2:0
konec (2:0)
17.09.2020, 20:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • 2. předkolo • Vít Muzikář
Tipsport: 1.02 21.1 35.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.02 - 21.1 - 35.0
Standard Lutych – Bala Town FC
2:0
konec (2:0)
Branky: 19. Avenatti (pen.), 34. Amallah
Karty: 27. Laifis (STA) – 51. Leslie (BLT), 63. Kay (BLT)
Neproměněná penalta: 28. Venables (BLT), brankář Bodart zneškodnil
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 14:5. Střely mimo: 9:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.
Standard Lutych:
Bodart – Fai, Vanheusden (C), Laifis, Gavory – Balikwisha, Cimirot (72. Bokadi), Shamir, Amallah (67. Muleka) – Carcela-Gonzalez – Avenatti (84. Oulare).
Náhradníci: Henkinet – Čop, Dussenne, Raskin.
Trenér:
Bala Town FC:
Ramsay – Mendes, Correia (57. K. Smith), Spittle, Evans – Kay (81. Stephens), Leslie (81. Jones), S. Smith – Shannon, Peate, Venables (C).
Náhradníci: Lloyd – Burns, Molyneux, Morris.
Trenér:
Rozhodčí: Cann – Sultana, Spiteri (vš. MLT)
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
Střely na branku: 14:5. Střely mimo: 9:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.
90+4
90+3
90+3
90+2
90+1
90+1
90+1
90
89
88
86
85
84
83
82
81
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Leslie, přichází Jones.