Evropská liga

Granada CF – Omonia Nikósie

2:1

konec (1:0)

26.11.2020, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Skupina E • Michal Raška

Tipsport: 1.32 5.04 9.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:20)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.
Je konec. Granada porazila na domácí půdě Omonii Nikósii 2:1.
V 60. minutě ale přišlo srovnání, když se trefil Asante. V 73. minutě šla ale Granada zpět do vedení, když se trefil Soro. Konec zápasu si už španělský celek pohlídal.

90+6

90+5

Machís a Sene se tentokrát do sebe pustili a oba dva uviděli žlutou. Nikósie navíc bude u míče a má poslední šanci něco vymyslet.

90+3

Následně získalo domácí mužstvo také rohový kop a tohle už Granada zvládne.

90+2

Posléze Granada získala také autové vhazování a opět drží míč u rohového praporku.

90+1

Domácí drží míč u rohového praporku a Nikósie nemůže vybojovat balón.

90

Rozhodčí nastavila čtyři minuty navíc.

88

Granada sice drží míč na pravé straně a následně získala také autové vhazování.

86

Nikósie se z levé strany dostala k centru, který ale odvrátila obrana Granady.

84

Tak nakonec oba hlavní trenéři v tomto utkání vidí žlutou kartu, jelikož nyní jí dostal také Martínez, kouč Granady.

83

Nyní přišel faul ze strany domácích a hosté tak budou u balónu.

81

Omonia Nikósie ale chce v tomto zápase bodovat a tentokrát získala rohový kop.

79

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Jorge Molina.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Alberto Soro, přichází Antonio Puertas.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez Charris, přichází Yan Eteki.

78

Roberto Soldado se následně sice dostal ke střele, ovšem ta byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop.

77

Ovšem po zahrání standardní situace získali míč domácí a snaží se dostat směrem dopředu.

76

Omonia Nikósie nyní má šanci srovnat, jelikož po faulu získala volný kop.

74

Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Andronikos Kakoullis, přichází Kaly Sene.

73

73. Alberto SORO - 2:1

73

Granada právě vstřelila branku!
Domácí celek jde zpět do vedení a to na 2:1! Darwin Machís se dostal ke střele, kterou sice gólman Fabiano vyrazil, ale pouze na hlavu ALBERTA SORA, jenž zakončil z bezprostřední blízkosti. Asistence: Darwin Machís.

72

Omonia Nikósie odvrátila centr Granady do zámezí a následuje tak rohový kop.

71

Roberto Soldado je snad nejaktivnějším hráčem, co se týče střel a centrů, ovšem míč končí tentokrát jen u obrany.

70

Zbývá nám dvacet minut plus nějaké nastavení.

69

Fabiano si poradil se střelou Foulquiera i s menšími problémy.

67

Nyní se opět žlutí a tentokrát uviděl kartu Jan Lecjaks a také Jordi Gómez.

66

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Nehuén Pérez, přichází Dimitri Foulquier.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Darwin Machís.

65

Standardní situace sice nic nepřinesla, ale posléze se dopustil faulu také Ioannis Kousoulos a uviděl žlutou kartu.

64

Michael Lüftner se tentokrát dopustil faulu a Grana má k dispozici přímý kop.

63

Fabiano včas vyběhl a byl tak u míče dřív, než soupeř.

62

Jak vypadalo, že Granada má zápas pod kontrolou a je otázkou času, kdy vstřelí druhý gól, tak tady máme srovnáno a můžeme čekat tlaky od španělského celku.

60

60. Ernest ASANTE - 1:1

60

Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
Přesně po hodině tohoto utkání hosté srovnávají na 1:1! Obrovský zápis má na tomto gólu český hráč Jan Lecjaks, který je na hrací ploše necelou minutu a po jeho skvělém přízemním centru do vápna přesně zakončil ERNEST ASANTE. Asistence: Jan Lecjaks.

