3:2
po s.n. (2:1) (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
05.02.2021, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 2.85 4.16 2.12 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.85 - 4.16 - 2.12
Torpedo Nižnij Novgorod – Dynamo Moskva
3:2
po s.n. (2:1) (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Terry, 13. Žafjarov (Ch. Wideman), rozh. náj. Šenfeld – 1. Tarasov (O. Lindberg, Volkov), 41. Pääjärvi (Hietanen, Tarasov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Serebrjakov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Austin, Aljajev, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Terry, Der-Argučincev, Šenfeld (C) – Gončaruk, Kloos, Varnakov – Belevič, A. Michejev, Urakov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Bočarov (Garipov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), An. Sergejev, J. Zajcev, Pribylskij, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Kagarlickij – Pääjärvi, O. Lindberg, Tarasov (A) – Igumnov, Jefremov, Muranov – V. Kuljomin, O. Zajcev, Alexejev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Viljugin, Sysujev
Diváci: 2 200
1. třetina | ||||
00:15 | DMS | 0:1 | Tarasov (O. Lindberg, Volkov) | |
03:29 | NNO | 2 | Čechovič, vysoká hůl | |
06:23 | NNO | 1:1 | Terry | |
12:58 | NNO | 2:1 | Žafjarov (Ch. Wideman) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:30 | DMS | 2 | An. Sergejev, podrážení | |
27:03 | NNO | 2 | Žafjarov, držení | |
32:04 | NNO | 2 | Pajgin, nedovolené bránění | |
36:59 | DMS | 2 | Igumnov, sekání | |
37:17 | DMS | 2 | O. Lindberg, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:31 | DMS | 2:2 | Pääjärvi (Hietanen, Tarasov) | |
46:02 | DMS | 2 | Pribylskij, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:04 | DMS | 2 | Kagarlickij, podrážení | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
NNO | 3:2 | Šenfeld (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Novosibirsk – Barys 13:30 2:3
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 15:00 4:3
Magnitogorsk – Kazaň 15:00 3:0
Čeljabinsk – Chabarovsk • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
Kunlun – Jokerit 17:00 1:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva • po s.n. (2:1) 17:00 3:2
Čerepovec – Spartak Moskva 17:30 5:2
Viťaz – Minsk 17:30 3:1
Soči – CSKA Moskva 17:30 0:2
Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) žádný bod, 4 střely, 19:33 čas na ledě
Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) žádný bod, 5 střel, 20:14 čas na ledě
Anton ŠENFELD - 3:2
Jako správný kapitán vzal na sebe zodpovědnost ANTON ŠENFELD, který naznačil střelu, ale ještě chvíli počkal a pak přesně zakončil do levé části branky.
6. série 2:1
Daniil TARASOV
6. série 1:1
Andrej SERGEJEV
5. série 1:1
Michail VARNAKOV
5. série 1:0
Vladislav JEFREMOV
4. série 1:0
Chris WIDEMAN
4. série 1:0
Ivan MURANOV
3. série 1:0