27.11.2020, 15:00 • Arena Metallurg • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.39 5.94 5.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branka platí a domácí celek se může radovat!

Tak pozor! Platnost branky ještě bude posuzovat videorozhodčí!

58:18

58:18 Andrej ČIBISOV - 6:4

58:18

Metallurg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Metallurg díky fantastickému obratu zvítězí! Domácí celek znovu udeřil. Plotnikov posunul puk před branku, kde byl ANDREJ ČIBISOV, který si ještě položil brankáře a vychutnal si zakončení do odkryté klece! Asistence: Sergej Plotnikov, Dennis Rasmussen.

55:25

55:25 Andrej ČIBISOV - 5:4

55:25

Neskutečný obrat domácího celku je na světě! Metallurg se necelých pět minut před koncem třetí části ujímá vedení! Zakončení od modré čáry s odrazilo na hůl ANDREJE ČIBISOVA, který puk bekhendem napálil pod břevno! Asistence: Michail Pašnin.

53:33

Sergej Mozjakin dostal krásnou přihrávku na levý kruh, odkud střílel zcela osamocený, jenže jeho dělovka příklepem těsně minula branku soupeře!

52:35

Bude se znovu vylučovat. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Alexandr Bryncev.

51:30

51:30 Andrej NESTRAŠIL - 4:4

51:30

Domácí celek nakonec využívá přesilovou hru a vyrovnává na 4:4! Po kombinaci v útočném pásmu přiletěla přihrávka do prostoru před brankou a ANDREJ NESTRAŠIL se z jasné pozice nemýlil! Asistence: Taylor Beck, Sergej Mozjakin.

51:00

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., sekání).

44:12

Metallurg bude hrát přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Libor Hudáček.

39:21

V samotném závěru druhé části si přesilovku zahrají hosté. Andrej Čibisov dostává dvě minuty za držení.

34:00

34:00 Jegor JAKOVLEV - 3:4

34:00

Domácí celek se vrací zpátky do utkání! Metallurg se usadil v útočném pásmu. Přihrávku na levou stranu dostal JEGOR JAKOVLEV a střelou příklepem vymetl horní roh! Asistence: Andrej Čibisov, Ilja V. Nikolajev.

32:07

32:07 Taylor BECK - 2:4

32:07

Domácí celek využívá další přesilovku a ještě bojuje o návrat do utkání! TAYLOR BECK si s pukem nabruslil na pravý kruh a střelou zápěstím překonal brankáře, který si na puk sice sáhl, ale přes lapačku mu kotouč propadl za záda. Asistence: Sergej Mozjakin, Jegor Jakovlev.

31:18

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Rafael Bikmullin.

30:05

30:05 Andrej ČIVILJOV - 1:4

30:05

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Domácí celek má velký problém! Neftěchimik totiž přidává i čtvrtou branku a hodně se přibližuje k vítězství! Na přihrávku mezi kruhy si sjel ANDREJ ČIVILJOV a bez problémů dopravil puk do sítě! Asistence: Bulat Šafigullin, Daniel Bucajev.

29:25

Jonas Enlund se po návratu na ledovou plochu dostal do útočného pásma, srovnal si kotouč na forhend, ale jeho pokus vykopl brankář mimo tři tyče!

27:13

Počet hráčů na ledě se vyrovná. Jonas Enlund dostává dvě minuty za držení.

26:16

Nižněkamsk si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování tentokrát dostává Arťom Zemčonok.

25:02

25:02 Marat CHAJRULLIN - 1:3

25:02

Nižněkamsk využívá přesilovou hru a znovu odskakuje na rozdíl dvou branek! MARAT CHAJRULLIN dostal moře prostoru v útočném pásmu a střelou zápěstím uklidil puk k tyči!

23:58

Přesilovku si zahraje také Nižněkamsk. Dvě minuty za držení dostává Jegor Jakovlev.

20:40

Domácí si zahrají přesilovku. Alexandr Osipov dostává dvě minuty za hákování.

19:23

Michail Pašnin se krásně prokličkoval z rohu útočného pásma až mezi kruhy a zakončil forhendem. Jeho pokus jen těsně minul vzdálenější tyčku!

17:42

17:42 Sergej MOZJAKIN - 1:2

17:42

Hostující hráč si na trestné lavici moc neposeděl. Metallurg totiž dokázal bleskově využít přesilovku. Ihned po vhazování napřáhl od modré čáry SERGEJ MOZJAKIN a jeho rána si našla cestičku pod břevno! Asistence: Andrej Nestrašil.

17:38

Metallurg si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Ildar Šiksatdarov.

12:39

Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Vasilij Košečkin, přichází Jussi Olkinuora.

12:38

12:38 Roman ABROSIMOV - 0:2

12:38

Hostující celek přidává druhou branku ještě před koncem první třetiny! Tohle je pro domácí velký šok! Hosté se usadili v útočném pásmu. Na přihrávku na levý kruh si sjel ROMAN ABROSIMOV a střelou z úhlu překonal brankáře! Asistence: Bulat Šafigullin, Andrej Čiviljov.

10:16

Jenže přesilovka moc dlouho netrvala! Dvě minuty za vysokou hůl dostává ihned po vhazování Libor Hudáček.

10:13

Hosté si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za podrážení vyfasoval Andrej Nestrašil.

07:20

Konstantin Barulin předvedl hodně zajímavý zákrok. Hostující brankář upadl ve svém brankovišti a následně se musel hodně rychle vymrštit, aby puk nepustil za svá záda!

05:01

05:01 Libor HUDÁČEK - 0:1

05:01

Hosté se dostávají do vedení! Nižněkamsk dokázal udeřit z rychlého protiútoku. Do úniku se dostal LIBOR HUDÁČEK a střelou z levého kruhu zakončil k zadní tyči! Asistence: Andrej Kosticyn, Rafael Bikmullin.

6:4

Branky a nahrávky: 18. Mozjakin (A. Nestrašil), 33. Beck (Mozjakin, J. Jakovlev), 34. J. Jakovlev (Čibisov, Nikolajev), 52. A. Nestrašil (Beck, Mozjakin), 56. Čibisov (Pašnin), 59. Čibisov (S. Plotnikov, Rasmussen) – 6. L. Hudáček (A. Kosticyn, Bikmullin), 13. Abrosimov (Šafigullin, Čiviljov), 26. Chajrullin, 31. Čiviljov (Šafigullin, Bucajev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (13. Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Sjomin, Nikolajev, Martynov – Beck, Rasmussen, Pesonen – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Karpov – Čibisov, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Košelev, Několenko, Potěchin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), Loginov, Bryncev, Sidorov – Chajrullin, Kučerjavenko (A), Porjadin – A. Kosticyn (A), L. Hudáček, Bikmullin – Enlund, Galuzin, Šiksatdarov – Šafigullin, Čiviljov, Bucajev.

Rozhodčí: Sojin, Gamalev – Antonov, Zacharev