2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

27.11.2020, 18:00 • 17. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 3.71 4.5 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mohli z toho byť tri body pre kamzíkov, ale napokon sú len "dva". Víťazstvo sa však počíta, a to je najdôležitejšie. Rozhodujúci úder zasadil v predĺžení Drgoň, ktorý bol dvojgólovým strelcom Popradu v tomto zápase. (20:27:21)

61:11

Poprad dal gól!
Tak napokon to hostia rozhodujú, aj keď prišli o jeden bod. Do prečíslenia vyrazil Preisinger, ktorý to z ľavého kruhu naservíroval pred bránku ADAMOVI DRGOŇOVI a ten zblízka už nemal problém zasunúť do prázdnej brány.
Asistencia: Miroslav Preisinger.

60:31

V ďalšej šanci bol z pravého kruhu Haščák, ktorý to skúšal strelecky a počuli sme zazvoniť žŕdku.

60:22

Svitana vyrazil dopredu s Preisinger, chcel vrátiť Svitana puk Preisingerovi, ale hodil sa tam hráč DVTK.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Vyzerá to tak, že Popradčania napokon môžu byť radi aj za minimálne jeden bod. Od polovice druhej tretiny a v tretej tretine boli domáci jednoznačne aktívnejší. V presilovke piatich proti trom počas 55. minúty Jordan vyrovnal 2:2 a zmazal dvojgólový náskok Popradu.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:27

Tavi manévroval s pukom v útočnom pásme, napokon z toho bola prihrávka na modrú čiaru, Popradčania však nevystrelili.

58:35

Po niekoľkých nepresných rozohrávkach je napokon hra prerušená a je z toho zakázané uvoľnenie DVTK.

57:21

Puk sa dostal na modrú čiaru k hokejke Kevina Wehrsa, ktorý to nahadzoval na bránu a Vošvrda zachytával lapačkou.

56:52

Daniel Kiss zachytil nedôraznú prihrávku popradského hráča, nevyužil však rýchlo tento moment.

55:55

Presilovku o jedného korčuliara domáci už nevyužili, Hudec sa dostal na ľad a uvidíme, čo prinesie závere tretiny.

54:56

Miškovec dal gól!
Miškovec využíva presilovku o dvoch hráčov a vyrovnáva stav zápasu. ZACHARY JORDAN využil to, že Vošvrda mal zakrytý výhľad a perfektnou presnou strelou švihom do ľavého horného rohu skóroval.
Asistencie: Kevin Wehrs, Kyle Osterberg.

54:40

Domáci sa rozostavili Wehrs pálil od modrej čiary, ale mieril mimo brány.

53:55

Popradčania si to výrazne komplikujú. Marek Hudec úplne zbytočne hýril nedovolenou aktivitou a vyslúžil si trest za držanie.

53:27

Lukáš Handlovský fauloval protihráča, ktorý by už teoreticky mohol ísť sám na bránu. Handlovský už nemal inú možnosť, previnil sa hákovaním a určite bude na trestnej lavici tŕpnuť.

52:43

Popradčania pokračovali s pukom v pásme, Drgoň posúval na ľavý kruh Haščákovi, ktorý to skúšal švihom, nevyšlo mu to úplne, Rajna nemal problém zachytiť pomalší puk.

52:13

Strelou z prvej po Drgoňovej prihrávke pálil Haščák, ktorý korčuľou nastrelil hráča DVTK, hostia sa snažia znovu získať puk.

2:3

Branky a nahrávky: 40. D. Kiss (Wehrs, Vas), 55. Jordan (Wehrs, Osterberg) – 3. Haščák (Skokan, Svitana), 22. Drgoň (Skokan, Haščák), 62. Drgoň (Preisinger)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (B. Kiss) – Wehrs, Szirányi, Wolff, D. Kiss, Láda, Rauhauser, Vojtkó – Rokaly, Vas, Révész – Lövei, Galanisz, Magosi – Csányi, Osterberg, Jordan – Ritó, Miskolczi, Mattyasovszki

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Repe, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Česánek, Hudec, Kramár – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Mešár

Rozhodčí: Goga, Výleta – Crman, Ordzovenský

02:50 POP 0:1 Haščák (Skokan, Svitana)
16:23 POP 2 Skokan, krosček
19:25 MIS 2 Szirányi, podrážení
19:46 MIS 2 Rokaly, podrážení