26.11.2020, 18:55 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Skupina H • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.38 3.4 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:50:24)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:17.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání. První poločas nenabídl téměř nic a branky se diváci nedočkali. Do druhého poločasu vstoupil skvěle hostující celek, který poslal do vedení Samuel Castillejo. Domácí pak zabrali a po hodině hry vyrovnal Jonathan Bamba. Žádná další branka již nepadla a duel tedy skončil nerozhodně 1:1.

90+5

90+4

Oba celky se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že další branky se dnes již nedočkáme.

90+2

Žlutou kartu dostává Brahim Díaz (AC Milán).

90+1

Rozhodčí přidal pět minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87

Vše podstatné se nyní odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

85

Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že si týmy body rozdělí.

84

Rohový kop pro AC Milán.

83

Domácí dobře kombinovali na polovině soupeře, ale finální přihrávka postrádala přesnost.

81

Nyní je k vidění pouze řada nepřesných přihrávek, takže nic zajímavého se na trávníku neděje.

79

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jérémy Pied, přichází Tiago Djaló.

79

Oba celky se snaží něco vymyslet, ale ani jednomu se směrem dopředu nedaří podle představ.

77

Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Jens Hauge, přichází Rade Krunić.

75

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Isaac Lihadji.

73

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Zhruba dvacet minutek před koncem tedy pokračujeme za stavu 1:1.