Evropská liga

Granada CF – Omonia Nikósie

2:1

konec (1:0)

26.11.2020, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Skupina E • Michal Raška

Tipsport: 1.32 5.04 9.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:20)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.
Je konec. Granada porazila na domácí půdě Omonii Nikósii 2:1.
Už v 8. minutě otevřel brankový účet tohoto zápasu Luis Charris. Následně měli domácí hráči zápas pod kontrolou a ve 41. minutě mohl zvýšit vedení Soldado, ovšem těsně minul.
V 60. minutě ale přišlo srovnání, když se trefil Asante. V 73. minutě šla ale Granada zpět do vedení, když se trefil Soro. Konec zápasu si už španělský celek pohlídal.

90+6

90+5

Machís a Sene se tentokrát do sebe pustili a oba dva uviděli žlutou. Nikósie navíc bude u míče a má poslední šanci něco vymyslet.

90+3

Následně získalo domácí mužstvo také rohový kop a tohle už Granada zvládne.

90+2

Posléze Granada získala také autové vhazování a opět drží míč u rohového praporku.

90+1

Domácí drží míč u rohového praporku a Nikósie nemůže vybojovat balón.

90

Rozhodčí nastavila čtyři minuty navíc.

88

Granada sice drží míč na pravé straně a následně získala také autové vhazování.

86

Nikósie se z levé strany dostala k centru, který ale odvrátila obrana Granady.

84

Tak nakonec oba hlavní trenéři v tomto utkání vidí žlutou kartu, jelikož nyní jí dostal také Martínez, kouč Granady.

83

Nyní přišel faul ze strany domácích a hosté tak budou u balónu.

81

Omonia Nikósie ale chce v tomto zápase bodovat a tentokrát získala rohový kop.

79

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Jorge Molina.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Alberto Soro, přichází Antonio Puertas.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez Charris, přichází Yan Eteki.

78

Roberto Soldado se následně sice dostal ke střele, ovšem ta byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop.

77

Ovšem po zahrání standardní situace získali míč domácí a snaží se dostat směrem dopředu.