05.02.2021, 17:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Michal Raška

Tipsport: 2.48 3.83 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jindřich Abdul (CER) – 0+1, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 12:34
Lukáš Radil (SPM) – 1+0, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:01
Robin Hanzl (SPM) – 0+0, 0 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:42
Martin Bakoš (SPM) – 0+0, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 16:11
Je konec. Severstal Čerepovec zvítězil nad Spartakem Moskva 5:2. O jedinou branku se v první periodě prosadil v 16. minutě Jegor Morozov. Ve 29. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Vovčenko. Následně pokračovala dominance domácího celku a ve 33. minutě se trefil také Petunin. Třetí třetina byla nejzajímavější. Nejprve se ve 42. minutě trefil Rylov a ve 48. minutě snížil na rozdíl jediné branky Radil. Ovšem v 56. minutě poslal domácí zpět do dvoubrankového vedení Petunin a v samotném konci zápasu trefil prázdnou bránu Kodola.

59:37

59:37 Vladislav KODOLA - 5:2

59:37

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, protože domácí celek jde do vedení 5:2! Severstal se dostal k puku ve středním pásmu a po přihrávce Petunina zakončoval do prázdné svatyně VLADISLAV KODOLA. Asistence: Alexandr Petunin a Daniil Vovčenko.

59:20

Spartak Moskva to zkouší bez brankáře v šesti!

58:53

58:13

Alexandr Petunin se dostal mezi dva obránce, ale posléze nedokázal zakončit za záda Chomčenka.

57:34

Domácí kombinují na polovině soupeře a chtějí už toto utkání dohrát v klidu.

56:53

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Martin Bakoš – 2 min., nedovolené bránění).

55:44

55:44 Alexandr PETUNIN - 4:2

55:44

Domácí celek jde zpět do dvoubrankového vedení a nyní je už velice blízko vítězství! Denis Vicharev dostal skvělou přihrávku před bránu, ale místo střely ještě posunul puk k levé tyči, kde byl osamocený ALEXANDR PETUNIN a ten zakončil do odkryté brány. Asistence: Denis Vicharev a Vladislav Kodola.

55:03

Puk nyní opustil hrací plochu a následovat tak bude vhazování ve třetině Čerepovce.

54:46

Kirill Kapustin se posléze dostal k puku a Severstal šel do protiútoku, ale střela domácího hráče z velkého úhlu nic nepřinesla.

54:05

Spartak dokázal vybojovat puk za svou bránou a posléze si vytvořil střeleckou příležitost na polovině soupeře, která ale letěla vedle.

53:28

Maxim Cyplakov se otočil kolem obránce a zpoza modré čáry vystřelil, ale jeho pokus skončil bezpečně v lapačce Vladislava Podjapolského.

52:13

Vadim Kudako mohl poslat Severstal zpět do dvoubrankového vedení, ale jeho rána z levé strany skončila bezpečně v moci gólmana Chomčenka!

51:39

Hosté jsou v tlaku, ale nyní drží kotouč pouze za bránou svého soupeře.

5:2

Branky a nahrávky: 16. J. Morozov (Abdul, Berglund), 29. Vovčenko (Kodola, Geraskin), 33. Petunin (Adamčuk, Kodola), 56. Petunin (Vicharev, Kodola), 60. Kodola (Petunin, Vovčenko) – 42. Rylov (D. Višněvskij, Nikoncev), 48. Radil (Širokov)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – M. Chabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Lalonde (A), Adamčuk, Rogov – J. Morozov, Berglund, Abdul – Petunin, Kodola, Vovčenko – Geraskin (A), Jo. Nättinen, Kapustin – A. Alexejev, Vicharev (C), Guslistov – Dumbadze.

Spartak Moskva: Truškov (33. Chomčenko) – D. Višněvskij, Rylov (A), Djuse, Kulik, Sokolov, Pivcakin, Serikov – Radil, Lehterä, Širokov (A) – Nikoncev (C), R. Hanzl, Bakoš – M. Cyplakov, Torčeňuk, Talalujev – Averšin, Kara, Juňkov – Kotljarevskij.

Rozhodčí: Ravodin, Romasko – Kučava, Strelcov

15:43 CER 1:0 J. Morozov (Abdul, Berglund)
16:33 CER 2 Kudako, podrážení
27:50 SPM 2 Pivcakin, sekání
28:37 CER 2:0 Vovčenko (Kodola, Geraskin)
32:04 SPM 2 Širokov, nedovolené bránění