konec (0:0, 0:1, 2:0)

03.12.2020, 15:00 • Arena Metallurg • Michal Raška

Tipsport: 2.47 3.92 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:53

Joonas Kemppainen se ocitl v zajímavé šanci, ale jeho pokus nakonec skončil pouze vedle levé tyče!

58:36

58:36 Arťom ZEMČONOK - 2:1

58:36

Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí celek dává minutu a půl před koncem základní hrací doby gól na 2:1! Nejprve se Andrej Čibisov ocitl v šanci, ovšem nedokázal zakončit. Posléze se ale ke kotouči dostal ARŤOM ZEMČONOK vypálil tvrdou ránu do pravé šibenice, když brankář Samonov přes stínícího Andreja Čibisova nic neviděl. Asistence: Sergej Plotnikov a Andrej Čibisov.

48:33

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Igor Ožiganov – 2 min., držení).

47:45

47:45 Sergej PLOTNIKOV - 1:1

47:45

Domácí využívají přesilovou hru a srovnávají na 1:1! Jak lehce to najednou jde, když Magnitogorsk využil chybu soupeře při střídání a Jegor Jakovlev přihrávkou zpoza brány našel na modré čáře SERGEJE PLOTNIKOVA, který se dostal do útočné třetiny a ránou do pravé šibenice dává gól. Ke gólu také přispěl svou přihrávkou brankář Jussi Olkinuora. Asistence: Jegor Jakovleva a Jussi Olkinuora.

47:17

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., krosček).

45:15

45:15 Obrovská šance Magnitogorsku gólem neskončila!

45:15

Danila Jurov dostal fantastickou přihrávku před bránu, kde následně zakončil do tyče a před Igorem Švyrjovou zívala prázdná svatyně, ovšem nedokázal kotouč trefit čistě a Alexandr Samonov navíc předvedl skvělý zákrok! Největší šance Magnitogorsku v tomto utkání!

44:56

Anton Burdasov se po krásném pasu od Morozova dostal do velké šance, ale těsně minul levou tyč!

42:25

Vladislav Cicjura se ocitl ve velmi dobré šanci na zvýšení náskoku Petrohradu, ale nedokázal zakončit kotouč do poloprázdné svatyně!

38:30

38:30 Igor OŽIGANOV - 0:1

38:30

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté nakonec před koncem druhé třetiny dávají úvodní gól tohoto utkání! Vladimir E. Tkačjov se dokázal v rohu kluziště zorientovat a v pravou chvíli poslal přihrávku před bránu, kde se dokázal uvolnit přes obránce Pesonena IGOR OŽIGANOV a následně fantasticky zakončil za záda Olkinuory. Asistence: Vladimir E. Tkačjov a Jevgenij Ketov.

34:30

34:30 Vladimir E. Tkačjov ani tentokrát nedokázal otevřít brankový účet!

34:30

A znovu se Vladimir E. Tkačjov ocitl ve velké šanci po krásné přihrávce spoluhráče, ale jeho ránu znovu dokázal vyrazit brankář Olkinuora!

31:29

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., hákování).

05:48

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Bělov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

04:45

04:45 Alexandr Samonov vychytal střelu Igora Švyrjova!

04:45

Velká chyba hostujícího celku, který zpoza své brány poslal kotouč před brankoviště, kde se k němu dostal Igor Švyrjov, ale jeho pokus neprostřelil Samonova!

2:1

Branky a nahrávky: 48. S. Plotnikov (J. Jakovlev, Olkinuora), 59. Zemčonok (S. Plotnikov, Čibisov) – 39. Ožiganov (Tkačjov, Ketov)

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Martynov, J. Jakovlev (A), Minulin, Sjomin, Zemčonok, Nikolajev, Dronov – S. Plotnikov (A), Rasmussen, Čibisov – Košelev, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Karpov, Prochorkin, Pesonen – Švyrjov, Několenko, Potěchin – Jurov.

SKA Petrohrad: Samonov (Berdin) – Antipin, A. Bělov (A), Ožiganov, Fantenberg, Tokranov, Galeňuk, Chafizullin – Ketov (C), Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), M. Aaltonen, Kuzmenko – Švec-Rogovoj, Kemppainen, Tkačjov – Trenin, Vey, Strömwall – Cicjura.

Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Kučava, Sadovnikov

05:48 MET 2 Rasmussen, podrážení