HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov

po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)

03.12.2020, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 3. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.9 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 24 – 32 (19:18:04)
Je dobojováno. Hosté v první minutě prodloužení díky trefě Petra Mrázka dokonali obrat a berou bonusový bod navíc v tomto duelu. Domácí dlouho drželi vedení, o které ale přišli a nakonec zapisují jenom jeden bod.

60:43

Jestřábi právě vstřelili branku!
Hosté soupeři vypíchli puk, David Bartoš pak poslal kousek od modré čáry přihrávku PETRU MRÁZKOVI, který si poté sjel do útočného pásma a pěknou svižnou střelou zaskočil Tomáše Suchánka – 2:3. Asistence: David Bartoš a Martin Pěnčík.

60:43

60:43 Petr MRÁZEK - 2:3

60:15

Veselý zamíchal pukem, poté ho přenechal Rostislavu Martynkovi, který ale nedokázal najít dobrou střeleckou pozici a nakonec domácí kotouč ztrácejí.

60:01

Střely na branku: 24 – 31
Základní hrací doba vítěze neurčila, utkání tak dojde do pětiminutového prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, budeme svědky samostatných nájezdů.

60:00

59:35

Po střele Davida Kofroně prosvištěl puk okolo hostujícího brankoviště. Hostům se tak muselo ulevit, protože neúspěšně do kotouče natahoval hůl Milan Mikulík.

58:56

Na druhé straně střílel zblízka Rostislav Martynek a nakonec puk končí v moci Ondřeje Bláhy a hra je zastavena.

58:18

Dominik Rudl opět vyslal nebezpečnou střelu směrem k brance Tomáše Suchánka, ale tu srazila obrana Frýdku-Místku do bezpečí.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15

Lukáš Žálčík držel dlouho kotouč na své holi, poté ho poslal Martinu Pěnčíkovi, jenž okamžitě vystřelil. Od Vainonena se pak puk odrazil k zadnímu mantinelu.

56:35

Rána Dominika Rudla z prostoru mezi kruhy končí opět na Tomáši Suchánkovi, který tak nyní notně svůj tým podržel a nechal raději hru zastavit.

56:04

Hosté vycítili šanci a znovu se dostali do akce před domácí brankou, jejich pokus ale končí jen těsně vedle tyče domácí branky.

54:50

54:50 Lukáš ŽÁLČÍK - 2:2

54:50

Nakonec hosté svou přesilovou hru využívají a vyrovnávají na 2:2. Bartoš dostal puk na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který poté svižnou ranou z hrany levého kruhu prostřelil Tomáše Suchánka a začíná se znovu od začátku. Asistence: David Bartoš a Petr Mrázek.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Šedivý (Kofroň, Haman), 8. Tomi (Martynek, Peterek) – 9. Pěnčík (Mrázek, Vachutka), 55. Žálčík (Bartoš, Mrázek), 61. Mrázek (Bartoš, Pěnčík)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (Raszka) – Haman, Vainonen, Husák, M. Adámek, J. Michálek, Zahradníček – Šedivý, Mikulík (C), Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Martynek (A), Peterek, Raška – Kaukič, Stuchlík, Matiaško.

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Wolf) – Matyáš, Pěnčík, Drtil, Piegl, Staněk, Rudl, Vosátko – Mrázek (A), Bartoš, Vachutka – Motloch (C), T. Kaut, Hrníčko (A) – Žálčík, Chlán, T. Jandus – M. Novák, Janeček.

Rozhodčí: Dědek, Fiala – Hanzlík, Polák

00:29 FRM 1:0 Šedivý (Kofroň, Haman)
03:23 PRO 2 Drtil, podrážení
05:47 PRO 2 Piegl, držení
07:33 FRM 2:0 Tomi (Martynek, Peterek)
08:52 PRO 2:1 Pěnčík (Mrázek, Vachutka)
09:36 FRM 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Raška