konec (4:1, 3:2, 0:1)

03.12.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 14. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.13 8.5 12.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek všechno a přeji vám hezký zbytek večera. (20:13:52)
V tomto zápase bylo k vidění hodně gólů na obou stranách. I když Kladno první dvě třetiny jasně dominovalo a nepouštělo Kadaňské do hry, v poslední třetině se hra uklidnila a Trhači využili neaktivity Kladna. M. Svoboda upravil ve 49. minutě skóre na konečných 7:4 a Rytíři další gól už nepřidali.

59:00

Poslední vteřiny hry patří Trhačům, kteří se ještě snaží upravit skóre a udržují útočné pásmo.

58:18

Rozhodčí písknul ještě v době, kdy puk byl ve hře a vstřelený gól Kadaňských tak nemohl platit.

57:08

Hra se opět uklidnila a ani jeden tým nemá snahu zaútočit.

54:05

Hanuljak přihrál zpoza branky protihráči Melkovi, který ale přestřelil a netrefil úplně prázdnou klec.

53:00

Hajný střílel nebezpečně z levého kruhu, ale Hanuljak poslal puk do bezpečí.

52:10

Kladno se snažilo navýšit skóre a dlouhou dobu si drželo útočné pásmo. Trhači ale dobře bránili a dokázali puk dostat až k Brízgalovi, který ukryl puk v náručí.

49:05

Kadaňský útočník zkoušel po dobré souhře dorážet do odkryté klece. Puk ale zachytil Brízgala betonem.

48:45

Jelínek zasouval kotouč za beton kadaňského brankáře, ale trefil pouze špičku.

48:01

48:01 Matyáš SVOBODA - 7:4

48:01

Kadaň právě vstřelila branku!
Kadaň se nevzdává! Po zklidněné hře dostal puk křížem před prázdnou branku MATYÁŠ SVOBODA a ten snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Jan Svoboda, Vít Seemann.

48:00

Kladeňáci zklidnili hru a velké šance nejsou ani na jedné straně.

46:10

Kadaň udržela puk v útočném pásmu i po návratu vyloučeného Rytíře.

44:25

Hanuljak vyjel s kotoučem až k modré čáře! Zde mu puk sebral jeden z kladenských hráčů, ale trefil puk mimo.

44:01

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Stěpan Zacharčuk – 2 min., vysoká hůl).

43:50

Kadaň to zkoušela z bezprostřední blízkosti, ale Brízgala kotouč za sebe nepustil.

7:4

Branky a nahrávky: 4. Hajný (Frye), 8. Plekanec (V. Sorokin, Melka), 8. Hlava (Račuk, Pitule), 16. Melka (Kubík, Frye), 21. Kubík (Melka, Frye), 24. Guman (Melka), 27. Plekanec (Melka, Guman) – 13. J. Svoboda (Chlouba, Kottek), 26. Berčík (Havlín, Březák), 35. Koblížek (R. Havel, Seemann), 49. Matyáš Svoboda (J. Svoboda, Seemann)

Rytíři Kladno: Brízgala (Košarišťan) – Frye, S. Zacharčuk, Kehar (A), Zelingr, V. Sorokin, Štochl – Melka (C), Plekanec, Guman (A) – Račuk, Pitule, Hlava – Bílek, Kubík, Š. Bláha – Hajný, Filip, Šapovaliv – Š. Jelínek.

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek (A), Kubát, R. Havel (A), Seemann, Havlín, T. Běhula, Březák – Matyáš Svoboda, Chlouba (C), J. Svoboda – Koblížek, Morong, Bucek – Homer, Berčík, Jakub Veselý – Hradecký.

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Kokrment, Horažďovský

03:18 KLA 1:0 Hajný (Frye)
07:26 KLA 2:0 Plekanec (V. Sorokin, Melka)
07:53 KLA 3:0 Hlava (Račuk, Pitule)
10:15 KAD 2 Matyáš Svoboda, vysoká hůl
12:26 KAD 3:1 J. Svoboda (Chlouba, Kottek)
14:31 KAD 2 Kottek, hákování
15:06 KLA 4:1 Melka (Kubík, Frye)