59

Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Abdullahi Shehu, přichází Jordi Gómez.
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Marinos Tzionis, přichází Thiago.
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Kiko, přichází Jan Lecjaks.

58

A opět to byl domácí kapitán Roberto Soldado, jenž se dostal ke střele, ale tu i tentokrát poslal daleko vedle svatyně soupeře.

56

Roberto Soldado se dostal znovu ke střele, ale opět minul bránu soupeře.

55

Kiko uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.

54

Ale ani tentokrát se kyperský celek nedokázal procpat do zakončení.

53

Obrana Granady ale dostala balón pouze do zámezí a Omonia má k dispozici rohový kop z pravé strany.

52

Nikósie nyní získala standardní situaci z pravé strany a může se pokusit srovnat.

51

Nyní už ale centr z kopačky domácího hráče pouze přeletěl vápno soupeře.

50

Roberto Soldado se posléze sice dostal ke střele, ale ta skončila jen vedle brány Nikósie a Fabiano bude mít odkop od své svatyně.

48

Domácí mužstvo drží znovu míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
První polovina tohoto utkání je u svého konce a Granada vede nad Nikósií poměrem 1:0. Už v 8. minutě otevřel brankový účet tohoto zápasu Luis Charris. Následně měli domácí hráči zápas pod kontrolou a ve 41. minutě mohl zvýšit vedení Soldado, ovšem těsně minul.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2

Domácí to posléze zkoušeli přes pravou stranu, ale obrana Nikósie odvrátila balón.

45+1

A opět skončil balón jen mimo hřiště a Granada získala aut.

45

Sudí Frappartová nastavila tři minuty navíc.

44

Herrera uviděl od hlavní rozhodčí žlutou kartu za svůj faul na polovině soupeře.

42

Domácí mužstvo získalo autové vhazování na polovině soupeře a po chvíli také další.

41

41. Roberto Soldado vystřelil těsně vedle!

41

Luis Javier Suárez Charri si skvěle sklepl míč se spoluhráčem do vápna, kde posléze našel Roberta Soldada, ale jeho zakončení skončilo těsně vedle pravé tyče!

39

Míč tentokrát skončil v zámezí za hostující svatyní a Fabiano tak získal odkop od své brány.

38

Na Estadio Nuevo Los Cármenes v Granadě velmi hustě prší, což hře zrovna moc nepomáhá.

36

Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Ernest Asante.

35

Centr z levé strany z nohy Carlose Nevy nakonec skončil jen u brankáře Fabiana.

34

Granada tak má momentálně na pár minut početní převahu, ale i bez ní má jasnou kontrolu nad zápasem a velké držení míče.

33

Jedná se o Erica Bauthéace, který odešel do zámezí po svých, ale vypadá to, že míří rovnou do šatny.

32

Nyní je hra přerušená, jelikož hostující hráč leží na hrací ploše a potřebuje ošetření.

30

Tentokrát se nepříjemně střetli dva hráči a Gonalons navíc uviděl žlutou kartu.

30

Půl hodina hry je u svého konce a Granada vede nad Nikósií 1:0.

29

Ovšem standardní situace se moc nepovedla a balón skončil v moci gólmana Ruie Silvy.

28

Po chvíli přišel další faul ze strany hostů a nyní už má španělské mužstvo volný kop.

27

Granada dostala centr na hranici vápna, ale obrana Nikósie odkopla míč.

25

Andronikos Kakoullis končí na zemi po souboji s Jesúsem Vallejem.

24

Hlavní rozhodčí Frappartová tentokrát nenařídila penaltu, kterou si chtěli vymodlit domácí hráči.

23

Poté sice přišla chyba domácích, ale Granada následně znovu získala míč.

22

Znovu se hostům nepodařilo nic vymyslet a přišli o míč, který už má Granada a zkouší to středem hřiště.

