal sa len k mantinelu. Odtiaľ nedokázal prihrať na žiadneho z lepšie postavených spoluhráčov.

58:51

Píska sa postavenie mimo hry v podaní Košičanov.

58:10

Sú tu posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:31

Zvrátiť to mohol Klhůfek, pre ktorého by to znamenalo hetrik. Proti ale bola konštrukcia Adorjánovej bránky.

57:24

Hostia poslali puk viackrát vysokým oblúčikom zo svojej obrannej tretiny až do tej útočnej. Zdá sa, že Miškovec už urobí všetko pre to, aby šiel zápas do predĺženia.

56:18

Slovák to skúšal strelou, ale trafil len Csányiho. Ten to schytal do hornej časti tela a odkorčuľoval na hráčsku lavicu. Našťastie sa zdá, že to nebude až také vážne.

55:10

Je tu posledných päť minút riadnej hracej doby. Ak sa počas nich podarí niektorému tímu skórovať, pravdepodobne sa bude tešiť z plného bodového zisku.

54:24

Píska sa zakázané uvoľnenie maďarských ľadových medveďov.

53:30

Csányi zaviezol puk za Adorjána, odkiaľ sa Miškovcu podarilo preniknúť až pred Riečického. Vo veľkej šanci bol Vas, ale Riečický si na svoje konto pripísal fantastický zákrok.

52:27

Szirányi potreboval hru upokojiť, preto počkal za Adorjánom.

51:52

Chovanovi pokus o krížnu prihrávku stredom poľa príliš nevyšiel. Košičania sa po ňom museli stiahnuť do stredného pásma.

50:14

Pavlin si vypýtal puk medzi kruhy, odkiaľ nekompromisne zakončil. Ale len priamo do Adorjána. Nasleduje komerčná prestávka.

5:4

Branky a nahrávky: 17. Klhůfek (Poirier, Belluš), 21. Lapšanský (Belluš, Růžička), 26. Milý (Jokeľ, Růžička), 50. Klhůfek (Réway, Chovan), 61. Klhůfek (Jokeľ, Pavlin) – 25. Wehrs (Walker, Vas), 28. Csányi (Szirányi, Magosi), 31. Rokaly (Kiss, Rundqvist), 50. Osterberg (Rundqvist)

HC Košice: Riečický (Vay) — Pavlin, Deyl, Michalčin, Růžička, Slovák, Cibák, Novota — Réway, Chovan, Lapšanský — Belluš, Poirier, Klhůfek — Milý, Eliaš, Jokeľ — Jenyš, Havrila, Frič — Krasničan

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (B. Kiss) — Wehrs, Bukor, Szirányi, D. Kiss, Láda, Vojtkó, Göz, Révész — Walker, Vas, Anderson — Rokaly, Rundqvist, Osterberg — Csányi, Galanisz, Magosi — Löwei, Miskolczi, Ritó

Rozhodčí: Müllner, Šefčík — Hercog, Stanzel (všetci SVK)

16:11 KOS 1:0 Klhůfek (Poirier, Belluš)
18:29 MIS 2 Magosi, nedovolené bránění
20:30 KOS 2:0 Lapšanský (Belluš, Růžička)
24:57 MIS 2:1 Wehrs (Walker, Vas)