Matěj PEKAŘ

1. série 0:0

Matěj PEKAŘ neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení gól nepřineslo a tak po krátké úpravě ledu dojde na samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:25

Oddechový čas domácích!

64:25

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sebastian Čederle.

63:38

Miroslav Hanuljak přerušuje hru, vhazuje se po jeho levici.

63:09

Jeden z hostujících hráčů zalehl kotouč za domácí brankou, hra je vykázána do středního pásma.

61:57

Valdemar Jiruš spadl na Miroslava Hanuljaka, hra se přerušuje.

61:07

Benátky držejí kotouč ve vlastní obranné třetině.

60:01

Třetí dvacetiminutovku ovladli hosté, kteří zásluhou Sebastiana Čederleho a Petra Krejčího posílají utkání do prodloužení.

60:00

59:47

Icing Trhačů.

59:15

Svobodův pokus o útok končí v rohu kliziště.

58:21

Domácí pokus o útok končí hvizdem čárového rozhodčího.

57:12

V pořadí druhé stejné provninění hostů.

56:50

Icing hostů.

56:11

Valdemar Jiruš dostal přesou přihrávku před Hanuljaka, ten betonem vykopává.

55:46

Benátky kombinují před Hanuljakem.

55:10

Pokus Petra Krejčího končí v lapačce Miroslava Hanuljaka.

54:16

Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

53:12

Komerční přestávka.

52:10

52:10 Petr KREJČÍ - 3:3

52:10

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
PETR KREJČÍ se dostal k odraženému kotouči a posílá ho za záda Miroslava Hanuljaka. Asistence: Petr Maršoun, Filip Jansa.

50:55

Valdemar Jiruš se vydal na výlet během vlastního oslabení, jeho pokus končí pod lapačkou Miroslava Hanuljaka.

49:14

Trhači se nepřesnou střelou připravují o útočné pásmo.

48:09

Radek Havel nastřeluje připravenou lapačku Lukáše Paříka.

47:58

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Maršoun – 2+2 min, vysoká hůl).

46:59

Valdemar Jiruš obkružoval Hanuljakovu klec, zakokčení do odkryté části mu na poslední chvíli překazil domácí obránce.

45:40

Benátky se snaží o kombinaci v útočném pásmu.

44:43

Trhači se ubránili.

44:11

Kombinaci Benátek zastavují otevřená vrátka vedoucí do šatny rozhodčích.

43:04

K trestnému střílení se postavil Roman Chlouba, jehož kličku do bekhendu Pařík chytá!

43:04

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Matěj Pekař – trestné střílení, hákování).

42:43

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., podrážení).

42:06

42:06 Sebastian ČEDERLE - 3:2

42:06

Hosté využívají přesilovou hru! SEBASTIAN ČEDERLE střelou zápěstí prostřeluje Hanuljaka mezi betony. Asistence: Valdemar Jiruš, Lukáš Pabiška.

41:10

Trhači vyhazují puk přes všechny čáry.

40:20

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Miroslav Hanuljak – 2 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Matyáš Svoboda.

40:01

Druhá část díky proměněné přesilové hře z hole Daniela Špačka patřila hostům. Ti i přes veškerou snahu recept na Miroslava Hanuljaka do konce třetiny nenašli. Naopak Trhačům se podařilo promněnit další z přesilových her, tentokrát se střelou z vrcholku kruhu prosadil Jakub Trefný. Třetí třetina začne přibližně v 18:47.

40:00

39:03

38:49

38:49 Jakub TREFNÝ - 3:1

38:49

Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovou hru! JAKUB TREFNÝ propaluje z vrcholku kruhu vše před sebou! Asistence: Marcel Kottek, Roman Chlouba.

38:44

Lukáš Pařík pohotovým zákrokem chytá téměř jitý gól Trhačů!

38:26

Jakub Trefný střílí přímo do připravené lapačky Lukáše Paříka.

37:52

Trhačům se nedaří přechod přes modrou čáru, ofsajd.

36:52

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Lukáš Pabiška – 2 min., podrážení).

36:48

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Lukáš Pařík – 2 min., zásah do nohou). Trest odpyká Sebastian Čederle.

36:13

Miroslav Hanuljak se za svou brankou brankou střetl s jedním z protihráčů, proti střele se i přesto stačil vrátit na své místo.

35:47

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

35:17

Jiruš se ocitl ve slibné pozici, střelu poslal ovšem jen do plastronu Miroslava Hanuljaka.

34:01

33:16

Benátky se bez větších problémů ubránily.

32:23

Hosté vyhazují kotouč do bezpečné vzdálenosti.

31:16

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Kovář – 2 min., nedovolené bránění).

31:00

Trhači šikovně vyhazují do utočné třetiny tak, aby se nepískal icing.

30:03

Benátky přidávají na rychlosti, zastavuje je ovšem postavení mimo hru.

28:42

Nahození od modré čáry končí v moci Miroslava Hanuljaka.

28:11

27:50

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Arslan Achmeťjanov – 2 min., podrážení).

26:56

Roman Chlouba dostal přihrávku do levého kruhu a hned pálil, Pařík betonem likviduje.

26:31

Icing domácích.

25:48

Hostující útok zastavuje hvizd čárového rozhodčího.

24:02

Hra se stále odehrává před Paříkem.

22:58

Trhači nyní okupují útočné pásmo.

21:46

Hosté nyní mohli vyrovnat utkání, Miroslav Hanujak byl ovšem proti!