20

Zatím je od úvodu tohoto utkání k vidění stále stejný obrázek, kdy je Granada u míče a pomalu se snaží něco vymyslet, zatímco Nikósie chce hrozit z brejků.

18

Granada se dostala až do vápna, kde přišla střela, ale ta byla zblokována.

17

Ovšem se standardní situací Omonie si domácí mužstvo opět poradilo.

16

Kiko se postaral o zahrání následné standardní situace, která ale nic velkého nepřinesla a následuje rohový kop.

15

Nehuén Pérez se dopustil faulu na své polovině a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

12

Trenér hostů Berg tentokrát uviděl žlutou kartu za řeči.

12

Granada má od začátku tento zápas pod kontrolou a opět volí pomalý přechod na polovině soupeře.

10

Znovu je u míče domácí mužstvo, které se snaží něco vymyslet od svého brankáře.

9

Tentokrát se Omonia dostala do zajímavé příležitosti, ale gólman Rui Silva včas vyběhl a odkopl balón.

8

8. Luis Javier Suárez Charris - 1:0

8

Máme tady úvodní branku utkání, kterou dává domácí celek! Obránce Nikósie přišel trestuhodně o míč na své polovině a k balónu se posléze dostal Soro, který jej posunul na LUISE JAVIERA SUÁREZE CHARRISE, jenž vypálil do levé šibenice. Asistence: Alberto Soro.

6

Domácí mužstvo se nyní snaží něco vymyslet, ale střela Yangela Herrery z otočky nic nepřinesla a končí v moci gólmana Fabiana.

4

Abdullahi Shehu se po centru z rohu sice dostal do zakončení, ale to skončilo jen v boční síti domácí svatyně.

3

Omonia Nikósie se tentokrát dostala dopředu, ale centr Charise Mavriase z pravé strany byl zblokován a následuje tak roh.

2

Granada má míč na kopačkách a pomalu se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Granada CF: Rui Silva – N. Pérez, D. Duarte, J. Vallejo, Neva – Y. Herrera, Milla – Soldado (C), Gonalons, Soro – Charris.
Náhradníci: A. Escandell, Fabrega – Foulquier, Eteki, Machís, J. Molina, Puertas, G. Sánchez, P. Sánchez.

AC Omonia Nikósie: Fabiano – Hubočan, Lang, Lüftner, Kiko – Mavrias, Shehu, Kousoulos (C) – Tzionis, Kakoullis, Bauthéac.
Náhradníci: Kyriakides, Panagi – Asante, Thiago, V. Gomes, Jordi Gómez, Sene, Lecjaks, Panayiotou, Loizou, Papoulis.

Rozhodčí: Frappartová – Zakrani, Berchebru (vš. FRA).
Granada CF

Granada si vede podstatně lépe než její dnešní soupeř, jelikož tuto skupinu vede se ziskem sedmi bodů. Španělský celek získal tři body v duelu s PSV, který na domácím hřišti přehrál 2:1. V následujícím utkání EL se Granada utkala s PAOKem, avšak zde se branky diváci nedočkali. Zápas tak skončil 0:0 a oba celky braly ze zápasu bod. V posledním duelu se střetl se svým dnešním soupeřem na jeho hřišti ho bez potíží přehrál 2:0.
AC Omonia Nikósie

Nikósie je zatím nejhorším celkem své skupiny, jelikož v dosavadních třech zápasech získala jen bod. Ten získala ve svém první duelu, když na hřišti PAOKu vedla v patnácté minutě 1:0. Domácí celek se však dočkal srovnání, a tak se body dělily. Omonia dokonce vedla i v dalším utkání, když na svém hřišti přivítala PSV. Ani tentokrát však neudržela vedení, dokonce padla 1:2. V posledním duelu hrála na hřišti svého dnešního soupeře, kde padla 0:2, když dohrávala celý druhý poločas v deseti.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci Evropské ligy! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Nikósií a Granadou. Výkop je naplánován na 21:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.