27.11.2020, 15:00 • Arena Metallurg • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.39 5.94 5.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (17:26:32)
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (MET) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 18:51
Libor Hudáček (NIZ) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:37
Střely na branku: 49 – 30
Je konec! Metallurg Magnitogorsk dokonal fantastický obrat a vítězí 6:4! Hosté zvládli první polovinu třetí třetiny bez větších problémů a dlouho nepouštěli domácí do šancí. V 52. minutě ale dokázal v přesilovce vyrovnat Andrej Nestrašil. Metallurg následně pokračoval v silném tlaku a Andrej Čibisov pět minut před koncem poslal domácí do vedení. Stejný hráč navíc udeřil ještě dvě minuty před koncem. Hostům v posledních minutách odešlo prakticky vše, na čem stála jejich hra.

59:27

Pavel Porjadin napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Pod tlak se dostal Několenko, který puk stačil vyhodit do bezpečí.

59:10

Andrej Čibisov si sjel na přihrávku na levé křídlo, odkud chtěl zaútočit na hattrick, ale jeho pokus forhendem nemířil mezi tři tyče.

58:18

Branka platí a domácí celek se může radovat!

58:18

Tak pozor! Platnost branky ještě bude posuzovat videorozhodčí!

58:18

58:18 Andrej ČIBISOV - 6:4

58:18

Metallurg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Metallurg díky fantastickému obratu zvítězí! Domácí celek znovu udeřil. Plotnikov posunul puk před branku, kde byl ANDREJ ČIBISOV, který si ještě položil brankáře a vychutnal si zakončení do odkryté klece! Asistence: Sergej Plotnikov, Dennis Rasmussen.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30

Konstantin Barulin si dal pozor na další nahození od modré čáry a před dotírajícím Taylorem Beckem schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

57:01

Vladislav Sjomin vlétl s pukem do rohu útočného pásma, kde pro Metallurg vybojoval cenné sekundy k dobru. Hosté by potřebovali hrát na opačné straně.

56:35

Jegor Jakovlev se natlačil tělem před rozjetého soupeře a uklidnil rozehrávku Metallurgu v obranném pásmu. Domácí stále hrají s pukem.

56:10

Arťom Zemčonok dostal přihrávku do středního pásma a protečoval puk do pásma útočného. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu.

55:42

Hosté jsou najednou jako opaření. Hráčům v bílém se nedaří prakticky vůbec nic. Domácí mohou hrát bez problémů s kotoučem.

55:25

55:25 Andrej ČIBISOV - 5:4

6:4

Branky a nahrávky: 18. Mozjakin (A. Nestrašil), 33. Beck (Mozjakin, J. Jakovlev), 34. J. Jakovlev (Čibisov, Nikolajev), 52. A. Nestrašil (Beck, Mozjakin), 56. Čibisov (Pašnin), 59. Čibisov (S. Plotnikov, Rasmussen) – 6. L. Hudáček (A. Kosticyn, Bikmullin), 13. Abrosimov (Šafigullin, Čiviljov), 26. Chajrullin, 31. Čiviljov (Šafigullin, Bucajev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (13. Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Sjomin, Nikolajev, Martynov – Beck, Rasmussen, Pesonen – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Karpov – Čibisov, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Košelev, Několenko, Potěchin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), Loginov, Bryncev, Sidorov – Chajrullin, Kučerjavenko (A), Porjadin – A. Kosticyn (A), L. Hudáček, Bikmullin – Enlund, Galuzin, Šiksatdarov – Šafigullin, Čiviljov, Bucajev.

Rozhodčí: Sojin, Gamalev – Antonov, Zacharev