30:27

30:27 Daniel ŠPAČEK - 2:1

20:27

Hosté minutu před vypršením trestu pomněňují přesilovou hru! Matěj Pekař přihrával na modrou čáru, kde byl připravený DANIEL ŠPAČEK. Asistence: Matěj Pekař, Adam Dlouhý.

20:01

První třetina patřila Trhačům, kteří se po zásluze dostali do vedení, když přesilovou hru 5 na 3 proměníl střelou z první Marcel Kottek. O tři minuty později bylo na zdejším zimním stadioně ještě veseleji, když se po samostatném úniku prosadil Roman Chlouba. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 17:51.

20:00

19:43

I tentokrát se Kadaň osvobozuje.

19:02

Trhači vyhazují kotouč přes všechny čáry.

18:29

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., sekání).

16:58

Lukáš Pabiška vypálil od modré čáry jedovatou střelu,jenže Miroslav Hanuljak sklapl betony včas.

16:07

Jakub Veselý se ve vlastním oslabení rozjel na Paříka, ten si jeho zakončení pohlídal.

15:26

Benátky rozjíždějí přesilovkový kolotoč.

15:15

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

14:52

Benátky se na malou chvilku usadily před Hanuljakem, domácí obrana vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

12:13

Hra se odehrává ve středním pásmu, souboj o kotouč dopadl lépe pro Trhače.

10:32

Benátky se po dloihé době usadily v útočném pásmu, kde ovšem záhy o puk přišly.

09:59

V pořadí druhé zakázané uvolnění domácích Trhačů.

09:39

Jan Svoboda zkoušel štěstí z pravého kruhu, Pařík se překvapit nenechal.

09:27

První icining Trhačů.

08:01

08:01 Roman CHLOUBA - 2:0

08:01

Jakub Trefný našel přihrávkou za obránci schovaného ROMANA CHLOUBU, který svou kličkou nedal Paříkovi šanci. Asistence: Jakub Trefný.

07:16

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Daniel Špaček – 2 min., hákování).

06:48

Domácí vyhazují až na Paříkovu klec.

06:25

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., hákování).

05:20

05:20 Marcel KOTTEK - 1:0

05:20

MARCEL KOTTEK dostal přesnou přihrávku od Jana Svobody a střelou z první proměnuje dvojitou přesilovou hru. Asistence: Jan Svoboda, Matyáš Svoboda.

04:25

Jan Svoboda promách kotouč před odkrytou klecí Benátek nad Jizerou.

03:56

Trhače nyní čeká stodeset vteřin dlouhá přesilová hra 5 na 3.

03:56

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Kolmann – 2 min., podrážení).

03:46

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Sebastian Čederle – 2 min., sekání).

02:15

Kadaň je v úvodu utkání aktivnějším celkem, ale k vetšímu ohrožení hostující klece ještě nedošlo.

01:40

Arslan Achmeťjanov se pokoušel obroužit branku soupeře, ke střele se již ovšem nedostal.

00:47

Trhači se v úvodu třetiny usadili v útočné třetině, ale první zákrok v utkání si připisuje Miroslav Hanuljak.

00:01

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek (A), Trefný (C), R. Havel, Seemann, Havlín, T. Běhula – Matyáš Svoboda, J. Svoboda, Chlouba – Achmeťjanov, Sursov, Koblížek – Z. Zabloudil, Jakub Veselý, Morong – Bucek.

HC Benátky nad Jizerou: Pařík (Žajdlík) – Šedivý, Kolmann, Aubrecht, Štibingr, Kovář, P. Krejčí, Had – D. Špaček, A. Dlouhý, Pekař – Jiruš, Čederle, Pabiška – Cikhart, Jansa, Wiencek – Maršoun, Šafařovský.

Rozhodčí: Kostourek, Grech – Kokrment, Baxa.
Když se poprvé v sezóně 2019/2020 utkali Trhači s Benátkami nad Jizerou, rozhodovalo až prodloužení – 3:2 pro svěřence Valdemara Jiruše. Druhé klání si už podmanili Kadaňští, ač těsně, 5:4. Úspěch nahradil opět pád a černožlutí prohráli poměrem 2:4. Ani devětatřicáté kolo nedopadlo jinak, a kádr ze středu Čech bral tři body za výhru 5:2. O pár kol nato se konala odplata a Kadaň si tentokrát se svým momentálně budoucím soupeřem pro osmé kolo poradila 5:1. Na poslední duel se ale lépe připravil soupeř, a to když zvítězil jednoznačně 7:1 na domácím stadionu.
Benátky nad Jizerou odstartovaly sezónu v Porubě, ze které se vraceli bez bodu – 1:3. Náprava přišla v podobě dvou po sobě domácích zápasů. Tým od Jizery si v první řadě poradil s jihlavskou Duklou 4:1 a v druhé řadě i s frýdeckomísteckými Rysy 5:2. Modrobílí ovšem narazili v rámci dvou po sobě jdoucích výjezdů na led soupeře. V Prostějově padli v prodloužení 6:5 a v Sokolově 5:1 v základní hrací době. Do prodloužení šlo i střetnutí s Ústí nad Labem, které skončilo poměrem 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Kottek (J. Svoboda, Matyáš Svoboda), 9. Chlouba (Trefný), 39. Trefný (Kottek, Chlouba), rozh. náj. Chlouba – 21. D. Špaček (Pekař, A. Dlouhý), 43. Čederle (Jiruš, Pabiška), 53. P. Krejčí (Maršoun, Jansa)