6:6
po penal. (4:5) (2:1)
17.09.2020, 21:00 • 2. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 2.73 3.5 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.73 - 3.5 - 2.3
TSC Bačka Topola – FCSB
6:6
po penal. (4:5) (2:1)
Branky: 12. Miličevič, 15. Duronjič, 52. Antonič, 90+4. Tomanovič, 105+1. Tumbaševič, 117. Tomanovič – 26. Coman, 50. Man, 64. Man (pen.), 90+3. Baláž (vla.), 105. Man, 108. Petre
Karty: 32. Zec (BAC), 34. Ponjevič (BAC) – 41. Coman (STB), 112. Morutan (STB) 45. Ponjevič (BAC) 104. Siladji (BAC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 3:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:18.
TSC Bačka Topola:
Filipovič – Baláž, Antonič, Babič (66. Banjac), Ponjevič – Zec, Tomanovič, Tumbaševič, Miličevič (115. Djurič) – Lukič (76. Siladji), Duronjič (45+1. Petrovič)
Náhradníci: Banjač, Djurič, Jorgič, Patrovič, Santrač, Siladji, Stanojev
Trenér:
FCSB:
Ducan – Cretu, Simion, Briceag, Pantea (23. Petre) – Morutan, Perianu, Pantiru – Man, Buziuc (46. Ion), Coman (73. Horsia)
Náhradníci: Horsia, Ion, Petre
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
115
76
73
66
46
45+1
23