17.09.2020, 20:45 • Windsor Park, Belfast • 2. předkolo • Milan Huppert

Tipsport: 2.04 3.47 3.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:48:22)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
Florina se ve třetím předkole Evropské ligy utká s estonskou Florou, která dnes vyřadila islandský KR Rejkjavík výsledkem 2:1.
Máme za sebou utkání 2. předkola Evropské ligy mezi Linfieldem a Florianou. Z postupu se překvapivě raduje celek z Malty, který na hřišti soupeře zvítězil zásluhou jediného gólu. Ten padl už v 9. minutě, střelu Matiase Garcii srazil mimo dosah domácího gólmana jeden z obránců. Linfield postupem času přidal na aktivitě, přestože musel od 74. minuty dohrávat o deseti po vyloučení Larkina, zůstával lepším týmem. Ale na zeď jménem Akpan dnes recept nenašel. V největší šanci, která byla k vidění v nastavení druhé půle, Nigérijec skvěle zasáhl pravou rukou proti hlavičce Callachera.

90+5

90+4

Floriana kombinuje kolem středového kruhu, jejich senzační postup do třetího předkola je blízko. Domácím již nezbyde dostatek času na útok.

90+3

90+3. Manzinga v akrobatické pozici přestřelil

90+3

A další příležitost! Tentokráte přiletěl vysoký balón z pravé strany. Christy Manzinga v akrobatické pozici zamířil vysoko nad.

90+2

90+2. Fantastický zákrok Akpana pravou rukou udržel Florianě postupovou pozici

90+2

Prodloužení bylo blízko! Skvěle provedený centr z levé strany našel hlavu Callachera, proti němuž předvedl Akpan exkluzivní zákrok pravou rukou! Neuspěli ani dorážející hráči.

90+1

Nigerijský strážce florianské svatyně dnes předvádí parádní výkon. Znovu dobře vyběhl proti vysokému míči, útočného faulu se na gólmanovi dopustil Lavery.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89

Ini Etim Akpan skvěle přečetl, kam Quinn odcentruje, proti míči vystartoval ještě než vyletěl do vzduchu. Následně jej bezpečně uschoval v náručí.

88

Nyní sudí musel písknout do píšťalky. Nial Quinn utekl po levé lajně osobonímu strážci v podobě Diase, který dal protivníkovi tvrdý bodyček.

87

Domácí chtěli penaltu, avšak nedočkali se jí! Ke kontaktu mezi Fallonem a Lenem určitě došlo, arbitr ale situaci neposoudil jako penaltovou.

86

Střídání v týmu Floriana FC: ze hřiště odchází Ulises Arias, přichází Moustapha Beye.