1. liga (SR)

HC 19 Humenné – HK Levice

3:5

konec (0:2, 3:0, 0:3)

27.11.2020, 17:30 • ZŠ Humenné • 6. kolo • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 2.72 4.6 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie plné zvratov vyhrávajú napokon Levice. Tie viedli o dva góly, o celý náskok stihli prísť, aby v záverečnej tretine šnúrou troch zásahov strhli triumf na svoju stranu. (20:29:41)

59:38

HK Levice dávajú gól! Je to jasné, tri body si berú hostia. Na konečných 5:3 uzavrel SAMIR SALIJI.

54:37

HK Levice dávajú gól! Z 0:2 na 3:2 a potom na 3:4 z pohľadu hostí! JURAJ ŠTEFANKA a jeho prvý zásah sezóny znamenajú to, že päť minút pred koncom by brali všetky body Levice.

Asistencie: Martin Uhnák, René Svitana.

48:12

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Martin Krajňák – 2 min., sekanie).

47:00

Vylúčenie v tíme HK Auto-Rácz Levice (Michal Suľovský – 2 min., držanie).

43:22

HK Levice dávajú gól! RÓBERT HUNA po troch minútach po zmene strán zase raz vyrovnáva vývoj stretnutia.

Asistencia: Juraj Cebák.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:48

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Ivan Fedorko – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

34:23

Oddychový čas hostí.

34:23

Humenné dáva gól! Pri hre 4 na 4 sa domáci prvý raz ujímajú vedenia v zápase! DAMIÁN NOVICKÝ dokonáva obrat.

Asistencie: Kristián Horvát, Marko Ferenc

34:05

Vylúčenie v tíme HK Auto-Rácz Levice (Adam Kobolka – 2 min., sekanie).

32:50

Humenné dáva gól! IVAN FEDORKO vyrovnáva v oslabení na 2:2!

Asistencia: Denis Markuš.

31:57

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (Ľubomír Buraľ – 5 min., napadnutie + osobný trest do konca zápasu, napadnutie).