konec (0:2, 1:1, 1:0)

03.12.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.56 4.2 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na početnou! (19:51:51)
Na jižním předměstí Moskvy je dohráno, Nižnij Novgorod zaslouženě vítězí nad domácím Viťazem 3:2 a připisuje si do statistik už pátou výhru z posledních šesti utkání. Hosté po relativně vyrovnané první třetině převzali otěže utkání a po většinu následujících čtyřiceti minut soupeře kontrolovali a nepouštěli jej do větších gólových šancí.

59:53

Puk se do prázdné branky pokusil dopravit sám gólman Torpeda Tichomirov, kotouč však po jeho výhozu dojel jen těsně za domácí modrou čáru. Je rozhodnuto.

59:35

Teď, nebo nikdy! Sjomina za brankou podrazil Mark Marin (NNO), který tak v závěru oslabuje svůj výběr.

59:07

Mohlo být z rozhodnuto, ale jeden z hostujících borců ze středního pásma opuštěnou klec minul!

58:58

A nyní se jim ani nedaří se před Tichomirovem vůbec udržet, čas na vyrovnání se jim rychle krátí.

58:42

Tohle už asi domácí nezvládnou, stále se jim nedaří na Tichomirova vyslat nějakou nebezpečnější střelu.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:35

Andy Miele vyhodil puk za branku a odjel střídat, Viťaz si bere pryž na své hole. Uvidíme, co vymyslí.

56:59

Torpedo odráží jeden domácí výpad za druhým, Viťaz nehází ručník do ringu a snaží se ještě vyrovnat.

56:45

Torpedo vyhodilo kotouč do rohu za Ježovovou svatyní, kam pro něj zajíždí jeden z domácích borců.

55:58

Gól Viťazu vlil oběma celkům krev do žil, hraje se v rychlejším tempu a oba celky se snaží útočit.

54:55

54:55 Fjodor MALYCHIN - 2:3

54:55

Viťaz právě vstřelil branku!
Tak pozor, tohle možná ještě bude drama! Na rozdíl jedné jediné branky pět minut před koncem snižuje FJODOR MALYCHIN, který z mezikruží za Tichomirova doklepl odražené zakončení Mojsejeva z pravé strany – 2:3! Uvidíme, jestli se domácím podaří gólmana soupeře překonat i potřetí! Asistence: Danila Mojsejev, Jegor Voronkov.

54:38

Hraje se nahoru dolu, Viťaz srovnal krok se soupeřem a ani jednomu týmu se nedaří si přivlastnit puk.

53:58

Novgorod je momentálně aktivnějším týmem na ledě, drží se v útoku a nepouští soupeře ke kotouči.

2:3

Branky a nahrávky: 40. Tedenby, 55. Malychin (Mojsejev, Voronkov) – 16. Marin (Čechovič, Ch. Wideman), 17. Miele (Žafjarov), 36. Čechovič (Szwarz, Ch. Wideman)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Katičev, Hultström, Golovkov (A), Borodkin, Voronkov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – A. Sjomin (C), Mojsejev, Malychin – Děrgačov, Smolin, Laričev – V. Popov, Arťuchin (A), Grebenščikov – Ivanjuženkov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Melničuk) – Ch. Wideman, Austin, Orlov, Marin, Mišarin, Aljajev, Fedotov – Miele, Čechovič, Žafjarov (A) – Šenfeld (C), Kloos, Szwarz – Varnakov, Pereskokov, Belevič – Gončaruk, Urakov (A), Verjajev.

Rozhodčí: Belov, Fraňo – Berseňov, Judin.

15:52 NNO 0:1 Marin (Čechovič, Ch. Wideman)
16:44 NNO 0:2 Miele (Žafjarov)
18:31 NNO 2 Austin, držení
25:31 NNO 2+2 Marin, vysoká hůl
33:33 VTZ 2 Borodkin, držení