03.10.2020, 17:00 • 8. kolo • Jiří Cícha (@cichic18)

Tipsport: 2.1 4.5 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u Chance ligy na počtenou. (19:14:51)
Střely na branku: 26 – 34
Je konec dnešního utkání a body zůstávají v Sokolově. Domácí hráči dokázali strhnout vedení na svojí stranu během jedné minuty, když nasázeli tři branky, postupně Michal Gut, Vít Jiskra a opět Michal Gut. Prostějov na tuto smršť odpovědět nedokázal, a tak dnešní utkání končí výsledkem – 5:2!

59:47

Tomáš Rohan střílel do odkryté branky, ale do jeho šance si klekl na poslední chvíli Drtil a zamezil tak šesté brance utkání.

59:07

Vracovský zkusil tvrdě vystřelit, ale jeho pokus zlikvidoval zalehnutím Hrdinka a puk je ve středním pásmu.

58:47

Tak tu máme přesilovku 5 na 3. Vstřelí domácí ještě jednu branku?

58:43

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Robin Staněk – 2 min., sekání).

58:34

Michal Gut po přihrávce Přindiše se dostal do útočného pásma, ale rozhodčí přerušuje hru po doteku hostujícího hráče.

58:10

Sokolovští hráči si dohrají dnešní utkání v početní výhodě, pokud tedy nevstřelí branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (René Piegl – 2 min., vysoká hůl).

57:10

René Piegl rozehrává zpoza branky ve své obranné třetině a takto rozehrávka se dostala až do útočného pásma hostů, kde se hráči snaží něco vymyslet.

56:51

Domácí v plném počtu. Pouze jednou otestovali prostějovští hráči Neužila, jinak nic víc z této početní výhody nebylo.

55:35

Hostujícímu celku je poskytnuta početní výhoda, kde zahrozil zatím pouze z levé strany Tomáš Kaut, ale puk si Neužil pohlídal vyrážečkou.

54:51

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Osmík – 2 min., podrážení).

54:43

Prostějovští hráči vstoupili do třetí třetiny v úplně rozdílném nasazení než v prostřední periodě a to se jim vymstilo.

52:48

52:48 Michal GUT - 5:2

5:2

Branky a nahrávky: 13. Vracovský (Kverka, Prymula), 35. T. Rohan (D. Zeman, Kadeřávek), 52. Gut (Šik), 53. Jiskra (Vrána, J. Pohl), 54. Gut (Prymula, Šik) – 4. Motloch, 38. Motloch (Wojnar)

HC Baník Sokolov: Neužil (Pitoňák) – J. Pohl, A. Rulík, Kadeřávek, D. Zeman, Přindiš (A), Klodner, Tureček – Vracovský, Kverka (A), Osmík – Prymula, Gut, Šik – Švec, T. Rohan (C), D. Tůma – Jiskra, Vrána, Kropáček.

LHK Jestřábi Prostějov: Wolf (Bláha) – Piegl, Sova, Drtil, Staněk, Hrdinka, Pěnčík, Matyáš – Žálčík (A), Bartoš (A), Vachutka – Mrázek, T. Kaut (C), Hrníčko – T. Jandus, Chlán, M. Novák – Motloch, Ouřada, Wojnar.

Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Belko, Juránek