konec (0:0)

26.11.2020, 18:55 • TGW Arena, Linec • Skupina J • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.7 3.94 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Někdy zase na počtenou! (21:06:01)
Utkání rozhodlo vyloučení Gernota Traunera, který se musel pakovat ze hřiště v 50. minutě. Standardku nařízenou po jeho faulu proměnil v gól Lior Refaelov a výhru svého týmu zpečetil necelých deset minut před koncem řádné hrací doby Pieter Gerkens.

Tato dvojice tak Antverpy přiblížila k postupu do vyřazovací fáze Evropské ligy.
Tabulka skupiny J

1. Antverpy – 9 bodů (5:2)
2. Tottenham – 6 bodů (6:2)
3. LASK – 6 bodů (5:8)
4. Ludogorec – 0 bodů – (5:9)

Zápas Tottenham – Ludogorec začne za okamžik.
Antverpy porazily Linec na jeho půdě 2:0 a minimálně do večera se osamostatnily na čele skupiny J.

90+5

90+5

Hosté už s úsměvem čekají na závěrečný hvizd.

90+4

Ampomah (Antverpy) neriskoval a místo centru, který by mohl vyrezultovat v nebezpečný brejk, raději volil menší riziko v podobě přihrávky na kratší vzdálenost.

90+3

Hosté drží balon daleko od vlastní branky. A navíc budou kopat roh. To je voda na jejich mlýn.

90+1

V první z pěti nastavených minut Antverpy kontrolují náskok. Za této konstelace, kdy vedou o dva góly a ještě k tomu hrají v přesile, o jejich výhře nepochybuji.

89

Výměna post za post. Autora úvodní trefy nahradil méně zkušený útočník Benson.

88

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Manuel Benson.

86

Ještě jednou Ampomah (Antverpy). Ve světle kamer se tentokrát objevil jen na chvíli, protože si opomněl vyrovnat svá mířidla.

84

S domácím celkem mohlo být ještě hůře! Ampomah totiž ve vápně ukličkoval obránce a pak zamířil jen těsně vedle tyče!

83

Antverpy právě vstřelily branku!
Zřejmě je rozhodnuto! Lukaku posadil svůj kvalitní centr na hlavu PIETERA GERKENSE a ten střelou mimo Schlagerův dosah zvýšil antverpský náskok. Ten už oslabený Linec asi nedožene.

80

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Kodži Mijoši, přichází Jordan Lukaku.

80

Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Simen Jukleröd, přichází Aurélio Buta.

79

Zatažené Antverpy brání těsný náskok. A nejen ten. Tým z Belgie teď musel ubránit i standardku. Šlo to snadno, jelikož Michorl bránu přestřelil.

77

Ranftl (LASK) dostal balon do běhu a ze střední vzdálenosti se nebál to vyzkoušet. Jeho přízemní střela zaplula sotva metr vedle pravé tyče.