0:3
konec (0:0)
26.11.2020, 18:55 • Olympic Stadium, Atény • Skupina G • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.48 4.46 7.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.48 - 4.46 - 7.19
AEK Atény – FK Zorja Luhansk
0:3
konec (0:0)
Branky: 62. Gromov, 76. Kabajev (Ivaniseňa), 87. V. Jurčenko (pen.)
Karty: 44. Šachov (AEK), 51. Tanković (AEK), 56. Simões (AEK), 72. Svarnas (AEK) 50. Šachov (AEK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:11.
AEK Atény:
Athanasiadis – Svarnas (84. Vasilantonopoulos), Čihrinskij, Nedelcearu – Bakakis (67. Galanopoulos), Šachov, Krstičić, Simões (C), Emanuel Insúa – Tanković (67. Ansárífárd), Livaja.
Náhradníci: Theocharis, Tsintotas – Albanis, Ansárífárd, Botos, Galanopoulos, Hníd, Macheras, Christopoulos, Oliveira, Vasilantonopoulos, Sardelis.
Trenér:
FK Zorja Luhansk:
M. Ševčenko (C) – Favorov, Verňdub, Abu Hanna, Ciganiks – Kočergin (83. Luňov), Ivaniseňa, V. Jurčenko (89. Perović) – Kabajev (89. Gryn), Hladkij, Gromov (89. Sajjádmaneš).
Náhradníci: Macapura, Vasilj – Gryn, Luňov, Nazaryna, Perović, Piddubnyj, Sajjádmaneš, Alefirenko.
Trenér:
Rozhodčí: Agajev – Zejnalov, Omireli
Diváci:
Sofia – Young Boys 18:55 0:1
Molde – Arsenal 18:55 0:3
Braga – Leicester 18:55 3:3
AEK Atény – Zorja Luhansk 18:55 0:3
Sparta – Celtic 18:55 4:1
Lille – AC Milán 18:55 1:1
M. Tel-Aviv – Villarreal 18:55 1:1
Karabach – Sivasspor 18:55 2:3
Linz – Antverpy 18:55 0:2
CSKA Moskva – Feyenoord 18:55 0:0
Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 18:55 0:3
Gent – CZ Bělehrad 18:55 0:2
Liberec – Hoffenheim 18:55 0:2
Kluž – AS Řím 21:00 0:2
Dundalk – Rapid 21:00 1:3
Leverkusen – H. Be'er Sheva 21:00 4:1
Nice – Slavia 21:00 1:3
Standard – Lech Poznań 21:00 2:1
Rangers – Benfica 21:00 2:2
Eindhoven – PAOK 21:00 3:2
Granada – Omonia Nikósie 21:00 2:1
Neapol – Rijeka 21:00 2:0
Alkmaar – Real Sociedad 21:00 0:0
Tottenham – Ludogorec 21:00 4:0
87
87. Vladlen JURČENKO - 0:3
87
76
76. Vladyslav KABAJEV - 0:2
76
62
62. Arťom GROMOV - 0:1
62